Co mají dívky v posteli rády?

U každé dívky v našem seznamu přidáváme stručný výpis sexuálních praktik, které mají nejraději. Drobné libůstky a úchylky se můžete dozvědět také z popisku dívky, nicméně co když na tyhle informace zapomenete a dívce budete i tak chtít udělat nezapomenutelný večer? Ať už se bude jednat o nové dívky, mladé dívky, zralé ženy, české dívky nebo zahraniční dámy, dáme vám univerzální návod, jak je dokonale rozpálíte!

Existuje obecný názor na to, že dívky v nočních klubech jsou extrémní zvrhlice. Dračice, které potřebují dostat pořádně do těla. To se sice zakládá na pravdě, protože dívky v našem nočním klubu jsou opravdu náruživé. Na druhou stranu se však dá tvrdit, že žádná z našich dívek neopovrhne ani romantikou zakončenou klasickým sexem.

Co mají rády mladé dívky?

Mladé dívky jistě ocení hodně pozornosti, něžná slůvka, chtivé pohledy a takové to laškovné dvoření. Na mladé dívky se také vyplatí trošku galantnosti – přidržet jim dveře, nebo jim objednat drink. Udělá to na ně velký dojem.

V posteli mají mladé dívky v našem klubu rády většinou chlapy, kteří jsou nevtíraví, ale kteří si umí jít za svým. Takové dívky můžete lehce přitisknout ke zdi a začít je líbat na krku a ramenou. Uvidíte, že pod vaším tělem a polibky brzy roztají. Nakonec můžete rukama bloudit po jejich těle – stisknout jim zadek, nebo něžně přejet po jejich prsech. Zbytek se bude odvíjet podle situace.

Pokud mladá dívka projeví zájem, můžete jí svléknout a vzít s sebou do whirpoolu. V jiných případech vás vyzve k jízdě na zádech, nebo bude vyžadovat, abyste ji zalehl a vnikl do ní v misionářské poloze. Podvolte se jí, ale určitě nezapomínejte i na svá přání. Mladá dívka vám je vždycky ráda splní.

Při sexu s mladou dívkou byste neměli zapomínat na to, že taková dívka se spoustu věcí teprve učí. A proto byste se neměli bát jí vždycky narovinu říct, co se vám líbí, nebo v čem a hlavně jak by se měla zlepšit. Poznámky tipu „přejížděj mi jazykem víc po žaludu“ nebo „hezky ho vezmi do pusy a místo přirážení ho saj“ určitě pomohou.

Co mají rády MILF?

V nočních klubech kromě mladých dívek často narazíte i na MILF. Pakliže tento výraz neznáte z porna, potom věřte, že se jedná o krásné zralé ženy (zkratka vznikla z anglického označení „Mother I'd Like to Fuck“, tedy „Matka kterou bych rád šukal“).

Zralá žena není mladá dívka a proto neskočí úplně na všechno. Také k těmto ženám byste měl být pozorný, ale určitě byste to s lichotkami neměl přehánět. Důležitá je přirozenost. Tyhle ženské už vědí něco o světě, tzn. že vám neskočí na všechno.

Klíčem k srdci a přirozeně i k vlhkému klínu MILFky je schopnost naslouchat. Na druhou stranu určitě nespoléhejte na to, že tyhle ženy vám padnou k nohám jenom díky tomu, že budete celou dobu mlčet. Pochlubte se jí svojí prací, svými koníčky a dalšími úspěchy. Řekněte jim dobrý vtip a ukažte, že jste skvělými společníky.

Jakmile se s MILFkou dostanete do postele, můžete to naplno rozbalit. Zralé ženy určitě nepřekvapí žádné vaše libůstky. Naopak. Může se stát, že ve spoustě libůstek najdou svoje zalíbení, nebo takové zalíbení už dávno mají. U MILFek jsou žádoucí i různé experimenty, střídání poloh, nebo dokonce lehké úchylky. A samozřejmě, i u těchto dam platí, že si rády pohrají ve whirpoolu, nebo využijí dalších možností našich personalizovaných pokojů.

Co mají dívky v posteli rády?

Preference našich dívek se různí. Některé dívky milují sex ve třech, jiné si potrpí na sado-maso a nebo na hraní rolí. Žádná z nich ovšem neopovrhne ani klasikou. Proto pokud jste ze schůzky v našem nočním klubu trošku v rozpacích (Jak se chovat ke společnici), nebojte se řídit podle návodu výše. Ať už narazíte na české dívky, slovenské dívky, ruské dívky španělské dívky nebo italské dívky, klasikou zkrátka nic nezkazíte!

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 29 CZK

chf

1 CHF 26 CZK

cad

1 CAD 17 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás