Ženy milují sebevědomé muže. Co když to ale nejde a ty se navzdory veškerému snažení v posteli neodvážeš tak, jak by sis přál? Jednou z možností je návštěva erotického klubu v Praze. Zkušené společnice tě provedou cestami vášně a ty odejdeš posílený k dalším výkonům.

Přestože většině společnosti sex přináší potěšení, někdo ho vnímá jako stresovou situaci. Muži si tyto stresy spojují s poruchou erekce, kdy jejich chlouba ukazuje takzvaně na půl šestou, případně s předčasnou ejakulací. Častou příčinou je také vnímání nedokonalostí vlastní postavy.

Ženy a muži vnímají sex odlišně

Hned úvodem se sluší připomenout odlišnosti ve vnímání sexuálního styku mezi muži a ženami. Pro muže koitus přináší uspokojení, úlevu a jde především o fyzický akt spojený s vyplavováním serotoninu.

U žen emoce vyplývají z centrálních funkcí mozku. Ženy se proto více zaměřují na jemnost, citlivost a osobní přístup. I z toho důvodu pro ně není dosažení orgasmu ve smyslu fyzického a emocionálního vyvrcholení samozřejmostí.

Podobně na tom jsou i rozdíly ve vnímání vlastního sebevědomí. Jak zmiňujeme v úvodu – muži řeší vlastní fyzické nedokonalosti a selhání mužství. Ženy se více zaměřují na partnerův prožitek, vlastní výkon a vlastní vzhled.

Trénink dělá mistra

Jak ukazují výzkumy z Pensylvánské univerzity, sex zvyšuje sebevědomí. Velmi jednoduše řečeno zde platí, že s jídlem roste chuť a trénink dělá mistra. Klíčové je ovšem hladký průběh celého aktu, během kterého nedojde k vlastnímu selhání a neporozumění ze strany protějšku.

Ztráta sebevědomí se týká zejména méně zkušených mužů. Zatímco posteloví matadoři vědí, že jedno selhání nic neznamená, nedostatek zkušeností může způsobit už u zdánlivě zanedbatelných selhání psychické problémy a prohloubení nebo vznik sexuálních poruch.

Modelky tě zbaví strachu

Není tedy divu, že se někteří muži uchylují do náručí zkušených milenek v erotických klubech. Příjemná atmosféra způsobí, že velmi rychle odhodí zábrany. O vše ostatní se postará zkušený personál a společnice na privátním pokoji.

Zkušené dívky s tebou drží tempo, které si sám zvolíš. U nás v klubu nikam nespěcháme. Scénář večera je jenom na tobě a empatické dívky udělají vše, co ti na očích vidí. Máme na tebe zkrátka tolik času, kolik potřebuješ.

Je jen na tobě, jestli na pokoj odejdeš s blondýnkou, brunetkou, nebo zrzkou. Dívky v erotických klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly ti zahrají různé scénáře od nezkušené školačky až po divokou MILFku.

Rozkoš bez rizika?

Odborníci návštěvy erotických klubů nezatracují, zároveň před nimi ale varují. Stejně jako v případě masturbace by mělo jít především o ukojení fyzického chtíče, zvýšení sebevědomí a naplnění fyzických potřeb.

Hostesky v erotickém klubu s tebou sehrají hru podle tvých představ. Je jen na tobě, jestli navštívíš stripbar a ukojíš pohled na ladné křivky ženského těla, nebo se odebereš na pokoj. Pražské erotické kluby jsou nicméně zábavní podniky a neslouží jako psychoterapie.

Smyslem erotického klubu není vyhovět všem požadavkům, stejně tak jako zasloužit si tvoji pozornost. Tedy alespoň v případech, že si takový scénář nedomluvíš předem s dívkou. Zakládáme si na rovnocenném vztahu mezi klientem a dívkou.

Přesto uděláme všechno proto, abychom pozvedli nejen tvoje sebevědomí. Společná koupel prolomí ledy, a když se necítíš na to, abys pokračoval dál, respektujeme to. Večer může skončit u společné masturbace, nebo smyslného flirtu.

Jak povzbudit sexuální sebevědomí?

Způsobů, jak si zvýšit vlastní sexuální sebevědomí je několik. Nejlepší erotické kluby v Praze ti zajistí takový večer, po kterém se budeš cítit jako světoběžník Casanova. Sexuální styk přitom není jediný způsob, jak polechtáš vlastní ego.

Pravidelný kontakt se ženami

Do třetice všeho dobrého – trénink dělá mistra. Pravidelný kontakt se ženami způsobí, že brzy odhodíš zábrany a staneš se sám sebou. Pozvi dívku na drink a zabředni s ní do příjemné konverzace. U nás nepotkáš pouhé striptérky – pracují u nás především empatické společnice.

Rovnocenný vztah

Někteří muži se uchylují k dominantní roli, čímž zakrývají nedostatek vlastního sebevědomí. Pokud se v této roli necítíš, nehraj si na to, co nejsi. Rovnocenný vztah mezi mužem a ženou je základ a staneš se v něm sám sebou.

Udělej si čas na milování

Rychlovka v kabince obchodu se spodním prádlem zní možná sexy, nezřídka ale přináší velká zklamání. Udělej si na milování s partnerkou, společnicí nebo sám se sebou dostatek času. Díky tomu objevíš hranice vlastního těla, oblíbené erotogenní zóny a utužíš svoji sexuální integritu.

Erotické pomůcky

Máš pocit, že si musíš vystačit s vlastním tělem? Opak je pravdou. Erotické pomůcky tě podráždí na nečekaných místech a přivedou tě na vrchol slasti. I z toho důvodu se na našich pokojích nacházejí pomocníci, které si dívky v nočním klubu oblíbily.

Zpomalte

Užijte si kouzlo momentu. Sex je jako dobré jídlo – chcete si ho vychutnat, nikoliv zhltnout za pochodu. Mazlení se společnicí, sladké řeči a oddalování orgasmu vás oba dovedou na vrchol slasti a pozvednout tvoje sexuální sebevědomí.

Zapomeň na minulost

Stalo se ti, že tvoje chlouba v minulosti nefungovala tak, jak má? Zapomeň na to. Lidi nejsou stroje. Užij si okamžik tady a teď. Krásná dívka čeká na tvoji pozornost a touží po tvém náručí.

Pražské erotické kluby představují skvělou příležitost k tomu, jak pozvedneš vlastní sexuální sebevědomí. Netýká se to ale pouze kritických selhání. S dívkami na soukromých pokojích prohloubíš vlastní zkušenosti, které využiješ i v civilním životě. Tak na co čekáš?

Taxi služby v Praze se těší nevalné pověsti. Podvodní řidiči uměle šponují ceny a za kilometr si účtují nesmyslné částky. Některé pražské erotické kluby navíc s taxikáři spolupracují, takže tě odvezou do předem nasmlouvaných míst s vysokými cenami a nekvalitními službami.

U nás je to jinak. Odvoz z letiště a nádraží do erotického klubu si domluv s naší manažerkou za předem nasmlouvané ceny. Díky tomu nezaplatíš ani o korunu navíc. Tím ale rozvozové služby v erotickém klubu Sweet Paradise Dolly nekončí.

Pohodlně s profesionálním řidičem

Osobní přeprava z letiště do erotického klubu je první, co hosté řeší. Turisté, kteří vyrazili do Prahy za zábavou, ale často naletí prvnímu taxikáři. Ten je osloví přímo u příletového terminálu nebo nádraží a za vysokou částku je odveze do klubu, ve kterém má provize z dovozu.

Naši profesionální řidiči ti předem sdělí smluvenou cenu a odvezou tě po celé Praze. Pohodlně se ubytuj v hotelu – řidič na tebe počká a následně tě odveze do erotického klubu Sweet Paradise Dolly. Rozvozové služby u nás jsou na profesionální úrovni.

Naše auta jsou příjemná a komfortní. Díky klimatizovaným vozům se pohodlně a v suché košili dostaneš za zábavou i v těch nejparnějších letních dnech. Kdo by se za zábavou trmácel pěšky nebo hromadnou dopravou? Praví gentlemani do klubu přijíždějí s vlastním řidičem.

Hosty převezeme zdarma

Naše pražské erotické kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly se nacházejí jen pár minut od sebe na pražském Žižkově. Přesto ale našim hostům nabízíme převoz mezi oběma kluby. Oslov manažerku klubu a ona zařídí převoz mezi oběma kluby.

Hostům nabízíme převoz mezi Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly zdarma. Každý z klubů má specifickou atmosféru a osloví tě jiným způsobem. Samotný vstup do Sweet Paradise evokuje zážitek se sladkou tečkou. Ve Sweet Paradise Dolly se zase soustředíme na intimitu a VIP služby.

Dovezeme ti dívku podle tvého přání

Přivedla tě k nám náhoda a nenašel jsi oblíbenou dívku? Nebo jsi milovník netradičních praktik, které umí jen pár dívek u nás? Modelky v obou klubech pravidelně obměňujeme, aby si na své přišel každý host.

Když v klubu nenajdeš svou oblíbenou dívku, přivolej si manažerku a řekni jí o tom. Je možné, že se konkrétní společnice nachází v druhém klubu. Na přání ji ale převezeme do klubu, kde se zrovna bavíš. Tuto službu poskytují jen ty nejlepší erotické kluby v Praze.

Naše hostesky ti splní všechna myslitelná přání. Pokud toužíš po něčem speciálním, ozvi se nám a zajistíme ti dívku podle tvého gusta.

Striptérku ti přivezeme do hotelu

Jsi unavený po dlouhé cestě a cesta do erotického klubu ti není po vůli? Zavolej našim manažerkám a dívku ti přivezeme až na hotel. Naše slečny se věnují také eskortním službám, čehož naši klienti a hosté rádi využívají.

Předem si ale domluv praktiky, které u dívky preferuješ. Naše dívky ti zatančí, namasírují tě a připraví si pro tebe také orální potěšení. Vždy je ale třeba vědět, na co se mají připravit. Na hotel si můžeš objednat dokonce i dominu, která tě přivede do stavu slastného utrpení.

Sweet Paradise Dolly je plný smyslných překvapení

Odpočiň si v pražském night clubu Sweet Paradise Dolly. Náš řidič tě vyzvedne na hotelu, nebo dokonce přímo na letišti a odveze tě do náruče nádherných dívek.

Ať už patříš k milovníkům kyprých tvarů, nebo mladých školaček, u nás si vybereš. Pokoje se smyslnou atmosférou v tobě probudí fantazii, jakou jsi do té doby nezažil. Příjemná atmosféra v erotickém klubu je pro nás základ.

Tematické pokoje v erotickém klubu Sweet Paradise Dolly tě příjemně uvolní. Užij si společné chvíle ve vířivce a na obří king size posteli. Naše dívky se o tebe postarají a zažiješ s nimi večer, na který dlouho nezapomeneš.

Lékařské výzkumy potvrdily, že masturbace prospívá zdraví. K pravidelnému ukájení se hlásí více než 80 % mužů. Naše hostesky Praha ti poskytnou dostatek prostoru k projevu sebelásky. Záleží jen na tobě, jakým směrem se bude večer v erotickém klubu ubírat.

Autoerotika sice souvisí s masturbací, nejde ale o pouhé ukojí vlastních potřeb. Pomocí hlazení, laskání a dalších technik poznáš vlastní tělo a objevíš svoje skryté erotické touhy. Ty ti následně splní hostesky a dívky v erotickém klubu Sweet Paradise.

Masturbace prospívá zdraví

Autoerotika není jenom příjemná. Podle lékařů svědčí fyzickému i psychickému zdraví. Kromě toho, že během ní upustíš páru a uvolníš se, snižuje riziko výskytu rakoviny prostaty. Ta je nejčastěji diagnostikovaným nádorovým onemocněním mužů v České republice.

Kromě snížení rizika rakoviny prostaty pomáhá autoerotika při léčbě zánětů a bolesti. Při časté masturbaci se také zvyšuje plodnost. A v neposlední řadě má pozitivní vliv na rehabilitaci penisu při poruchách erekce. Jinými slovy – pravidelné ukájení postaví tvého kapitána zpět do pozoru.

Jaká je ale ideální frekvence masturbace? To podle lékařů nelze přesně říct. Optimální efekt je uspokojení sexuálních potřeb člověka náhradním, nikoliv však partnerským způsobem. Jinými slovy by nemělo dojít k tomu, že místo sexu volíš raději masturbaci. To se ti ale u nás nestane.

Naše dívky ti pomůžou upustit páru

Vyber si z naší galerie dívek a užijte si společný večer na privátním pokoji. Erotické hračky na pokojích jsou pro tebe i pro ni. Domluvte se na společném scénáři a zatímco si dívka dělá dobře sprchovou hlavicí nebo na obří king size posteli, pohodlně se usaď a vychutnej si pohled na ni.

Naše dívky se postarají o všechny tvoje touhy. Preferuješ starou dobrou ruční práci? Neboj se a udělej si dobře. Společnice v erotickém klubu Sweet Paradise vyhoví všem tvým potřebám.

Hostesky Praha umí ale taky pozlobit. Vzájemná masturbace se hrou na to, kdo bude dřív, tě dostane do jiné dimenze. Odvaž se s erotickými hračkami a na tematických pokojích v erotickém klubu Sweet Paradise.

Potěš dívku svou pozorností

Na začátku jsme zmiňovali zdravotní pozitiva masturbace. Dívky v našem klubu si je plně uvědomují a hrdě se hlásí k tomu, že je autoerotika baví. Využij toho a pomoz jim s uspokojením jejich vlastních potřeb.

Striptérky Praha se rády uspokojují, ale ještě raději se nechávají hýčkat a uspokojovat od druhého. Každá společnice v klubu Sweet Paradise má svoje oblíbené erotické hračky, které najdeš v našich VIP pokojích.

Domluv se se svou dívkou a užijte si pomalé hlazení, nebo divokou masturbaci. Doveď partnerku až na vrchol a některé z nich se ti odvděčí i slastným výstřikem.

Tématické pokoje s whirlpool a sprchou poskytují netušené možnosti i pro společnou masturbaci. Užijte si společné chvilky ve společnosti bublinek. Využij příležitosti, zatelefonuj na bar a naše obsluha ti přinese i lahev dobrého sektu, který podpoří společné vášně.

Splníme ti nejtajnější přání

Nejlepší erotické kluby v Praze ti nabízejí širokou paletu služeb. U nás nejde jenom o sex. Společnice ti předvede erotický tanec na klíně, udělá si to před tebou, nebo tě bude sledovat a přitom ti dávat instrukce. Hostům u nás plníme všechna jejich přání.

Zavolej našim manažerkám do erotických klubů Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly a domluv si předem dívku, která se zaměřuje na chvilku strávené vzájemnou masturbací. Společně se dostanete na vrchol a objevíte nové dimenze vášně.

Masturbace nemusí mít podobu ukájení se o samotě. Masturbace v erotickém klubu ti odhalí nečekané podoby příjemně strávených chvilek. Hodinový hotel v Praze ti umožní upustit páru a okusit zcela nové zážitky.

Splň si svoje nejtajnější sny. Pražské erotické kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly ti otevřou všechna svoje tajemství. Historická zástavba Žižkova v sobě skrývá dva klenoty s nádhernými dívkami, které vyhoví nejtajnějším fantaziím.

Dva nejlepší erotické kluby v Praze v sobě skrývají tématické pokoje pro milovníky milostných hrátek. Plně vybavený stripbar s tanečnicemi tě strhne a nepustí. Ochutnej slasti pražského nočního života a odevzdej se do péče našich dívek.

Privátní pokoje ve Sweet Paradise Dolly

V historické zástavbě pražského Žižkova najdeš nenápadný erotický klub Sweet Paradise Dolly. Vydej se stylovým schodištěm dolů a navštiv bar naplněný kvalitním alkoholem. Pohodlně se posaď na luxusní sedačku a užij si pohled na svůdný pražský stripbar.

Naše stylově zařízené pokoje se nacházejí na stejném podlaží jako bar. Přesto poskytují dostatek soukromí k milostným hrátkám. Samozřejmostí jsou vana, sprcha a sociální zázemí. Odvětrávané pokoje vytápíme na optimální teplotu a o atmosféru se stará eroticky podmanivá hudba.

Pohodlí hostů je pro nás vším. Užívej si privátní show a objednej si telefonicky drink přímo na pokoj. Nemožné plníme na počkání.

Typy pokojů

Prozkoumej vlastní fantazie a zatímco si užíváš privátní tanec na jednom z pokojů. Naše tématické pokoje se zaměřují na fantazie i fetiše a každý má vlastní specifickou atmosféru.

Whirpool pokoje

Mezi hlavní atrakce našich erotických klubů patří pokoje s vířivkou. Vana pojme 2 až 4 osoby a přímo vedle ní se nachází postel se stejnou kapacitou. Kombinace černé, bílé a červené podnítí tvoji fantazii, zatímco se o tebe stará jedna z našich dívek.

Větší whirlpool pokoj s vanou až pro 6 osob odkazuje na padesátá léta. Pokoji dominuje retro Škoda Octavia a dobové červenobílé sedačky. Je jen na tobě, zda o sebe necháš pečovat vsedě, nebo se s dívkou přesunete na pohodlnou postel.

Whirlpool pokoj v tematice Egypta tě přesune do doby královny Kleopatry. Věděl jsi, že je historiky považována za náruživou milenku? Vana připomínající egyptské lázně tě přenese do dávnověku a vybízí ke hrátkám, při nichž se červenají i ti nejodvážnější.

Romantika na jachtě

Vydej se na dalekou plavbu plnou erotických dobrodružství. Palubkami obložený pokoj s červeně podbarvenými kulatými okny vybízí k milostným hrátkám. Ve sprchovém koutě na tebe navíc čeká překvapení. Vydáš se do vod plných dobrodružství?

Podmanivé osvětlení tě ukotví na postel ještě před akcí. Siluety svůdné dívky se promítají na sprchový závěs a do pozoru postaví každého kapitána. Je jen na tobě, zda využijete lana a sítě, nebo společně vstoupíte do pohodlné kajuty.

Časy táborových osad

Vzpomínáš na svoje poprvé, o které tě připravila starší táborová vedoucí? Pokoj ve stylu táborových osad je vyzdobený malbami od renomovaného umělce. To vše v koloritu podsadové postele se střechou ze stanové celty.

Naše zkušené táborové instruktorky se o tebe postarají stejně jako před lety. Svůdné dívky ti splní každé přání. Nyní ovšem bez strachu, že vaše sladké tajemství odhalí zbytek táborového osazenstva.

Doba králů a princezen

Středověké erotické hrátky zahrnovaly nejen obrovské postele s nebesy. Typické byly i zástupy dvorních dam, které potěšily krále, když si to jeho majestát žádal.

Užij si královský harém v pokoji plném mihotajícího se světla. Dubový džber sloužící jako vana z tebe smyje starosti všedních dní. O vše ostatní se postarají dvorní dámy.

Exotické terárium

Pokoj plný svůdných zrcadel odhalí dívčí tělo z nečekaných úhlů. Užij si exotiku v jednom z nejlépe vybavených pokojů v pražském erotickém klubu. Exotika a živočišnost je tím pravým afrodiziakem a naše dívky se odvážou jako správné Amazonky.

Velká postel a prostorný sprchový kout poskytují dostatek prostoru pro divoké milostné hrátky. Díky světelným efektům, které vrhají nepravidelně rozmístěná zrcadla, nemáš pocit stísněnosti a užiješ si džungli v celé její kráse.

VIP erotické pokoje v Praze

Vstup do našich klubů na Žižkově a popusť uzdu fantazii s jednou z dívek. Přání plníme i těm nejnáročnějším klientům. Společnice v našich klubech na tebe už čekají a visí na tvých rtech.

Užij si večer ve společnosti krásných slečen. V našich pokojích objevíš erotické hračky pro muže a po dohodě obsloužíme i větší skupinky mužů. Zavolej jedné z našich manažerek a domluv si s námi zážitek, na který jen tak nezapomeneš.

Jaké erotické pomůcky mají muži nejraději? O tom víme naprosto vše. Proto se na našich pokojích skrývají ty nejrajcovnější erotické pomůcky, které si užiješ v doprovodu krásné společnice. Nejoblíbenější pánské erotické pomůcky jsou na dosah ruky…

Vítejte ve světě smyslných požitků. Erotické pomůcky zostřují naše smysly a plní nejdivočejší touhy. Začátečníkům pomáhají tam, kde jejich vlastní ruce nestačí. Zkušenější milenci je používají k objevování vlastních limitů a hranic smyslného potěšení.

Historie erotických pomůcek

Jaké erotické pomůcky patřily v historii mezi ty nejoblíbenější? A kdo jako první přišel s vibrátorem? Umělé penisy, vibrátory a další pomocníci nejsou výdobytkem moderního ženského světa a jejich historie sahá až do doby kamenné.

Nejstarší erotická pomůcka byla vyrobena z kamene a badatelé ji našli rozlomenou na čtrnáct kusů. Erotické objekty nebyly v té době ničím neobvyklým. Obvykle se ovšem jednalo o ztvárnění ženských předností a pravěcí gentlemani je využívali k vlastnímu vzrušení.

Za propagátorku erotických pomůcek se považuje krásná Kleopatra. Pověstmi opředenou královnu považují historici za velmi vášnivou. K masturbaci údajně používala kolík z papyru naplněný včelami a jiným hmyzem. Vibrace vyvíjené křídly a krovkami královně způsobovaly potěšení.

Moderní erotické pomůcky vznikly kolem roku 1860. Vibrátor poháněný parním motorem vynalezl lékař k léčbě hysterie. Bateriový vibrátor se datuje až o deset let později. Přelom devatenáctého a dvacátého století se pak nese v rozvoji erotických pomůcek v domácnosti.

Erotické pomůcky pro muže

Vývoj erotických pomůcek se posouval dále a výrobci nemysleli pouze na ženy. Muži již dlouhé roky znají erotické obrázky, které postupně přerostly v erotické časopisy a porno videa. Ty používali především k masturbaci během války, kdy žena nebyla po ruce.

Erotické pomůcky pro muže se nenesou pouze v duchu hambatých obrázků. Katalogy hraček pro muže jsou dnes podobně obsáhlé jako ty ženské a myslí na všechny netypické praktiky a úchylky.

Nejoblíbenější hračky pro muže

Pražské erotické kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly se zaměřují na mužské potěšení všeho druhu. Ve vybavení našich pokojů proto najdeš erotické pomůcky, které zpříjemní chvíle strávené s modelkou. Po dohodě si můžeš také přinést vlastní erotickou hračku.

Masturbátory a umělé vagíny

Umělá vagína dnes již dávno neslouží k potěšení ve chvílích, kdy není partnerka na blízku. Vyzkoušej společné hrátky s naší společnicí, kdy se ti bude dívka věnovat nejen svým tělem, ale také oblíbenou hračkou.

Umělé vagíny se vyrábějí v různých provedeních. Simulují skutečné pohlavní orgány známých pornohereček, anální otvory nebo ústa jako stvořená k orálnímu sexu.

Masturbátory jsou pak kapesní kamarádi, které schováš do pracovní tašky nebo kapsy. Obvykle se prodávají v praktických pouzdrech, které zabrání jejich znečištění a poškození. Na rozdíl od umělých vagín se ale jedná o pouhý silikon, který obepne tvůj penis.

Vibrační kroužky

Hitem posledních let se staly vibrační kroužky. Nasaď si vibrující kroužek z plastu nebo silikonu na kořen penisu a v kombinaci se smilnými pohyby našich dívek objevíš sedmé nebe smyslnosti.

Vibrační kroužky se kromě tebe postarají také o naše dívky. Stimulují totiž pohlavní orgány obou aktéru milostného prožitku.

Kroužky na penis se vyrábějí v mnoha variantách a velikostech. Vyrábějí se také kroužky zlepšující erekci, případně kroužky na varlata oddalující ejakulaci.

BDSM hračky

Máš to rád trochu ostřejší? Naše slečny také. Zarezervuj si náš BDSM pokoj 666 a postupně objevuj hranice vlastní vášně.

Mezi BDSM hračky patří bičíky, pouta, důtky, masky, roubíky a další vychytávky. V našich BDSM pokojích objevíš kromě standardních erotických pomůcek například ondřejský kříž ke spoutání a pomůcky pro milovníky clinic praktik.

K sado-maso hračkám patří i dráždivý pokoj v červené barvě, který podnítí tvoji vášeň. V křesle tě dívka znehybní, nebo se domluv s partnerkou předem a vyzkoušej si roli dominantního partnera. Před samotným aktem si ale vše domluv.

Erotické pomůcky v pražských night klubech

Ne každý erotický klub v Praze ti splní všechna tvoje přání. V našich night clubech mimo pražské centrum je ovšem spokojenost hostů to nejdůležitější. Proto u nás najdeš i ty nejoblíbenější pánské erotické hračky.

To nejlepší tě ale čeká v BDSM pokojích. Je jen na tobě, zda se necháš hýčkat a objevíš hranice vlastní sexuality, nebo jako zkušený dominant potrápíš některou z našich slečen. Zavolej našim manažerkám a vše si s námi domluv předem. Těšíme se na tebe.

Hledáš místo pro oslavu narozenin, soukromou party nebo netradiční oslavu výročí? Erotické kluby v Praze představují exkluzivní a originální možnost pro setkání s přáteli. Uspořádáme pro tebe oslavu přesně na míru, ze které odjedeš příjemně spokojený.

Stripbary v Praze jsou netypická varianta pro setkání v přáteli. V našich klubů Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly pravidelně pořádáme pánské oslavy narozenin, setkání po letech nebo luxusní posezení s obchodními klienty.

Oslava v pražském erotickém klubu neznamená skupinový sex. V našem stripbaru pořádáme striptýz i burlesku, které potěší tvoje oko. V kombinaci s luxusními drinky si večer užiješ na maximum. Fantazii se ale meze nekladou.

Výhody privátní párty v nočním klubu

Nejlepší noční kluby v Praze si zakládají na profesionálním přístupu. Klubové manažerky tu jsou pro vás. Strávit čas s přáteli v obklopení spoře oděných společnic není nic zvláštního. Profesionální prostředí ho ovšem povýší na novou úroveň.

Naše kluby jsou klimatizované a vybavené bankomaty. Platit u nás můžete v různých měnách s výhodným kurzem. Na baru podáváme luxusní drinky a v nabídce máme i kvalitní doutníky.

Hlavní výhodou jsou ale společnice a hostesky. Stripbar Praha potěší tvoje chuťové pohárky, ale především oko náročného diváka. Záleží na tobě, zda ve skupině zůstanete u popíjení na baru nebo se přesunete s dívkami do soukromé VIP zóny.

Naše kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly jsou plně diskrétní. Při pořádání VIP akcí razíme jednoduché heslo – co se stane v klubu, zůstane v klubu. Zkušené tanečnice jsou naprosto diskrétní, což platí o všech zaměstnancích.

Jak uspořádat VIP párty v erotickém klubu?

Je to jednoduché. Nejdůležitější je výběr erotického klubu. Z naší zkušenosti víme, že hosté preferují erotické kluby mimo centrum Prahy. Jsou levnější, diskrétnější a při pořádání nehrozí, že tě klub obere o zbytečně moc peněz.

Důležitý je výběr termínu a času konání. Na to máme jednoduchou radu – kontaktuj manažerky klubu, které ti sdělí vhodný termín. Pokud si přeješ užít stoprocentní zábavu, nechoď k nám bez ohlášení. Naopak pokud zavoláš předem, zajistíme ti ty nejlepší tanečnice v Praze.

Naši hosté jsou pro nás vším. Proto ti na požádání zajistíme dopravu do klubu a z klubu. Smluvní ceny našeho taxi ti sdělí manažerka. Přejezd mezi kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly je navíc zdarma.

Bezpečnostní opatření v pražských erotických klubech

O naše hosty se staráme se vší parádou. Samozřejmostí jsou dívky testované na pohlavní nemoci. U vstupu se připrav na ochranku. Ta slouží především pro tvoji bezpečnost. Díky ní se do klubu nedostanou podnapilí kolemjdoucí a hosté se zakázanými látkami.

Pobyt v klubu má ale jasná pravidla chování. Při návštěvě a privátní party tedy ber zřetel i na ostatní hosty. Ti se přišli pobavit stejně jako vaše party. Pokud se chcete s partou přátel odvázat a nebrat ohledy, pronajměte si soukromý VIP pokoj.

Zábava v erotickém klubu

Jakou zábavu si u nás na VIP party užiješ? To záleží jenom na tobě. Fantazii se meze nekladou. V klubu Sweet Paradise Dolly máme VIP pokoj, kde si vybereš hudbu podle svého gusta. Profesionální tanečnice a striptérky pak zatančí na přání tobě i tvým přátelům.

Pokud si nevybereš VIP pokoj, zastav se na našem baru. Profesionální obsluha ti namíchá luxusní drinky. V nabídce máme také kvalitní doutníky. Po usazení od naší manažerky navíc tvoje skupina potěší oko pohledem na stripbar.

Další program záleží už jenom na tobě. V obou klubech máme tématické pokoje podle tvého gusta. Široká je také galerie striptérek a společnic. U nás si vybere skutečně každý a některé z našich společnic mají v oblibě i netradiční praktiky.

Erotický klub Sweet Paradise nabízí možnost velkého pokoje pro sex ve třech. Tento pokoj často volí dvojice mužů toužící po netradiční zábavě. Z jejich pohledů vždy poznáme, že jim dívka splnila všechna jejich přání.

Originální párty v Praze

Vyraz do Prahy a objev ty nejlepší erotické kluby. Profesionální pražské stripbary uspořádají oslavu a party přesně podle tvých přání. Záleží jenom na tobě, zda si vybereš divoký večírek nebo klidné posezení u drinku na baru.

Praha se za tmy mění na pohádkové město. Nebo ne? Záleží, co od ní očekáváš. Karlův most v noci sice hází dlouhé stíny a poskytuje úchvatný zážitek – ve skutečnosti to ale žije někde jinde. Erotické noční kluby v Praze lákají turisty z celého světa a zajistí nezapomenutelné chvíle.

Jen pár kroků od Staroměstského a Václavského náměstí se nacházejí pražské noční kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly. Nižší ceny mimo centrum Prahy, ověřená taxi služba a krásné slečny jsou zárukou kvalitní zábavy v noční Praze.

Nejlepší noční kluby v Praze

Sejdi z cesty plné dohazovačů a naháněčů do drahých klubů a objev skryté perly jen pár minut chůze od pražského centra. Pražské noční kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly tě uhranou elektrizující atmosférou a profesionálním přístupem.

Celý zážitek začíná už na hotelovém pokoji. Zavolej našim manažerkám a objednej si taxi na hotel, nebo na letiště. Diskrétně tě dovezeme až k nám a připravíme pro tebe i tvoje přátele nezapomenutelné zážitky v Praze. Nebo se nech vysadit a projdi si noční atmosférou tepající Václavské náměstí a po osvěžující procházce zamiř k nám.

Do nočního klubu přímo z letiště

Známe zvyky našich zákazníků. Přiletí na Letiště Václava Havla a rozhlížejí se po nejlepší zábavě v Praze. Ještě na příletovém terminálu se jich ale ujmou naháněči a v předraženém taxi je odvezou do stripbarů a klubů, které zdaleka nesplňují záruku kvality noční Prahy.

My na to jdeme jinak. Manažerky našeho klubu cizincům přistaví taxi přímo na letiště. Naše klubové taxi je ověřené a má smluvní ceny, které vám sdělí manažerky při objednávce. Pokud budeš chtít, cestou se stavíte na hotel. Od noční zábavy v Praze tě pak již nic nedělí.

Výborná zábava pro dospělé

Čeho si na nás váží pravidelní hosté? Do ničeho je nenutíme. I když neskončí s modelkou na privátu, připravíme pro ně skvělý večer se striptýzem, tanečky na klíně a drinky od profesionálních barmanů.

Oba kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly sídlí na lukrativních adresách nedaleko centra Prahy na Žižkově. Sami s nadsázkou říkáme, že jsme pražáci s mimopražskými cenami. Díky tomu ti zajistíme profesionální služby a přitom neodejdeš s prázdnou peněženkou. Tedy pokud si to sám nepřeješ.

To nejlepší tě ale nečeká na baru. Pestrá galerie dívek v klubu ti splní vše, co si budeš přát. Je na tobě, zda se necháš dráždit elegantním striptýzem, nebo se odvážeš na privátním pokoji s vířivkou. Umíme i netradiční praktiky, které jinde jen tak nezažiješ.

U nás si vybere opravdu každý. Máme tématické pokoje s motivy luxusní jachty a táborové osady. Jen o pár dveří dál se nachází tajemný BDSM pokoj plný erotických pomůcek s dívkou čekající na tvé příkazy.

Vany, sprchy a sociální zařízení jsou samozřejmostí. S profesionálním přístupem se setkáš, hned jak sejdeš točité schodiště do žižkovského erotického klubu Sweet Paradise Dolly. Je jen na tobě, jakým směrem bude tvoje noční zábava v Praze plynout.

Naše manažerky ti připraví večer podle tvých představ. Je jen na tobě, jestli dáš přednost zábavě v jednom nebo se nás navštívíš se skupinou přátel. Na požádání pro vás připravíme příjemný večer s kamarády nebo večírek podle tvých představ s obsluhou nahoře bez.

Bezpečně a diskrétně

Soukromí našich klientů je pro nás vším. I proto se k nám celá řada hostů ráda a opakovaně vrací při svých cestách. Ty nejlepší noční kluby v Praze ti totiž dají pocit toho, že se nacházíš v diskrétním gentlemanském klubu.

Naši klienti důsledně dodržují pravidla chování v nočních klubech. Když se objeví problém, řešíme ho ovšem diskrétně a bez zbytečného vyrušování. Díky tomu zajistíme klientům stoprocentní soukromí a klid při pánské zábavě.

Naše dívky se řídí heslem Rozkoš bez rizika. Pravidelně se podrobují testům na pohlavně přenosné infekce a jiné choroby. Díky tomu máš stoprocentní jistotu, že si s sebou od nás neodneseš víc než jen skvělé zážitky.

Pražské erotické noční kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly si jednoduše zamiluješ. Zábava pro muže nedaleko pražského centra tě vcucne a už nepustí. Tedy pokud si to sám nebudeš přát.

Poodhalte roušku tajemství, které vám neprozradí ani ty nejlepší striptýzové bary v Praze. Umění burlesku a svlékání za peníze má dlouhou historii a stojí za ním více než jen bezduchá zábava. Jak vznikl striptýz a čím se liší od burlesky?

Extravagantní kostýmy, krásné tanečnice a pulzující prostředí nočních klubů klade důraz na erotické napětí a podněcování fantazie. Jak říkají nejznámější světové tanečnice: „Neodhazuje pouze svršky – odhalujeme kus své duše.“

Pražské striptýzové bary vás vtáhnou a nepustí. Nejlepší striptýz v Praze má ale bohatou historii a filozofii. Jak se liší burleska od striptýzu a čím jsou obě tyto disciplíny specifické?

Tajemství italské burlesky

Původně literární, literárně-dramatický nebo hudebně dramatický žánr vychází z prvků antické komedie a literatury. Burleskní vystoupení se nesly na vlně Aristofanových či Lukianových her a rozvíjely se ve vrcholném období francouzské komedie.

Na burleskních představeních pracovala jména jako Moliére či Carlo Goldoni – vrcholní světoví dramatici, kteří se podepsali pod komedií Sluha dvou pánů nebo hrou Lakomec.

Záměrem původní burlesky nebyla odhalená těla. Vystoupení měla za cíl zlehčit realitu a zobrazit komické až fraškovité příběhy s prvky satiry a ironie. Nejlepší tanečnice burlesky tak byly především skvělé herečky, které si tvořily vlastní scénáře.

Současná burleska pochází z USA

Definici současné burlesky formovala nejznámější burleskní tanečnice Dita Von Teese. Atraktivní bývalá manželka Marilyna Mansona přesně popsala to, jak dnešní burleska vypadá a co od ní diváci vyžadují.

Za americkým vyzněním burlesky stojí bratři z rodiny Minsky. Ti založili klub pro přistěhovalce s levnými vystoupeními s lehce vulgárním a lascivně-erotickým nádechem. Původně divadelní performance prostřednictvím sloganu Burlesque As You Like It – Not a Family Show předefinoval do dnešní podoby.

Cílem současné burlesky není kompletní nahota. Pohled na prsa si ale při vystoupeních vychutnáte v různých úhlech. Tu nejdůležitější myšlenku tanečnice ale obvykle ctí – podněcují fantazii a to nejdůležitější vždy zůstává skryto.

Jak vypadá aktuální burleska?

V současnosti se používá termín neo-burleska. Ty nejlepší tanečnice burlesky v Praze a dalších městech spojují gymnastické a akrobatické prvky se striptýzem a vizuálně líbivou a promyšlenou show.

V burlesce neexistují omezení a hranice. Doložilo to i několik českých tanečnic, které vystupovaly i v pokročilých fázích těhotenství. Vždy záleží na vkusu diváka a odvaze a schopnostech každé konkrétní tanečnice.

Některé tanečnice mají přesah i do fetišů a netradičních praktik. Burleska v erotických klubech představí i erotické hračky, pin-up styl nebo si užijete pohled i na pořádně odvázanou boubelku, která završí vystoupení v obří sklenici na šampaňské.

Striptýz má biblické pozadí

Od uměleckých kreací burleskních tanečnic se přesuneme k odvážnějším praktikám. Jako striptýz označujeme svlékání před obecenstvem, které doprovází hudba, erotické pohyby a obvykle končí úplnou nahotou.

Nejlepší pražské stripbary kombinují erotickou smyslnost striptýzu s dalšími prvky. Rozdíly mezi burleskou a striptýzem se tak v některých případech stírají. Za striptýz se tak považuje jako jakákoliv forma tance zakončená nahotou.

Historie striptýzu je ale mnohem složitější. První záznamy o striptýzu jsou doložené v Bibli. Na jejích stránkách se mluví o ženě Salome, která zatančila na hostině jejího strýce a matky, kteří spolu měli poměr.

Salome na hostině tančila Tanec sedmi závojů, během něhož se postupně odhalovala. Tanec se strýcovi líbil natolik, že jí slíbil splnění jakéhokoliv přání. Salome si po dohodě s její matkou poručila hlavu Jana Křtitele, který kritizoval inflagranti vztah její matky a strýce.

Tanečnice Salome se od té doby zmiňuje jako symbol smyslnosti a ikonu nebezpečné ženské svůdnosti. S tou se ale v našem stripbaru nesetkáš. Tanečnice v našem erotickém klubu mají jen ty nejčestnější úmysly.

Nejlepší striptýz kombinuje různé prvky

Od biblických dob se tanec spojený se svlékáním posunul. Jako svébytná erotická disciplína se striptýz vyvíjel přibližně od konce 19. století v Paříži. Ještě do 70. letech 20. století to přitom byla výhradně ženská doména. Striptéři se poprvé objevili přibližně před padesáti lety.

Nejlepší striptýz probíhá obvykle kontaktní formou – například spojený s tancem na klíně. Během bezkontaktního striptýzu naopak ke kontaktu s obecenstvem nedochází a tanečnice si od diváků drží dostatečný odstup.

Specialita je americký striptýz, během něhož nedochází ke kompletnímu svlečení. Na tanečnici zůstane pár malých kousků oblečení, které zakrývají její největší tajemství.

Formy a druhy striptýzu mají různé podoby. Ty nejlepší stripbary v Praze i jinde v České republice se zaměřují na to, aby splnili divákům všechna jejich přání. Nezřídka tedy kombinují striptýzové tanečky právě s prvky burlesky.

Rozdíly mezi striptýzem a burleskou

Jakkoliv je jejich forma podobná a striptýz s burleskou na první pohled zaměníte – odlišná historie a vývoj způsobily, že mezi burleskou a striptýzem najdeme rozdíly.

Cílem burlesky není nahá dívka. Jde o umělecké představení přirovnávané například k divadlu. I když se k tanci často používá striptýzová tyč, to nejlepší dívka tančící burlesku schová.

Striptýz je na rozdíl od burlesky vázaný na konkrétní místo. Zatímco tanečnice burlesky obrážejí akce po celé České republice, tvoje nejoblíbenější striptérky v Praze vystupují pravidelně v jednom klubu a ty víš, kde ji najdeš.

Co mají tanečnice a striptérky společného je jejich trvanlivost. Obě aktérky se shodují na tom, že kariérní životnost je krátká. U obou profesí se klade důraz na fyzický vzhled a mimo to jsou fyzicky velmi náročné.

Už ses rozhodl, zda dáš přednost burlesce nebo striptýzu? Ty nejlepší erotické bary v Praze ti nabídnou obojí. Dívky v našich klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly předvádějí divoké kreace u tyče i představení hraničící s uměleckou performance.

Objev ty nejlepší striptérky v pražských stripbarech a navštiv naše erotické kluby. Našim hostům nabízíme ty nejkvalitnější služby. A pokud tě konkrétní dívka zaujme, využij té možnosti a pozvi ji na soukromý pokoj.

Pražské erotické kluby lákají turisty a hosty lačnící po netypických zážitcích. Originální večer má ale svoje hranice. I ten nejlepší noční klub v Praze má svoje pravidla a kodex, jejichž dodržování od návštěvníků vyžaduje. Jak se chovat v nočním klubu?

Základní pravidlo zní – buď sám sebou. Uvolněná atmosféra v erotickém klubu tě rychle vtáhne do centra dění. Zdravé sebevědomí ale neznamená nevhodné chování. Nezapomínej na to, že nightclub je místem setkání slušných gentlemanů.

Respektujte pravidla klubu

Erotické kluby v Praze bývají ohledně chování klientů velmi benevolentní. Ani ve Sweet Paradise nesvazujeme hosty zbytečnými mantinely. Přesto máme jasně nastavené hranice slušného chování.

Při jejich prvním překročení pouze přimhouříme oči. Opakované porušení ale vyústí ve vyloučení z klubu, nebo dokonce zákazu vstupu.

S pravidly chování v nočním klubu se seznam ještě před příchodem. Zavolej našim manažerkám a zeptej se, zda ti v klubu splníme tvoje netypické přání. Nezkoušej hranice metodou pokus–omyl. Takové chování vyústí v oboustrannou nespokojenost.

Chovej se jako gentleman

V pražských nočních klubech potkáš nádherné dívky, které splní všechna tvoje přání. Neznamená to ale, že jsou to služky nebo otrokyně – pokud s tím samy nesouhlasí. Ve Sweet Paradise dbáme na slušné chování ke všem dívkám.

Gentlemanské chování ti otevře dveře i k netradičním praktikám. Dívky se díky tomu cítí bezpečněji a na pokoji se více odvážou. Se společnicí se předem domluv na tom, co se na pokoji odehraje. Nezapomeň ale na to, že ne znamená ne.

S dívkami na pokoji mluv slušně a nebraň jim, aby po uplynulém čase odešly včas. Nevyptávej se jich na zbytečně osobní informace – dostáváš je tím do nekomfortní situace. Pravidlům chování k dívkám se věnujeme ve speciálním článku.

Slušné chování se netýká pouze dívek. V nočním klubu potkáš různé profese – od security přes barmana po manažerky. Všichni se starají o tvoje blaho a příjemně strávený večer. Nevhodné chování k zaměstnancům vše pouze komplikuje.

Alkoholu s mírou

Někteří klienti si u nás dodávají kuráž panáky alkoholu. Náš bar s vybranými drinky vybízí ke konzumaci, vždy je ale dobré znát svoji míru.

Se vzrůstající konzumací sice klesají zábrany, ne vždy je to ale ku prospěchu věci. V klubu Sweet Paradise si zakládáme na slušném chování k dívkám, obsluze i ostatním hostům. Pokud některému z klientů alkoholové opojení zatemní mozek, příliš dlouho se u nás nezdrží.

Přemíra alkoholu má mimo nevhodné chování i další nevýhodu. Pití má neblahý vliv na kvalitu erekce. Pokud plánuješ návštěvu pokoje s jednou z našich dívek, dobře si rozmysli, kolik toho vypiješ. V kritické chvíli nechceš přece selhat.

Drogám a zbraním říkáme ne

Noční zábava v Praze vypadá všelijak, u nás má ale jasná pravidla. Drogy, zbraně, nápadně velké předměty a další do Sweet Paradise jednoduše nepatří.

Nespoléhej na to, že si zakázané látky odložíš na šatně, nebo ti je pohlídá security služba. Jestli se chceš bavit, nech je doma. Držitele drog, zbraní a dalších zakázaných látek obracíme hned u vstupu a do klubu je nepustíme.

Pozor na osobní věci

Zejména v nočních hodinách se v pražských nočních klubech vyskytuje množství návštěvníků. Podobně jako v restauraci, baru nebo na diskotéce za odložené věci neručíme. Jediné bezpečné místo je ve skříňce na pokoji.

Naše dívky pečlivě prověřujeme a garantujeme bezpečnost tvých osobních věcí. Odložený telefon, peněženka nebo klíče ve veřejné části klubu ale přitahují pozornost i jindy slušných hostů. Svoje osobní věci tak měj vždy při sobě.

Rozkoš bez rizika

Ty nejlepší stripbary a noční kluby v Praze se řídí heslem Rozkoš bez rizika. Co to znamená? Společnice se pravidelně podrobují testům na pohlavně přenosné infekce a další pohlavní nemoci.

To samé očekáváme také od našich klientů. Pokud víš, že tě podobný problém trápí, návštěvu klubu odlož. Na pokoji máme sice zásobu prezervativů, ani ty ovšem nejsou stoprocentní. My jednáme na rovinu a to samé očekáváme od našich hostů.

Buď diskrétní

Potkal jsi v klubu známého nebo kolegu z práce? Nech si to pro sebe a setkání nevytahuj na veřejnosti. Mottem Sweet Paradise je diskrétnost na prvním místě. Nikdy nevíš, kdo v klubu pozná tebe.

To samé platí o našich dívkách. Pracují u nás společnice různého věku a z různých společenských vrstev. Stejně pestrá je i jejich motivace k práci. Jestliže v některé z dívek poznáš sousedku nebo bývalou kolegyni, ráda se o tebe postará. Nedovol ale, aby se společné chvíle staly tématem debat mimo noční klub Sweet Paradise.

Dodržujeme bezpečnost v nočních klubech

Bezpečnostní pravidla v nočních klubech tu nejsou od toho, aby svazovala hosty. Všechna vycházejí z etikety a kodexu slušného chování. Tím, že je naši klienti dodržují, nenarušují průběh večera svůj i ostatních hostů.

Jinými slovy – chovej se u nás jako ve své oblíbené restauraci nebo baru. Intimní atmosféra a erotické hrátky vybízejí k větší otevřenosti a povolení míry fantazie, tu si ale předem domluv se společnicí.

Noční klub v Praze. Vyhledáváním místa pro flirtování, strip bar nebo originální setkání s partou kamarádů všechno začíná. Hosté, kteří s podobným typem podniků nemají zkušenosti, ale často neví, co od nich očekávat. Standardy pro pražské noční kluby jsou různé a ty nejdražší nemusí splňovat kritérium nejlepších.

Co musejí splňovat ty nejlepší noční kluby v Praze? Osobním servisem a přátelskou atmosférou zbaví klienty ostychu. Tím ovšem servis erotických klubů začíná. Nejnavštěvovanější noční kluby v Praze jdou mnohem dál.

Tanečnice a dívky na baru

Erotické noční kluby tě ohromí krásou modelek a tanečnic. Po tom, co tě manažerka usadí na bar, s tebou dívka zapřede hovor a láká na soukromý tanec a noc strávenou na pokoji. Stojí ale tyto dívky za to?

Galerie dívek v erotickém klubu je hlavní devíza podniku. Pokud při hledání narazíš na klub s několika málo modelkami, ohromí tě jenom stěží. Široká nabídka od hubených po baculaté dívky, či od mladých školaček až po zkušené MILFky je přesně to, co jako návštěvník očekáváš.

Tím ale parametry pro výběr striptérek a společnic nekončí. Usmívají se, nebo si jen kroutí svoji směnu? Na zážitku z nočního klubu má podíl právě přístup modelek. Mladé usměvavé slečny to mají v night clubu prostě snazší a rád se za nimi vrátíš.

Výběr dívek je pro kvalitní noční klub stěžejní. Jen málokterý návštěvník touží po přetahování se o několik málo slečen. Od toho tu jsou přeplněné taneční bary a diskotéky, kde si s dalšími muži poměřuješ vlastní charisma. U nás jsi mezi gentlemany a podobných zážitků se vyvaruješ.

Nabídka pokojů

Pod peřinou a potmě? Tak na to u nás neplatí. V night clubu Sweet Paradise poskytujeme nejen hodinový hotel. Zaměřujeme se hlavně na zprostředkování zážitků – a to hlavně takových, které doma nezažiješ.

V obou našich klubech najdeš luxusně vybavené pokoje s pohodlnou postelí. Nebo se nech hýčkat a vyzkoušej whirlpool pokoj s vířivkou až pro čtyři osoby. Modelka tě namasíruje a postará se o tvoje potěšení.

Pro milovníky tvrdšího sexu je tu sado-maso pokoj s příznačným číslem 666. Co se stane na tomto pokoji, zde taky zůstane. Vybavení pokojů si oblíbili i ti nejnáročnější klienti a milovníci netradičních erotických praktik.

Příjemná atmosféra

První dojem dělá hodně a ve Sweet Paradise klubu na něj spoléháme. Uvolněná atmosféra v nočním klubu tě strhne a oprostí od veškerých zábran.

Zážitek v nočním klubu začíná už bezpečnostní kontrolou, která probíhá rychle a diskrétně. Díky ní se do baru nedostanou nekalé živly a hosté, kteří naruší příjemnou atmosféru nevhodným chováním. Hned poté se tě ujme manažerka a usadí tě na místo.

Uvolni se a vychutnej si pohled na ladné křivky dívek na strip baru. Naše dívky nejen skvěle tančí. Jsou to také výborné společnice. Jakmile se ti nějaká zalíbí, pozvi ji na drink. S jazykem to opravdu umí – a teď myslíme především ty světové.

Vybavený bar

Zábavu v nočním klubu si u nás určuje každý sám. Je jenom na tobě, jestli se posadíš na bar a užiješ si pohled na tanečnice se sklenkou dobrého drinku. Od toho tu jsou naši profesionální barmani, kteří se postarají o tvoje chuťové buňky a rozmazlený jazýček.

Nápojový lístek zahrnuje vychlazené pivo i nealkoholické nápoje. Nejvíce úspěchu ale slaví nabídka luxusního alkoholu a drinků. Pro dámy i modelky mícháme speciální Lady drinky, které připravujeme exkluzivně pro mlsné dámské jazýčky.

Odvoz domů

K příjemné zábavě patří sklenička něčeho dobrého. Jenže jak se potom dostaneš domů? Jen málokdo touží po cestování v noční přeplněné tramvaji – zvlášť po chvílích strávených u nás v klubu.

Nejlepší pražské erotické kluby proto mají vlastní taxi službu. Po domluvě s manažerkou ti přistavíme taxi s řidičem, který tě odveze až domů. Bez předsudků, zbytečných otázek a hlavně bez příplatku nočních pražských taxikářů.

Další služby

Pražský noční klub bez bankomatu si dnes představíme už jen stěží. Přesto na ně naši hosté pravidelně narážejí. U nás si vybereš peníze přímo v klubu. Na baru máme také aktuální kurzovní lístek pro hosty platící v zahraniční měně.

Prostředí ve Sweet Paradise je klimatizované a dobře odvětrávané. Přestože si u nás vychutnáš kvalitní doutník nebo cigaretu, nenačichneš kouřem. Návštěva nočního klubu Sweet Paradise nechá stopy jen ve tvé paměti – košili si odneseš čistou.

Noční kluby v Praze se liší nabídkou dívek i služeb. Jen ty nejlepší se zaryjí do paměti hostů natolik, že je navštěvují opětovně. Ty nejlepší pražské night cluby se nenacházejí v centru, ale jen pár ulic od něj. Zavolej nám a zajistíme nezapomenutelnou noc pro tebe i tvoje přátele.

Toužíte s partnerkou již dlouho po něčem netradičním? Pokud máte pocit, že se váš milostný život zastavil ve slepé uličce, vyzkoušejte společně něco nového. Pražské erotické kluby jsou originální možností, jak posunout intimní život na novou kolej a strávit čas ve společnosti krásných žen.

Praha je město s bohatou historií a živým nočním životem. Denně sem přijíždí turisté, kteří přes den hledají kulturní zážitky a večer vyráží za zábavou. Ta nemusí končit na hotelovém baru. Milenecký azyl Praha je skvělá varianta příjemně stráveného večera.

Trojka v night clubu – oživte svoje vášeň

Pozvi partnerku na dobrou večeři s příslibem vášnivě strávené noci. V pražském klubu Sweet Paradise nabízíme odvážným mileneckým párům příležitost k prozkoumání hranic jejich vztahu a novým zážitkům.

Profesionální společnice v nočním klubu Sweet Paradise se postarají o tvoje i její blaho. Vychutnej si smyslné dotyky našich dívek a potěš svoje oko pohledem na jejich ladné křivky. Příjemná a intimní atmosféra ve společnosti krásných žen v tobě i v ní probudí nečekanou vášeň.

Noční klub Sweet Paradise poskytuje diskrétní a bezpečné prostředí, ve kterém prožijete nečekané situace. Smyslná společnost dívek v erotickém klubu zažehne uhasínající vášeň a posune milenecký vztah na zcela novou úroveň.

Netradičně strávený večer

Netradičně strávený večer ve třech je zážitek, který posílí vaše pouto. U nás nejde jen pouze o vzrušení. Poskytujeme ideální příležitost k tomu, jak strávit čas se svojí partnerkou a zažít něco zcela nového.

Romantický večer ve dvou nemusí končit ve vaší ložnici. Jen pár kroků od historického centra Prahy se nachází milenecký azyl v erotickém klubu Sweet Paradise, který v tobě i v ní probudí milostného ducha.

Prostředí klubu přímo vybízí k mileneckým chvílím stráveným ve dvou. Je jen na tobě, jestli si s partnerkou sedneš na bar a budete se společně kochat pohledem na tancující dívky. Nejlepší stripbar Sweet Paradise je otevřený pro všechny a na nikoho netlačíme.

Pokud zatoužíte po vášnivých chvílích, oslovte naší manažerku. Připravíme pro vás pokoj a pokud máte chuť, pošleme s vámi společnici podle vašeho výběru. Ta se postará o vaše blaho a uspokojí tebe i partnerku.

Intimnější a smyslnější

Trojka v pražském erotickém klubu je vítaná varianta ke klasickým swingers akcím. Zatímco na swingers se pohybujete ve společnosti zírajících lidí, kteří v některých případech neznají hranice, my ti nabízíme alternativu.

Naše dívky jsou skutečné profesionálky. Nechte se s partnerkou hýčkat jejími sladkými slůvky nebo mrštným jazýčkem. U nás můžete být sami sebou a soustředit se pouze na vlastní vášnivý prožitek.

Vychutnej si trojku v nočním klubu tak, jak si to sám přeješ. Ve Sweet Paradise si nemusíš na nic hrát. Na rozdíl od skupinových akcí je zážitek u nás intimnější a smyslnější. Průběh večera necháme na tobě, vždy ti ale budeme k ruce.

Go go tanečnice a stripbar Praha je připravený pro tebe i partnerku. Náš hodinový hotel vyhoví všem vašim přáním. Je jen na vás, jaké erotické prakticky preferujete. Stačí pouze výběr té správné dívky nebo tanečnice.

Prožitky všemi smysly

Vstupte do diskrétního prostředí nočního klubu Sweet Paradise. Hned u vstupu se vás ujme manažerka, která se postará o bezstarostný průběh večera.

Náš bar je vybavený kvalitním jídlem a pitím. Oběma namícháme drink na přání a usadíme vás do pohodlných křesílek a gaučů. Je jen na tobě, zda si s sebou vezmeš víno či sekt z naší nabídky, nebo s partnerkou preferujete sklenku něčeho ostřejšího.

Jakmile uspokojíš chuťové pohárky, postaráme se o tvoje další smysly. Potěš svoje oko pohledem na nejlepší tanečnice na stripbaru. Stačí kývnout a pošleme za vámi dívku, která se postará o vše potřebné.

Bezstarostné zakončení večera

Po příjemně stráveném večeru na vás čeká už jen cesta domů. O tu se ale také postaráme. Ještě než odejdeš, zastav se na baru a vychutnej si kvalitní doutník. Po dobře odvedeném výkonu si ho zasloužíš.

Erotický klub Sweet Paradise Praha ti mezitím objedná taxi a odveze tě až domů. Prověření řidiči pracují přímo pro nás. Nemusíš se tedy bát toho, že tě nechvalně proslulí pražští taxikáři natáhnou.

Praha je město, které nabízí mileneckým párům spoustu nečekaných příležitostí. Navštiv náš hodinový hotel a užij si netradičně strávené chvíle ve dvou nebo ve třech. Společnice oběma splní všechna vaše přání.

Noční kluby mnozí považují za sídla neřesti. V některých případech nejsou daleko od pravdy. Ty nejlepší noční kluby v Praze jsou ale místem setkání gentlemanů, které hledají kvalitní zábavu. Prvořadý není sex, ale vizuální prožitek a chvíle strávené ve společnosti krásných dam.

Noční kluby v České republice jsou různé. U nás zažiješ příjemný večer ve společnosti milých společnic a dalších gentlemanů. Jak se bude zábava odvíjet, záleží na tobě. Vše může skončit jenom na baru a pohledem na krásné tanečnice.

Nejlepší striptýz v Praze

Jako striptýz se označuje forma vystoupení, při které se tanečník nebo tanečnice postupně svléká. Svůdnými pohyby se vytváří erotická a vzrušující atmosféra, která láká návštěvníky Prahy z celého světa.

Míra erotiky při vystoupení je různá. Některé tanečnice využívají erotické pomůcky a jejich vystoupení připomíná spíše autoerotický zážitek, jiné dívky chápou striptýz jako ryzí formu umění a předvádějí neuvěřitelné vizuální a estetické estrády.

Striptýz jako takový je forma umění, při kterém tanečnice využívá k vyjádření postupné odhalování svého těla. Důležité je si uvědomit, že se jedná o formu zábavy. O erotiku jde až ve druhém plánu. A na to myslíme i v našem stripbaru.

Jak to chodí u nás ve klubu?

Rozhodl ses, že navštívíš nejlepší stripbar a noční klub v Praze, ale nevíš, jak to u nás chodí? Není se čeho bát.

Při vstupu si tě všimne sympatická ochranka. Ta zde, na rozdíl od klasických diskoték, zajišťuje bezpečí dívek i klientů. Záleží nám na příjemné atmosféře, proto do klubu nepustíme jen tak někoho.

V klubu panuje přítmí a hraje příjemná hudba. Po security checku si tě všimne manažerka, která tě uvede k jednomu ze stolů, nebo na bar. Pak je všechno jenom na tobě. Vybereš si dívku a odejdeš s ní na pokoj, nebo si vystačíš s vizuálními vjemy?

Atmosféra v erotickém klubu se neliší od luxusního baru. Jediný rozdíl spočívá v tom, že tu a tam potkáš více či méně odhalenou dívku. Vše působí nenásilně a do ničeho tě nenutíme. Večer je výhradně ve tvých rukách.

Noční zábava v Praze

Pokud do klubu míříš taxíkem, dej si pozor na to, kam tě odveze. Pojem night club chápou taxikáři různě. Někteří tě odvezou na klasickou diskotéku, jiní do předraženého bordelu, který tě odradí hned při vstupu.

Pokud toužíš laciné zábavě v noční Praze, zavolej a objednej si naše taxislužby. Nesedřeme tě z kůže a řidič tě odveze nejkratší cestou za nejkrásnějšími dívkami v Praze.

Tanec na parketě nebo na klíně

Záleží na tobě, kterým směrem se večer vydáš. Někteří hosté vidí stripbar jako příležitost ke sledování krásných dívek u tyče. Vychutnávají si u toho kvalitní drinky a pokuřují doutníky z barové nabídky.

Jiní návštěvníci se raději odeberou do soukromí a vychutnají si erotický tanec na klíně. Bližší kontakt s tanečnicí bývá spouštěč k dalším erotickým hrátkám. Záleží jen na tobě, jak moc k tělu si krásku připustíš.

Poslední možností je VIP salonek, kde tě s dívkou nikdo nevyruší. Vezmi si sklenku oblíbeného pití a vychutnej si soukromý taneček. Dívky tančí podle hudby, která hraje a vždy se jedná o neopakovatelný zážitek.

Naše striptérky ti splní každé přání. Kromě toho, že je zdobí elegantní křivky, to jsou zkušené tanečnice. Některé z dívek jsou profesionální tanečnice, které tančili i jinde než ve stripbarech. O tom, která slečna zrovna tančí, se informuj předem u naší manažerky.

Všechny dívky jsou přitažlivé a zvládají komunikaci v češtině, angličtině i dalších jazycích. Naše dívky tu jsou pro tebe, a tančí proto, že je to baví. Zda se s nimi odebereš na pokoj, je pouze na tobě.

Současné kabarety v Praze

Cabaret Praha a další odkazují na gentlemanskou atmosféru první republiky. Užij si příjemnou atmosféru šantánů ve společnosti krásných dívek  a luxusního pití. Kabarety jsou profesionálně zrežírovaná představení s různou mírou intimity – tu si určuje tanečnice sama.

Některá naše kabaretní představení jsou zdařilý striptýz, jiná jsou ale profesionální taneční vystoupení. Lehká erotika vždy pouze doprovází atmosféru v klubu. Je zcela na tobě, jak moc popustíš uzdu svojí fantazii.

Lákají tě noční kluby v Praze, ale nevíte, koho v nich potkáte? Nejlepší striptýzové tanečnice najdeš pouze v těch nejlepších nočních klubech. Užij si elegantní křivky i svůdné pohyby nejlepších dívek, které v night clubu Sweet Paradise tančí.

Noční kluby v Praze zaměstnávají dívky různých kvalit. Jen u nás tančí ta nejzkušenější děvčata. Hned při prvním pohledu poznáš, že tanec je skutečně baví. Ostatně několik z nich má zkušenosti z klasických tanečních parketů. Tohle jsou nejlepší tanečnice, které stripbar Praha Sweet Paradise nabízí.

Jessica, 28

Svůdná Jessica u nás pracuje jako go go tanečnice. Pokud ale chceš, ráda si s tebou pronajme i pokoj. Mladičká blondýnka mluví plynně česky, anglicky i německy a ve svém repertoáru má kromě striptýzu i masáž, lesbickou show a švédskou trojku.

Jessicu si užijí milovníci slovanské krásy. Už při prvních tanečních pohybech tě okouzlí podmanivý úsměv a pevné trojky. Noc strávená s ní se ponese v duchu slastných stenů i divokého přirážení. Záleží na tobě, čemu dáš přednost.

Aiko, 32

Krásná černovláska po třicítce na hrudi sice nenosí zrovna balóny. Menší jedničky ale plně kompenzuje pevným zadečkem, který zaujme nejen milovníky tetování. Aiko je malá dračice, která ti ráda zatančí a předvede, jak si to sama ráda dělá.

S Aiko se domluvíš česky, anglicky a rusky. Nejraději u nás navštěvuje BDSM pokoj, ve kterém si to společně užijete. Neurazí ji ani návštěva běžného pokoje, kde ti se svým zadečkem zatančí přímo na klíně. Odoláš nebo s ní zažiješ noc plnou erotiky?

Evelyn, 33

Patříš mezi milovníky slovenštiny? Počkej si na Evelyn. Tahle slovenská, čtyřkami obdařená, kráska patří mezi nejlepší gogo tanečnice v Praze. Při tancování ve stripbaru tě ale nedostane bujným poprsím – všechny karty sází na podmanivý pohled plný vášně.

Evelyn rozhodně nepatří mezi stydlivky. Její neobyčejně mrštné tělíčko se ti ukáže ze všech možných úhlů. Zatančí ti na klíně, pobaví se s tebou u drinku, ale zvládne také netypické prakticky jako anál a pissing.

Lucie, 25

Go go tanečnice Lucka je mazlivá a usměvavá černovláska. Kakaové oči tě přivedou do extáze a to jsi ještě neviděl její mladé tělo. Pozvi ji na pokoj a předvede ti nejlepší striptýz v Praze. Nevěříš? Zavolej našim manažerkám a ony ti s ní domluví schůzku.

Lucie je plnokrevná češka. Hravě ale zvládne anglickou konverzaci. Pokud tě její striptýz zaujme, můžete pokračovat dál. Mezi její speciality patří orální sex, ve kterém patří mezi přebornice.

Trisha, 27

Zaujalo tě exotické jméno? Trisha je česká dívka, která se miluje s vášní, které ji závidí i exotické milenky. Dvacetisedmiletá blondýna tě uhrane svými kudrnatými loknami a když budeš mít štěstí, ukáže ti všechna svoje tetování.

Trisha je skvělá go go tanečnice, ale také výborná milenka. Ráda si s tebou užije vášnivou rychlovku i noc plnou mazlení a svůdného povídání. Neurazíš ji ani když ji vezmeš na společenskou akci jako společnici. Mezi lidmi je Trisha jako ryba ve vodě.

Tina, 33

Třiatřicetiletá Tina je všechno, jenom ne andílek. Tahle tanečnice má pěkně neřestné myšlenky, které realizuje při striptýzu i během soukromých tanečků na pokoji. Sama o sobě říká, že je pořád nažhavená a ráda muže zasvěcuje do tajů erotických fantazií.

Tina je svůdná kráska s pevnými dvojkami. V jejím obličeji se rýsují italské rysy, což dokazuje i ovládnutím tohoto jižanského jazyka. Kromě klasiky si to ráda užije i ve trojce, ať už s párem nebo dvěma muži.

Ivanna, 25

Preferuješ spíše baculatější krásky? Mladičká Ivanna je holka krev a mlíko. Její šikovný jazýček rozechvěje každý centimetr tvého těla těle a to nemluvíme o svůdných pohybech jejího zadečku. Tahle dívka se s tím nemaže a jde rovnou na věc.

Ivanna ti zatančí nejlepší striptýz v Praze, nebo ti udělá skvělou erotickou masáž s vyvrcholením. Pokud zatoužíš i po něčem ostřejším, kromě klasiky ovládá i lehké BDSM praktiky. Vše záleží na vaší domluvě a vzájemných sympatiích.

Madison, 19

Mladičká černovláska s piercingem je tu pro všechny milovníky studentek a mladých dívek. Při pohledu jejích očí zapomeneš na starosti všedních dní. S drobounkou Madison prožiješ všechny erotické touhy. Jako doma je tahle kočička i na striptýzovém baru.

Madison nemůžeme upřít její nasazení a nadšení pro věc. I přes její věk se mladá go go tanečnice chová sebevědomě na podiu i soukromém pokoji. Ženské kouzlo téhle lolitky tě nenechá chladným. Tak přijď a vychutnej si ji plnými doušky.

Markéta, 58

Markétu ocení milovníci zkušených dívek a MILFek. Za svoji největší zbraň považuje bujné poprsí, kterým nebezpečně krouží kolem lačných očí hostů. Dokonalá blonďatá dračice má rozhodně co nabídnout. S pozváním na pokoj neváhej – Markéta patří k nejžádanějším tanečnicím.

Na její erotickou masáž a autoerotickou show hosté vzpomínají ještě mnoho týdnů. Není divu, že patří mezi nejlepší go go tanečnice v Praze. Kromě klasiky si poradí i s méně typickými praktikami jako pissing a pánský anál.

Roxy, 27

S Roxy nikam nespěchej. Kromě skvělých tanečních schopností a vášnivého milování je to také skvělá společnice. Její kombinace vzhledu i charakteru tě přesvědčí o tom, že tuhle zrzavou krásku nevidíš naposledy.

Jak si vybrat dívku v našem stripbaru?

Nejlépe si vybereš v galerii na webových stránkách. Najdeš zde dívky, které u nás aktuálně tančí i kompletní galerii dívek včetně přání, která ti splní. Prezentaci tanečnic doplňují fotografie a popisky, které si dívky samy píší.

S výběrem go go tanečnice ti poradí obsluha nebo manažerka. Pohodlně se usaď na bar, nebo gauč, objednej si drink a sleduj taneční kreace na pódiu. Jestli tě některá s dívek zaujme, jenom kývni a o zbytek se postaráme.

Jestliže patříš mezi ostýchavé návštěvníky, nezoufej. Nejlepší tanečnice v Praze si vás najdou samy. Záleží jenom na tobě, zda si budete povídat u drinku, necháš si udělat tanec nebo se odeberete do soukromí na pokoj.

Netypická zábava v nočním klubu

Nejlepší noční kluby v Praze ti nezprostředkují pouze noc plnou vášní. Návštěva night clubu je umělecký zážitek, plný ladných pohybů a obdivování ženských křivek. Nejsme levný bordel a jsme tu pro ty nejnáročnější gentlemany.

Zábava v nočním klubu může nabýt mnoho podob. Netradiční zážitek ve stripbaru může být jedním z nich. Naše dívky ti splní vše, co ti na očích uvidí. Navštiv nás a přesvědč se sám.

Vyrazil sis na víkend do Prahy, užíváš si památky, ale po večerech se nudíš na hotelu? Máme pro tebe originální řešení. Nightclub Praha je nápaditá varianta, která zpestří sólo pobyt i výjezd do Prahy s partou přátel.

Začneme ale za světla – Karlův most, Národní divadlo a Pražský hrad už viděli všichni. Praha ale nabízí atypická místa bez front, která si užijí čeští i zahraniční turisté.

Netypické atrakce v Praze bez front

Absolvoval jsi povinné kolečko po památkách a nevíš, kam dál? Noc je ještě mladá a ty bys ještě rád něco zažil a viděl. Představujeme ti nejlepší atypické atrakce v Praze.

Zrcadlové bludiště na Petříně

Na kdysi oblíbenou turistickou destinaci v Praze se pomalu zapomíná. Petřín si oblíbili hlavně milenci, protože poskytuje intimní milenecký azyl pro ty, kteří si chtějí užít vášeň na čerstvém vzduchu.

Před Zrcadlovým bludištěm si užiješ osvěžující výšlap na Petřín a nakonec se před tebou objeví originální architektonická památka. Bludiště postavil tesař Matěj Bílek podle architektonického návrhu Antonína Wiehla. Ten se inspiroval podobnou stavbou ve vídeňském Prátru.

Národní technické muzeum

Kam se vydat s partou chlapů než mezi auta, letadla a jiné technologické pamětihodnosti? Národní technické muzeum se nachází kousek od Letné a věř tomu, že za tu krátkou frontu u vstupu to stojí.

Na své si přijdou milovníci aut, architektury, techniky nebo průmyslu. Ve sklepení muzea se navíc nachází restaurace s drobným občerstvením.

Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla – Terminál 1 a 2

Ještě než si vezmeš taxi a odjedeš z letiště, zamiř k odletovým terminálům 1 a 2. Přímo z balkonu máš letadla jako na dlani a ukáže se ti nevšední pohled na letištní plochu a stroje na ní. Křivky letadel nadšenci přirovnávají ke kráse žen a pokud patříš mezi ně, tento pohled si dozajista užiješ.

Muzeum sexuálních pomůcek

Máš chuť na něco peprnějšího? Mezi Staroměstským a Václavským náměstím se nacházejí 3 patra a přes 650 exponátů popisující dějiny lidské sexuality. Expozice balancuje na pomezí zvědavosti, dějin a lidské zvrácenosti a potěší oko nejednoho milovníka experimentů.

Den končí, co dál?

Pomalu se stmívá a na památky nezbývá energie… Do Prahy se dennodenně sjíždění milovníci noční zábavy. Ti navštěvují ty nejlepší pražské bary a nightcluby. Ty ale dost často balancují na pomezí turistické pasti.

Nejlepší noční kluby v České republice tě zabaví, ale neoškubou z peněz. To platí i v případě, že se s postupující nocí objeví první erotické choutky. Noční zábava v Praze teprve začíná a hlavní město charakterizují pamětihodnosti, ale také krásné dívky.

Nejlepší zábava v nočních klubech

Spousta turistů míří do Prague Red Light District. Ovlivněni atmosférou známé rudé uličky v Amsterdamu ale udělají chybu. Noční kluby v centru Prahy sice poskytují pohled na krásné dívky, mnohdy ale neodpovídají světovým standardům.

V obou klubech Sweet Paradise se tě ujme příjemná manažerka, která ti ukáže, jak to u nás chodí. Navštiv stripbar s pohledem na krásnou slečnu a vychutnej si luxusní drink. Na baru máme lahve toho nejlepšího alkoholu pro náročné gentlemany.

Užij si jedinečnou a živou atmosférou night clubu. Přítmí na baru i v kójích tě příjemně uklidní a postupně vybízí k sociální interakci. Jakmile se dostatečně osmělíš, stačí kývnout. Manažerka ti představí společnici podle tvého gusta, se kterou zažiješ nezapomenutelnou noc plnou vášní.

Dívky v našem klubu vyhoví tvým přáním. Objednej si pokoj s whirlpool vanou nebo společně navštivte některý z tematických pokojů. A pokud máš rád něco drsnějšího, je tu pro tebe BDSM pokoj.

Ve Sweet Paradise máme otevřeno až do ranních hodin. Na hotel nebo letiště tě odveze naše taxi služba. Přímo v klubu se navíc nachází bankomat a prostory jsou plně klimatizovány.

Za víkendovou a barovou turistikou v Praze míří turisté z celého světa. Noční kluby v Praze přitahují tisíce zájemců. Jenom ty nejlepší pražské night cluby ti ale zajistí nezapomenutelnou zábavu. Obvykle se nenachází v centru na nejlepších adresách, ale o pár stanic metra dále.

Zavolej našim manažerkám a zajistíme ti dopravu z letiště nebo hlavního nádraží vlastním taxi do jednoho z klubů Sweet Paradise. Zábavní klub Sweet Paradise – Doli najdeš kousek od Parukářky. Mekka pražské noční zábavy Sweet Paradise je na Praze 3 v centru barů a restaurací.

Noční kluby mimo pražské centrum jsou levnější

Pražské noční kluby jsou známé vysokými cenami. S těmi se ale potkáš hlavně na známých adresách. Václavské náměstí přitahuje spoustu turistů. Toho kluby využívají a několikahodinová zábava se společnicemi a dívkami vyjde na desítky tisíc korun.

O to více se vyplatí návštěva pražských klubů mimo centrum. Stačí si zajet o pár tramvajových stanic dále, nebo si objednej taxi přímo z letiště, a najdeš pražské noční kluby s jedinečnou atmosférou a férovými cenami. Existuje lepší recept na zábavný večer?

Žádní naháněči

Na nic si nehrajeme. Po Praze nám nechodí armáda naháněčů, kteří tě sladkými slůvky lákají na erotické hrátky a sexy tanečky. Pravidelná klientela si nás našla sama a my si toho patřičně vážíme. Jsme tu pro stálé hosty i turisty, kteří míří do Prahy za zábavou.

Zajistíme ti nezapomenutelný večer v Praze plný krásných tvarů, ladných křivek a erotické zábavy. Je jenom na tobě, jakou cestou se vydáš. Pokud plánuješ večírek s partou kamarádů, ozvi se našim manažerkám – naplánují ti program podle tvého přání.

Zábavu si volíš sám

Kluby Sweet Paradise nenabízejí pouze noc strávenou s krásnou dívkou. Pokoj si u nás sice pronajmeš, ještě před tím se ale posaď na bar a vychutnej si pohled na tančící dívky. Záleží na tobě, jaký druh zábavy zvolíš. Do ničeho tě netlačíme a večer je v tvojí režii.

Večer můžeš strávit na baru ve společnosti komunikativní dívky. Pokud se ale rozhodneš a zatoužíš po její intimní společnosti, stačí kývnout.

Naše pokoje jsou plně vybavené. Máme místnosti s vířivkou až pro 4 osoby a najdeš u nás i tématické pokoje vybavené ve stylu romantické jachty nebo jako vzpomínka na táborové osady a první lásky.

Naše tanečnice to umí s jazykem, což dokládají znalostí angličtiny, němčiny a další řečí. Vyber si z naší galerie dívek a tanečnic, zamluv si ji předem a vyzkoušej netypickou zábavu v Praze. Naše dívky milují společnost gentlemanů, rády si povídají a některé si oblíbily dokonce netradiční erotické prakticky.

Levná zábava v pražských nočních klubech

Pražská zábava v nočních klubech nemusí vyjít draho – stačí najít správný stripbar a noční klub. U nás je tvoje peněženka v suchu. Ceny drinků jsou přijatelné a pokud nás navštívíš v odpolední šťastné hodince, chvíle strávené se společnicí tě vyjdou ještě levněji.

Stačí si zajít o pár ulic dále od nejširšího centra Prahy. Cesta netrvá déle než pár minut, pokud nám ale zavoláš, dovezeme tě až na místo. U nás tě čekají příjemné chvíle strávené ve společnosti krásných dam.

Jsme diskrétní, komfortní a brzy se naladíš na naši atmosféru. Při vstupu se tě ujme manažerka klubu, která tě uvede na místo. Objednej si drink a pomalu se ponoř do smyslné atmosféry pražského klubu Sweet Paradise.

Večer je ve tvých rukou. Nehrajeme si na větší klub, než ve skutečnosti jsme. Poznáš u nás krásné dívky, luxusní pití a osobní přístup, který jinde nepotkáš. Zavolej nám a připravíme ti nezapomenutelný a sexy večer v Praze.

O vše se postaráme – naše vlastní taxi tě vyzvedne přímo na letišti a odveze tě až k nám. Neplať cenu pražských taxikářů, ale užívej si komfort a férový přístup od prvních minut v hlavním městě České republiky.

Gentlemanské noční kluby jsou běžnou součástí pánské zábavy. Přesto je ale obestírá tajemná aura. Ti, kteří tam byli, toho mnoho neprozradí. A ti, kteří se teprve chystají, mají ostych zeptat se zkušenějších. Noční klub je přitom zábava jako každá jiná.

Dávno pryč jsou doby špinavých klubů a nepříjemných bordelmamá. Nejlepší noční kluby v Praze jsou záležitost pro gentlemany na vysoké úrovni. Představíme ti, jak to chodí v nočním klubu.

Manažer jako principál

V nočním klubu potkáš několik profesí. Hned při vstupu narazíš na ochranku. Jedná se sice o drsné ranaře, ale není se čeho bát. Jsou tu pro tvoje bezpečí.

Ochranka zajistí, aby se do klubu nedostal podnapilý host a nekazil zábavu. Zároveň se stará o to, aby do klubu někdo nepronesl nůž a jiné zbraně. Jedná se o milé chlápky, kteří dbají o tvoje bezpečí.

Hned při vstupu si tě všimne manažerka klubu. Ta se stará o spokojenost hostů. Svěř se jí se svými touhami nebo si u ní objednej pití. Neboj se jí na cokoliv zeptat – vysvětlí ti, jak to chodí v klubu.

Ulož se na pohodlnou pohovku, nebo se posaď na bar. Obsluha baru ti namíchá luxusní drink, který tě ponoří do elektrizující atmosféry. Nejlepší noční kluby tě během pár okamžiků příjemně uvolní.

Hlavně s respektem

Nakonec jsou tady společnice. Žádné prostitutky nebo děvky. Dívky v našem klubu jsou inteligentní ženy na úrovni, které zajišťují maximální spokojenost hostů.

Dívky se přizpůsobí tvým potřebám. Nežádej po nich ale víc, než ti dovolí. K prvním dotykům a intimnostem dochází až na pokoji. Ovládni svůj chtíč a zachovej si tvář.

Naše společnice jsou empatické, vzdělané a splní, co ti na očích uvidí. Kromě toho se s tebou rády potkají znovu. Nezapomeň ale na to, že hrajeme tak trochu divadlo. Při sledování filmu taky nevěříš všemu, co se na plátně děje.

Zahoď stud

Návštěva nočního klubu v Praze se neliší od posezení v luxusní restauraci. Nabídneme ti příjemnou obsluhu, kvalitní drinky a skvělou zábavu. Každý potřebuje upustit páru a co je lepší než zábava a ženská krása?

Tréma k první návštěvě patří a my to dobře víme. Proto uděláme vše proto, aby ses cítil komfortně. Nech se unášet erotickým jiskřením a užij si večer plný smyslnosti. Při první návštěvě nemusíš na pokoj – užij si posezení s drinkem a sleduj krásné dívky.

Pokud ale po návštěvě pokoje zatoužíš, řekni si o ní. Manažerka ti poradí s výběrem společnice podle tvého přání. Můžete si spolu jenom povídat nebo odhoďte zábrany a vrhněte se do víru vášně. Za dveřmi pokoje se fantazii meze nekladou.

Dobrodružství beze svědků

Rád bys navštívil erotický klub v Praze ale bojíš se, že tě někdo uvidí? U nás to nehrozí. Diskrétnost je pro nás vším a respektujeme anonymitu klientů. Návštěva u nás zůstane bez povšimnutí.

Zatemněné vchody, přítmí a naprostá diskrétnost obsluhy zajistí, že z klubu odejdeš beze svědků. Nechceme po tobě osobní údaje. Ze strany dívek ale panuje naprostá otevřenost. Řekni jim i svoje nejtajnější touhy. U nich zůstanou v úplné anonymitě

Nejlepší noční kluby v České republice ukonejší i nervózní návštěvníky. Základem je příjemná obsluha a důraz na tvoje pohodlí. Erotický night club splní i tvoje nejtajnější touhy bez toho, aby se je dozvěděl někdo jiný než krásná společnice na pokoji.

Zapomeň na strasti všedních dní a ponoř se do vzrušujícího prostředí nočního klubu. Naše dívky v klubu splní tvoje nejtajnější přání. Nejlepší noční kluby v Praze totiž nabízí více než klasiku na misionáře.

Neobvyklé praktiky patří k sexuálnímu životu jako třešnička do chupita. Na různé úchylky, kinky a fetiše jsme připraveni. Díky tomu si užiješ hrátky ve třech, trochu bolesti nebo pořádně vlhké vzrušení.

BDSM

Sado-maso má mnoho podob. Zkratka zahrnuje kombinaci slov bondage a disciplína (BD) a sadismus a machismus (SM). Skrývá se za ní celá řada erotických praktik, na které jsme v klubu připraveni.

Objednej si speciální sado-maso pokoj a užij si vzrušení s trochou bolesti. Pokoji dominuje ondřejský kříž určený ke svazování, dále se zde nachází nemocniční lůžko na clinic hrátky a v zásuvkách se schovávají bičíky, pouta a důtky.

Společnice u nás jsou zkušené dominy, rády se ale vžijí i do submisivní role. Před samotným aktem proběhne domluva, na jejímž základu hrátky probíhají. Díky tomu je vše bezpečné a se souhlasem zúčastněných.

Anální sex

Někdo ho miluje, jiní ho nenávidí. Pro řadu lidí je anální sex tabu, obvykle se ale jedná o ty, kteří ho ještě nevyzkoušeli. Na penetraci zadním vchodem se musí pomalu – poté se z něj ale stane nezapomenutelný a při správném postupu zcela bezbolestný zážitek.

Jak provozovat anální sex?

Anální sex je pro muže nezapomenutelný zážitek a dopřejí ti ho jen nejlepší noční kluby v České republice. Dráždění mužské prostaty někdo přirovnává k ženskému bodu G. Při hrátkách s prostatou také dochází k větší erekci a bouřlivější ejakulaci.

Pissing

Někdo to rád vlhké… I na to jsme u nás připraveni. Pissingje speciální praktika zahrnující moč a močení. Může být kontaktní i nekontaktní – nemusí dojít k přímému styku s močí.

Vyber si v galerii společnice, které provozují pissing. Naše dívky při aktu dbají na hygienu a před i po hrátkách se spolu osprchujete. Z klubu pak odcházíš čistý a spokojený jako miminko.

Švédská trojka

Podle kanadské studie What People Want po sexu ve třech touží 89 % populace. A když to říkají Kanaďané, kdo jsme my, abychom to rozporovali. Vyrazte s kamarádem na netypickou oslavu a užijte si společné hrátky, při kterých se o vás postará jedna z našich slečen.

Před vstupem na pokoj si s kamarádem stanovte pravidla. Kdo se koho bude dotýkat, kam až zajdete a kdy je čas skončit. Zároveň se neporovnávejte. Naše společnice jsou profesionálky a muskulatura, délka penisu nebo tloušťka pro ně nehrají roli.

Nejlepší noční klub v Praze ti splní i ta nejtajnější přání. Intimita a diskrétnost znamenají, že se o tvých fetiších nikdo nedozví a zůstanou zamčené za dveřmi pokoje. Neboj se experimentovat a pořádně se odvaž. Se slečnami v klubu zažijete nezapomenutelný večer.

Pro někoho představuje orální sex nedílnou součást milování. Pro někoho je naopak nepříjemnou předehrou, které by se nejraději vyhnul. Ať už to máte s orálním sexem jakkoli, vězte, že nabízí pořádnou dávku rozkoše a rozhodně se za něj nemusíte stydět. Stačí jen vědět, jak na to.

Zajímavá čísla

Pro začátek můžeme zmínit pár zajímavých statistik. I když o tom dámy většinou nerady mluví, dle výzkumu až 89 % žen orální sex pravidelně praktikuje. Naopak ale 45 % z nich tuto sexuální praktiku nemá rádo a dopřává ji partnerovi tak trochu z donucení.

Důležité je se orálního sexu neobávat a snažit se si ho co nejvíce užít. Zkuste se tedy s partnerem či partnerkou před intimním večerem uvolnit. Skvělou variantu představuje noční klub. Praha jich nabízí stovky, i v dalších městech ale najdete řadu podniků, kde se uvolnit a nasát tu správnou atmosféru.

Jděte na to pomalu

U sexu nikdy příliš nechvátejte. Postupné svádění a přidávání intenzity pomůže vyvolat žhavou atmosféru plnou chtíče. Pomalým rozjezdem docílíte toho, že po vás bude partner neskutečně toužit, a celý prožitek si tak oba lépe užijete. Tohle platí pro pánské i dámské orální praktiky. Sami uvidíte, že není kam spěchat.

Nebojte se využít jazyk i ruce

Pokud chcete partnerovi dopřát nezapomenutelný orální sex, zapojte nejen ústa, ale také špičku jazyka a ruce. Pozornost věnujte celému pánskému přirození, tedy nejen penisu, ale také varlatům. Jazykem můžete pomalu postupovat od špičky ke kořenu a zpátky zatímco o zbytek se postarají ruce. Opatrná buďte naopak se zuby, které mohou partnerovi způsobit příliš velkou bolest.

Noc plná vzrušení

Ať už jste v orálním sexu zběhlí nebo ho teprve objevujete, nebojte se ho zařadit do svého sexuálního života častěji. Funguje totiž jako skvělé osvěžení běžného sexu. Pokud se provádí správně a citlivě, každý si ho rychle oblíbí. Noční kluby mohou být skvělým místem, jak poznat nové známosti, abyste nemuseli experimentovat sami.

Přijďte ochutnat krásu orálního sexu do našeho klubu. Vyberte si jednu ze zkušených dívek nebo lolitek a nechte si udělat dobře ještě dnes!

Sexuální praktika zvaná fisting rozhodně není něčím, čeho byste se měli obávat. Pokud se provede opatrně a pomalu, můžete díky ní zažít nezapomenutelně vzrušující zážitek. Fisting lze rozdělit na vaginální a anální. U obou praktik platí, že se jedná o pokročilé hrátky, a proto je třeba dodržet několik pravidel, aby byli všichni zúčastnění spokojeni.

Co je to fisting a jak k němu přistupovat?

A co si vlastně pod pojmem fisting přesně představit? Jak už název napovídá, jde o penetraci vagíny nebo análního otvoru celou pěstí (fist znamená anglicky pěst). Pro někoho tabu, pro někoho příjemné ozvláštnění běžného sexu. Ať už jste fisting někdy sami vyzkoušeli, nebo ne, rozhodně se ho nebojte do svého sexuálního života zařadit.

U vaginálního fistingu je velice důležité, aby byla žena naprosto uvolněná. To samé platí i fistingu análního. Nenechte se vyděsit, pokud to napoprvé úplně nepůjde. K této pokročilé sexuální praktice se musíte postupně dopracovat. Věřte ale, že se tato cesta vyplatí.

Základní pravidla pro vzrušující zážitek

Stejně jako u běžného sexu dbejte i u fistingu na dostatečnou hygienu. Předejdete tak nepříjemnému zážitku i riziku infekce. Od věci rozhodně není ani použití dostatečného množství lubrikačního gelu. Ten může celý proces usnadnit a zážitek zpříjemnit.

Nikdy v praktice nepokračujte, pokud se objeví známky krve. Pro některé ženy může být vaginální fisting příliš bolestivý, jelikož mohou mít menší vagínu. V takovém případě vyzkoušejte například anální fisting nebo další sexuální praktiky.

Nebojte se fisting vyzkoušet ani vy

Chtěli byste také jednou prozkoumat neznámou oblast fistingu? Takové pokročilé sexuální praktiky je vhodné vyzkoušet s někým, kdo má dostatek zkušeností. V našem klubu najdete mladé dívky, u kterých se můžete spolehnout na naprostou diskrétnost a profesionalitu. Nebojte se přijít i vy a splnit si svá nejtajnější přání.

Pissing představuje sexuální praktiku často označovanou také jako zlatý déšť. Že během sexuálních hrátek využíváte i moč ještě rozhodně neznamená, že jste urofil. Jako odchylka od běžného stavu je považován až jev, kdy člověka vzrušuje samotná moč. Pokud do svého sexuálního života zařadíte i močení, není s vámi vůbec nic špatně.

Je to zcela hygienické

Pissing může do vašeho sexuálního života vkročit i úplně náhodou. Pokud vás například vzrušuje, když partnerka v koupelně močí a vy jste u toho, můžete ji klidně nenápadně navrhnout vyzkoušení zlatého deště při sexu.

Kontaktu s močí se vůbec nemusíte bát, jelikož je u zdravých lidí lékařsky považována za sterilní. Jediná stopka je její požívání, jelikož obsahuje vyloučené látky a hormony, které byste neměli konzumovat. Pokud se bojíte případného zápachu a tmavé barvy, pijte po celý den dostatek čisté minerální vody, která tělo pročistí. Před samotným aktem se pak samozřejmě důkladně umyjte stejně jako u dalších sexuálních praktik.

Spolehlivé tipy, jak si užít nezapomenutelný pissing

Jak takový pissing vyzkoušet na vlastní kůži? Pokud nemáte partnerku, která by s vámi do toho šla, můžete navštívit náš klub. Najdete zde krásné společnice, které vás provedou tajemnou cestou za vzrušením.

V domácím prostředí pak doporučujeme k sexu s prvkem zlatého deště využít koupelnu. Snadno zde vše uklidíte. Pokud preferujete sex v posteli, připravte si na ni vrstvu ručníků, případně igelit.

Nebojte se experimentovat

Jak jsme zmínili již na začátku, pissing je u zdravých lidí zcela hygienický a bezpečný. Této praktiky se tak rozhodně nemusíte bát ani vy. Můžete ji využít k příjemnému ozvláštnění sexuální rutiny. Počítejte však s tím, že při prvních pokusech se může dostavit drobná nervozita a močit nelze na povel. K hladkému průběhu výrazně pomůže, když se dostatečně uvolníte a budete dodržovat pitný režim.

Pissingu se v našem klubu věnuje spousta překrásných dívek. Vyberte si tu svojí a vydejte se s ní na výlet za nepoznanou rozkoší!

BDSM je poměrně známé označení pro různorodé sexuální praktiky. Ne každý ale ví, co přesně tato písmena znamenají a co vše si pod tímto pojmem představit. V následujícím textu se dozvíte nejen, jaká slova se pod písmeny skrývají, ale také jak je přenést do praxe a zažít jedinečnou noc plnou vzrušení a rozkoše.

Co je to BDSM?

BDSM značí několik oblastí sexuálních praktik, kdy prostřední písmena mají vždy dva různé významy. Zkratka představuje:

B – poddanost (z anglického bondage)

D – disciplína a dominance

S – submisivita a sadismus

M – masochismus.

Nenechte se však pojmy zbytečně vyděsit. Během BDSM praktik je zcela zásadní vzájemná domluva obou partnerů. Využívání jednotlivých praktik je proto silně individuální a vždy se nastaví tak, aby byli všichni zúčastnění spokojeni. Standardně si partneři pro jistotu domluví únikové slovo, které lze použít k okamžitému přerušení praktiky.

Dominant a submisiv

Velice oblíbenou praktikou je hra na dominantního a submisivního partnera. Zde dominant nikdy neužívá násilí k ubližování druhému, ale poskytuje mu to, co submisiv hledá. Příkazy a drobné tresty tak přinášejí rozkoš oběma partnerům. K tomuto „výprasku“ se používá ruka, bičík, rákoska nebo důtky.

S touto praktikou souvisí také role play, což označuje sehrání různých scének či vydávání se za určitou osobu. Patří sem například převleky za sexy zdravotní sestřičky nebo chlípné policistky. Namísto obyčejného vztahu dominant-submisiv se tak sehraje například vztah pacient-sestřička.

Svazování a poutání

K praktikám BDSM také neoddělitelně patří různé druhy svazování. Nemusí se hned jednat o svazování partnera do určitých pozic. Pro začátečníky plně postačí například připoutání k posteli. Využívají se k tomu speciální pouta či pásky. Vždy doporučujeme používat produkty a materiály přímo určené pro BDSM, aby nedošlo ke vzniku drobných zranění.

Pokud chcete zažít BDSM na vlastní kůži, neváhejte přijít k nám. Naše dívky vám splní každé přání. Spolehnout se můžete na plnou profesionalitu a dostatek zkušeností. Vždy však myslete na to, že BDSM lze praktikovat pouze v rámci oboustranné domluvy a nikdy proti vůli dalších účastníků.

Pověstná trojka je zajisté snem řady z vás. Sex ve třech skrývá nevídané možnosti a zážitky. Vzrušující chvíle nemusíš prožívat jen ve dvou. V našem klubu najdeš společnice, které s tebou i tvým doprovodem projdou touto objevnou cestou. Ani jeden z vás se tak vůbec nemusí ničeho obávat a jen si užívat vzrušující zážitek.

Není důvod se stydět

Sex s více partnery najednou není nic, za co by ses měl stydět. Naopak, takové praktiky lze najít už v dávné historii. Sex představuje přirozenou součást života a není povinností ho prožívat pouze s jednou osobou. Náš klub ti splní všechna tvoje tajná přání, ke kterým možná patří právě i ona švédská trojka.

U nás najdeš jen profesionální společnice

Mezi našimi společnicemi najdeš mladé dívky i zkušené ženy. Výběr je jen na tobě. Ať už přijdeš s partnerkou nebo kamarádkou, vždy máš možnost přizvat společnici, a zažít tak nezapomenutelný večer. Pokud nechceš jezdit do klubu, máš samozřejmě možnost využít i náš diskrétní Escort service.

Sex ve třech oživí vztah i po několika letech

Švédská trojka rozhodně není jen pro svobodné lidi. Užít si ji můžeš třeba i s přítelkyní nebo manželkou. Partnerka má možná dost podobné představy jako ty a vůbec by jí taková zkušenost nevadila. Řada žen dokonce sní o tom, že alespoň jednou za život vyzkouší sex s jinou ženou. A naše krásné dívky v Praze mohou být skvělou společnicí pro vás pro oba.

Pokud k tomuto vzrušujícímu zážitku přizvete právě jednu z našich společnic, vyhnete se zbytečnému žárlení a negativním emocím. Naše dívky jsou plně profesionální a dopřejí vám jedinečný zážitek.

Sex ve třech = nejlepší dárek na světě

Co takhle darovat své partnerce či partnerovi nezapomenutelný zážitek? Právě to může být večer v našem klubu nebo využití kvalitního Eskort servisu. Mnoho mužů i žen by zajisté takový jedinečný dárek uvítalo, a tak proč ho nevyzkoušíš i ty? U nás máš stoprocentní jistotu plné profesionality a nemusíš ztrácet čas s balením holek někde v baru s nejistým výsledkem. Většinou to vyjde mnohem dráž. https://sweetparadise.cz/ceniky/cenik-sluzeb/

Více informací získáš telefonicky na níže uvedených telefonních číslech.

Anální styk pro řadu lidí představuje naprosté tabu. Dle nedávného výzkumu ho během svého života nikdy nevyzkouší více než 50 % lidí. Brzy však zjistíš, že se není čeho obávat a anální sex dokáže být nezapomenutelný a zcela bezbolestný. Chtěl bys ho vyzkoušet i ty a nevíš si rady, jak přesně na to?

Neboj se experimentovat

Není náhodou, že anální sex pravidelně provozuje až 20 % párů, dokáže ti totiž dopřát chvíle plné vzrušení a rozkoše. Pokud chceš tuto speciální praktiku vyzkoušet, neboj se v našem klubu oslovit některou ze společnic. Naše dívky jsou zcela profesionální a snadno tě provedou touto cestou do neznáma.

Hygiena především

U análního sexu bys měl zvýšeně dbát na hygienu. Důvody asi není třeba objasňovat. Proto se před návštěvou našeho klubu osprchuj nebo se nebraň návrhu na umytí od našich společnic. Vždy také doporučujeme použít kondom.

Jděte na to postupně

Pro hladký průběh celého aktu je třeba použít kvalitní lubrikant, ideálně přímo určený pro anální sex. Abyste se vyhnuli jakékoli bolesti, postupujte pomalu. Nejdříve doporučujeme zavést do análního otvoru pouze prst, pak pokračujte ke dvěma prstům nebo análnímu kolíku. Ty najdete v řadě velikostí, takže opět postupujte po malých krůčcích, dokud nebudete připraveni na běžný anální styk s penisem.

Jedinečný zážitek pro muže i ženy

U análního sexu obzvláště platí, že by ani jeden z partnerů neměl na nic spěchat. Anální otvor si musí na sex postupně zvyknout. Jinak by byl styk zbytečně bolestivý, a vy byste si tuto praktiku mohli bezdůvodně znechutit do budoucna.

Vždy doporučujeme se co nejvíce uvolnit a ničeho se neobávat. Pokud půjdete na anální sex pomalu, vyhnete se bolesti i nepříjemným pocitům. Anální otvor vždy dostatečně nalubrikujte a vše půjde hladce. Nakonec nezapomínejte na bezpečnost a vždy použijte kondom.

× Dobrý den, vítáme Vás