parajsa e ëmbël.cz
HAPUR DITË
12:00 - 5:00 AM
Albanian
Mirësevini në faqen e internetit të klubeve tona të natës

Sweet Paradise & Sweet Paradise - DOLLY!

Lajmet në klube

Vajzat e reja të bukura në klubin "Seksi është i yni"

parajsa e ëmbël.cz

Një lolitë e re dhe miqtë e saj do të kujdesen për ju

parajsa e ëmbël.cz

Marika dhe miqtë e saj ndihen mirë dhe duan të argëtohen

parajsa e ëmbël.cz

A është kjo hera juaj e parë në faqen tonë të internetit? Udhëzuesi në internet do t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja

parajsa e ëmbël.cz
1 2 3 ... 16

zgjidhni vajzat e disponueshme aktualisht:

Paradise Sweet

Caroline

Mosha: 37
Lartësia: 172
Pesha: 61
Busti: 3
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Dita
Paradise Sweet

MONCA

Mosha: 29
Lartësia: 174
Pesha: 63
Busti: 4
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Dita
Paradise Sweet

Amy

Mosha: 23
Lartësia: 163
Pesha: 55
Busti: 2
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Dita
Paradise Sweet

Vanessa

Mosha: 29
Lartësia: 163
Pesha: 60
Busti: 2
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Dita
Paradise Sweet

Veronika

Mosha: 35
Lartësia: 168
Pesha: 55
Busti: 2
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Dita
Paradise Sweet

Shpatore

Mosha: 34
Lartësia: 165
Pesha: 47
Busti: 1
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Nelly

Mosha: 33
Lartësia: 167
Pesha: 58
Busti: 3
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Meri

Mosha: 35
Lartësia: 167
Pesha: 60
Busti: 3
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Amy

Mosha: 23
Lartësia: 163
Pesha: 55
Busti: 2
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Caroline

Mosha: 37
Lartësia: 172
Pesha: 61
Busti: 3
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Lin

Mosha: 46
Lartësia: 174
Pesha: 65
Busti: 5
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Sasha

Mosha: 24
Lartësia: 164
Pesha: 56
Busti: 4
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Denisa

Mosha: 30
Lartësia: 173
Pesha: 54
Busti: 2
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

Vanessa

Mosha: 29
Lartësia: 163
Pesha: 60
Busti: 2
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë
Paradise Sweet

MONCA

Mosha: 29
Lartësia: 174
Pesha: 63
Busti: 4
E shtunë 28.01.2023/XNUMX/XNUMX Natë

Sweet Paradise është një parajsë e ëmbël për këdo që dëshiron të shijojë praninë e vajzave të bukura dhe argëtimin e pakufizuar. Mund ta futni menjëherë, pavarësisht nga shija dhe dëshira juaj. Në klubin e natës dhe në shërbim shoqërimi punojnë vajza nga Bohemia, Moravia dhe Sllovakia, mes tyre ka brune, bionde, flokëkuqe, të holla, më të plota,... Mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri vërtet e pafund vajzash joshëse që do të jenë udhërrëfyesi juaj për në parajsën tuaj të ëndrrave.

Vajzat do t'ju transportojnë në një botë ku nuk do të rëndoheni nga shqetësimet tokësore. Në Sweet Paradise do të gjeni pushim, çlirim nga stresi i përditshëm ose thjesht ndaloni këtu për të shijuar një mbrëmje të kaluar bukur.
Vajzat simpatike do t'ju ndjekin plotësisht si në dhomat komode të klubeve ashtu edhe në hotelin ose rezidencën tuaj private.

Dhe nëse nuk mund të gjenit shoqëruesin e duhur të ëndrrave tuaja vetëm në një nga kompanitë? Asgjë nuk është e humbur! Do të jemi të lumtur t'ju çojmë në klubin e dytë të natës që operojmë. Dhe kjo do të ishte që ju nuk do ta gjenit as vajzën tuaj të ëndrrave atje!

Motoja jonë është dhe do të jetë gjithmonë: "Klienti ynë mjeshtri ynë". Prandaj, ne do të bëjmë gjithçka për t'u siguruar që ju të na lini plotësisht të kënaqur. Përveç vajzave, ka një lokal me pijet më të mira. Praga është zemra e Evropës, ku kultura të ndryshme takohen që nga kohra të lashta. Prandaj, në klubet tona do të gjeni bukuroshe tipike sllave, si dhe vajza ekzotike, birrë çeke dhe pije të rafinuara nga kënde të ndryshme të botës. Ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje pastërtisë dhe sigurisë së klientëve tanë. Tek ne, niveli i lartë i shërbimit, bukuria dhe një përzgjedhje e madhe e shoqëruesve femra janë një çështje e natyrshme, të gjitha me çmime fantastike! Në pesëmbëdhjetë vjet, mijëra klientë të klubeve të natës patën mundësinë ta kontrollonin atë PARAJSA E ËMBËL!

usd

1 USD 21.5 CZK

euro

1 euro 23.5 CZK

1 GBP 26.5 CZK

CHF

1 CHF 23.5 CZK

horr

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5 CZK

✱ ATM për përdorim brenda klubit ✱

klubi ynë - parajsë e ëmbël

Në zemër të Vinohrady mbretërore, do të gjeni klubin e natës Sweet Paradise, i krijuar për një përvojë të denjë për mbretërit.

Vetë hyrja në klubin e natës ju tregon se ju keni një përvojë të jashtëzakonshme. Nën shkallët e veshura me parmakë tunxhi, ju pret një derë tunxhi, pas së cilës ju pret parajsa e ëmbël. Pas disa hapash, do të arrini në lokalin e pajisur mirë dhe sediljet luksoze prej lëkure, nga të cilat do të keni një pamje të përsosur të pistës së kërcimit. Nëse zgjidhni një nga vajzat, mund të shkoni me të në privatësinë e një prej dhomave private. E para është pikërisht në hyrje, tjetra është e aksesueshme nga pjesa kryesore e klubit dhe të tjerat, duke përfshirë sallonin VIP, ndodhen në pjesën e pasme.

Të gjitha dhomat do t'ju ofrojnë qetësinë dhe privatësinë e nevojshme në mënyrë që të shijoni momente të bukura me një nga njëqind e njëzet vajzat që marrin radhën në shoqëri. Dhomat kanë një atmosferë shumë të këndshme. Një dush ose vaskë do të jetë gjithmonë në dispozicion për ju. Përvojat tuaja do të shumëfishohen, ndër të tjera, nga muzika e ngjyrosur erotike. Është gjithashtu një çështje e natyrshme që pijet dhe ushqimet të dorëzohen direkt në dhomë. Thjesht telefononi barin nga dhoma juaj dhe porosisni. Mbrëmja është nën drejtimin tuaj dhe varet vetëm nga imagjinata dhe dëshirat tuaja.

Klubi i natës i Parajsës së ëmbël,
Pragë 3, Slezská 75
GPS: 50°4’35.639N, 14°27’20.793E
Hapur: 12:00 – 05:00

klubi ynë - parajsa e ëmbël Dolly

Klubi i natës Dolly mund të gjendet në zonën historike të Žižkov. Sapo zbrisni shkallët spirale elegante, shkoni direkt në bar. Padyshim që do të tundoheni të uleni në sediljet luksoze prej lëkure, nga të cilat do të keni një pamje të mrekullueshme direkt në pistën e kërcimit. Shijoni praninë e vajzave këtu dhe zgjidhni atë që ju plotëson çdo dëshirë.

Më pas mund të shkoni në privatësinë e një prej dhomave të shumta private me atë të zgjedhurin tuaj. Këto janë të vendosura në dysheme.

Në to mund të shijoni të patrazuar afërsinë e vajzave komode dhe të bukura. Sigurisht, ka vaska, dushe dhe ambiente sanitare në çdo dhomë. Temperatura optimale, ajrimi, muzika erotike ose një pije që mund të porosisni në bar përmes telefonit do të kontribuojnë pa dyshim në atmosferën e përsosur. Pijet freskuese më pas do të dërgohen direkt në dhomën tuaj. Pastërtia, diskrecioni dhe siguria e mysafirëve është gjithçka për ne. Pas çdo vizite të klientit, ne kryejmë një pastrim të plotë, sigurisht që përgatisim çarçafë dhe peshqirë të larë pastër dhe aromatike. Në klubet tona të natës, ne bëjmë gjithçka që klientët të ndihen mirë dhe të kënaqur me të gjitha shërbimet.

Klubi i natës Sweet Paradise - Dolly,
Pragë 3, Chelčického 5
GPS: 50°5’2.135″N, 14°27’15.603″E
Hapur: E martë - e shtunë 20:00 - 05:00

yni tematike dhoma

 • parajsa e ëmbël.cz

  NJË DHOM NGA EPOHA E MBRETARËVE DHE PRINCESSH

  Zgjidhni princeshën tuaj midis vajzave tona dhe bëhu princi i saj në një dhomë që të kujton kohët mesjetare. Këtu nuk mund të humbisni një shtrat të madh me katër postera dhe perde, në të cilin mund të ftoni edhe zonjat e oborrit për të lavdëruar. Madhësia e madhe e krevatit ju tundon në lojërat më të egra erotike që mund të imagjinoni. Iluzioni i mesjetës shtohet edhe nga një vaskë e madhe lisi që mund të përdoret si dush ose vaskë. Atmosfera e lashtë përmirësohet nga ndriçimi i ndezur që ngatërrohet lehtësisht me dritën e qirinjve.
 • parajsa e ëmbël.cz

  SHPELA E KRIPËS

  Kjo dhomë është një shpellë kripe origjinale me të gjitha efektet kuruese që ofrojnë shpellat e kripës.
  Ndërtimi i më shumë se një mijë kilogramë blloqe kripe, të ndriçuara nga një dritë e këndshme e butë, krijon një atmosferë absolutisht unike të këtij vendi.
  Kombinoni kujdesin për shëndetin tuaj me argëtimin e këndshëm me një shoqëruese të bukur!
TREGO TË GJITHA DHOMAT

Opinionet

klientët tanë

 • Institucioni më i mirë në Pragë, shërbim i këndshëm, i këndshëm, vajza të mrekullueshme dhe një qëndrim i këndshëm, e rekomandoj shumë

  njolloj Patrik Habarta
  09 / 07 / 2022

  njolloj Karel Valenta
  09 / 05 / 2022
 • njolloj Marius Stroe
  09 / 03 / 2022

  njolloj Lukáš Veselý
  28 / 12 / 2021
 • Ishte e mahnitshme. Nous n'avons pas de lieu comme ça en France, donc j'ai très peu d'expériences. Un Jeudi , 3h du matin. J'ai beaucoup hésité à choisir, il y en... MË SHUMË

  njolloj Xemejor
  09 / 11 / 2021

  Ishte e mahnitshme. Nous n'avons pas de lieu comme ça en France, donc j'ai très peu d'expériences. Un Jeudi , 3h du matin. J'ai beaucoup hésité à choisir, il y en a vraiment pour... MË SHUMË

  njolloj Xemejor
  28 / 10 / 2021
 • Duhet të shkosh natën, si pas mesnate. Kjo është kur ky vend bëhet një festë e vërtetë! Banakierët janë të mrekullueshëm dhe pijet kanë çmime mjaft të mira.

  njolloj Core Johnson
  28 / 09 / 2021

  Klub i bukur me dhoma tematike, gjëra të skuqura dhe vajza të shkëlqyera. Mezi pres vizitën e radhës!

  njolloj Johnny Lake
  28 / 01 / 2021
 • njolloj Antonín Francl
  28 / 01 / 2021

  Vend i mahnitshëm!

  njolloj Julie Rogers
  28 / 01 / 2021

 • Unë rekomandoj

  njolloj Michael Peter
  28 / 01 / 2021

  Super klub me gjithçka. Atmosferë e këndshme, tashmë mezi pres vizitën time të radhës

  njolloj David Quiz
  28 / 01 / 2021
 • Një klub i bukur me një atmosferë fantastike. Më pëlqeu shumë këtu, mezi po pres vizitën time të radhës.

  njolloj Michal Horak
  28 / 01 / 2021

  Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit dhe vajza të këndshme gjatë gjithë javës. Pa probleme fundjave dhe pa probleme me anglishten.
  Definitivisht one stop shop për argëtim :D

  njolloj Shubh Chaudhary
  28 / 01 / 2021
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit dhe vajza të këndshme gjatë gjithë javës. Pa probleme fundjave dhe pa probleme me anglishten. Definitivisht one stop shop për argëtim :D

  njolloj Shubh Chaudhary
  09 / 09 / 2020

  njolloj Katerina Smidova
  09 / 09 / 2020
 • Super klube në Pragë, vajza, argëtim. Koha per feste. Aty përjetuam vajza të bukura ekzotike, por po kthehemi për vajzat çeke. Çmime të shkëlqyera të pijeve. Gjithçka që na nevojitet është seksi në Parajsën e ëmbël... MË SHUMË

  njolloj Chevrolet camaro
  09 / 09 / 2020

  Të dy klubet ishin para virusit Corona një vend ku ka kuptim të ktheheni. Pres me padurim rihapjen.

  njolloj Kompania AquaIbs
  09 / 09 / 2020
 • Klubi Bestes

  njolloj Hazir Taqi
  09 / 09 / 2020

  Gute Preise und Schöne Mädchen 👍❤

  njolloj Peter Höfling
  09 / 09 / 2020
× Pershendetje Mireseerdhe