Proč Sweet Paradise?

Sweet Paradise není jen název. Nejedená se o prázdná slova, jimiž bychom se chtěli prezentovat před našimi zákazníky. Jak poznáte hned při první návštěvě, Sweet Paradise dostává svému jménu ve všech ohledech. Jedná se o oázu klidu v jinak hektickém centru Prahy, kde se budete cítit jako ve sladkém ráji. A to doslova. V prostředí ani v poskytovaných službách v České republice nemáme konkurenci. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.
Bezkonkurenční nabídka dívek
Jedinečná atmosféra
Krásné prostředí
Diskrétní přístup
Dostupná lokalita

Bezkonkurenční nabídka dívek

Naše dívky jsou:
Krásné
Chytré
Vtipné
Ochotné splnit každé vaše přání
Nábor dívek do našeho klubu probíhá v několika krocích a je velmi pečlivý. Proto se do našeho výběru dostávají pouze prvotřídní kočky. Holky, které se rády baví, a které se postarají o všechna vaše přání. Ať jsou jakákoliv!

A přitom nejde pouze o sex, i když i ten je nezapomenutelný! Naše dívky si s vámi rády popovídají. Vyslechnou si, jak jste se měli v práci nebo co vás zrovna trápí. Namasírují vám ztuhlá záda a namožené svaly. Zatancují vám a předvedou svoje krásné vnady. Zkrátka budou se k vám chovat jako správné ženy!

Jedinečná atmosféra

Náš klub je zařízený s důrazem na detail. Každý kousek nábytku je speciálně navržený a do interiéru zasazený tak, abyste se cítili příjemně. Bar, společenská místnost, VIP salonek a dokonce i chodby mají svůj jedinečný styl.

Nezapomenutelná atmosféra na vás dýchne i v soukromých pokojích. Ty jsou zařízeny na různá témata, od čistě romantických až po odvážné.

Tématické pokoje

Romantika luxusní jachty
Časy táborových osad
Solná jeskyně
Pokoj z doby králů a princezen
Exotické terárium
Útulný a teplý pokojíček
Jarní pokoj s obrovskou postelí a vanou
Sado-maso pokoj s mučícími nástroji

Krásné prostředí

Protože jsme na náš klub hrdí, pečlivě se o něj staráme. Všechny místnosti v našem klubu jsou proto pečlivě udržované a čisté. Náš tým navíc zajišťuje profesionální služby v mnoha dalších oblastech včetně servírování nápojů a pochutin.

Diskrétní přístup

Ze všeho, co děláme, snadno pochopíte, že zákazník je u nás vždycky na prvním místě. Proto dbáme na maximální bezpečí každého návštěvníka klubu a samozřejmě také o zcela diskrétní přístup.

Dostupná lokalita

Ani v srdci Prahy, ani na jejím okraji. Náš klub stojí mimo nejfrekventovanější turistické oblasti, ale zároveň v jejich těsném dosahu. Z Václavského náměstí se k nám dostanete pohodlně i pěšky, ze vzdálenějších míst Prahy potom pohodlně autem nebo tramvají.

Pakliže se náš klub rozhodnete navštívit autem, jistě oceníte i možnost zaparkovat přímo před naším klubem.
usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás