Proč si vybrat práci společnice ve Sweet Paradise?

Zajímáš se o práci společnice a chtěla bys pracovat na místě, kde ti poskytnou ty nejlepší podmínky? Potom se musíš obrátit právě na nás! Práce společnice ve Sweet Paradise ti přináší úžasné možnosti a benefity, na které nikde jinde v České republice nenarazíš. Proč je práce společnice ve Sweet Paradise pro tebe nejlepší?

V zádech máš zkušené provozovatele

Sweet Paradise patří mezi nejvyhledávanější noční podniky ve střední Evropě. Jako jeden z mála night clubů v Praze existuje bez ustání dlouhé roky a přitom si drží stálou klientelu a vysokou úroveň všech nabízených služeb. Za práci ve Sweet Paradise se proto nemusíš stydět, právě naopak! Sweet Paradise je pojem, na který jsou všechny naše dívky náležitě hrdé!

Postaráme se o tebe ve všech ohledech

Abys mohla začít pracovat ve Sweet Paradise, vůbec nic nepotřebuješ! Stačí se dostavit k nám a my už za tebe všechno zařídíme! Ať už se jedná o bydlení, oblečení nebo třeba řešení některých pochůzek.

Bydlení zdarma

Chtěla bys pracovat jako společnice v Praze, ale nemáš kde bydlet? Žádný problém! Pro naše společnice nabízíme ubytování v příjemném prostředí jen pár kroků od našeho klubu. Do práce tak nebudeš muset dojíždět, což ti ušetří čas i peníze.

Vysoké výdělky

Naše nejšikovnější společnice vydělávají desítky tisíc týdně. A přitom nezáleží pouze na kráse. Stačí se chovat přirozeně a mít zájem o druhé.

Příjemné prostředí

Náš klub je bezpečný a čistý a nabízí bezkonkurenční atmosféru nejen pro naše zákazníky, ale také pro naše společnice. Užij si nikdy nekončící party ve vkusně zařízeném prostředí, kde ti společnost bude dělat spousta příjemných lidí. O nás nikdy nešlo pouze o sex!

Lidský přístup

Ke všem našim dívkám se chováme s respektem. Ne pro nás znamená NE. Vztahy uvnitř naší party jsou díky tomu téměř až rodinné. Rádi se s tebou zasmějeme nad dobrým vtipem, ale pokud se zrovna nebudeš cítit dobře, dokážeme tě i podržet.
usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás