Manažerky Sweet Paradise pomohou i poradí!

Seznam se s našimi manažerkami, opravdovými znalkyněmi dívek i prostředí našeho klubu. Na naše manažerky se můžeš kdykoliv obrátit. Velmi rády ti zodpoví jakékoliv dotazy a pomohou k tomu, aby tvůj zážitek v našem klubu byl přesně podle tvých představ.
O vaši maximální spokojenost se starají tyto manažerky:

Jak probíhá práce našich manažerek?

Naše manažerky zodpovídají za maximální čistotu našeho klubu, zcela profesionálního přístupu obsluhy na našem baru a samozřejmě také v přilehlých pokojích. V náplni práce však mají především starost o naše vážené zákazníky. Jak probíhá práce manažerek v klubu Sweet Paradise?

Komunikace se zákazníky ještě před příchodem do klubu

Naše manažerky berou telefony a odpovídají na vaše e-maily 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Klienty seznámí se všemi nabízenými službami a doporučí mu variantu, která nejvíce odpovídá jejich požadavkům.

Klient si dále může vybrat, zdali za slečnou dorazí do klubu, nebo zdali slečna přijede k němu na escort. V takovém případě pak dohodnou také způsob platby a samozřejmě také dopravu slečny na místo určení.

Komunikace se zákazníky při příchodu do klubu

Manažerky se postarají o vaší maximální pohodu. Pakliže jsi nerozhodný, mohou ti pomoci vybrat tu správnou dívku. Také se jich můžeš zeptat na cokoliv ohledně fungování klubu nebo o průběhu samotného večera s vybranou dívkou. Naše manažerky ti rády zodpoví jakékoliv dotazy a pomohou se zorganizováním tvého vysněného zážitku.

Po odchodu z pokoje se manažerky ujistí, že jsi byl spokojený a v případě tvého zájmu ti ukážou také náš další klub (a další zajímavé dívky). Samozřejmě, pokud budeš unavený, nebo pokud se s nimi nebudeš chtít bavit, nikdo tě nebude nutit. Osobní kontakt s našimi manažerkami však dokáže výrazně vylepšit každou tvou návštěvu - naše manažerky dokáží dobře odhadnout, co se ti líbí, a protože do detailu znají všechny naše dívky, mohou ti napříště přichystat stejně smýšlející slečnu.

Servis pro VIP zákazníky

S VIP zákazníky jsou naše manažerky ve velmi úzkém kontaktu. Udržují si přehled o jejich životní situaci a tím pádem vždycky dokážou zajistit servis, který VIP zákazníci zrovna vyžadují.

VIP zákazníkům manažerky přednostně ukazují nové slečny, nebo mu předem zajistí jeho oblíbenou slečnu. S VIP zákazníky manažerky často odjíždějí také do našeho druhého klubu, pokud v něm slouží slečna, kterou si vybere. Samozřejmostí je potom zajištění VIP pokoje a taktéž náležitého servisu z baru.

VIP zákazníci se na naše manažerky mohou obrátit s prakticky jakýmkoliv přáním. Není nic, co by pro ně nedokázaly zajistit.
Chceš se stát VIP klientem našeho klubu a požívat výhod našich VIP zákazníků?
Pořiď si naši VIP kartičku!
usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 29 CZK

chf

1 CHF 26 CZK

cad

1 CAD 17 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás