Erotické kluby v Praze: Průvodce náročného návštěvníka

Vstup do světa smyslného pokušení v hlavním městě České republiky. Otevřeme ti bránu do nejlepších erotických klubů. Jak si vybereš ten pravý? Představujeme ti typy erotických klubů v Praze, ve kterých si užiješ hodiny zábavy.

Pražské erotické kluby nabízejí jedinečný pohled na svět vzrušení. Ať už patříš k milovníkům zábavy s neznámou dívkou, oceňuješ křivky ladných těl na stripbaru nebo hledáš místo, kam vyrazit s partnerkou, hlavní město je ti k dispozici.

Klasické erotické kluby

S běžnými erotickými kluby a priváty se v Praze setkáš nejčastěji. Nabídka je široká, a proto vol moudře. Při správném výběru zažiješ nezapomenutelný večer, pokud šlápneš vedle, odejdeš rozmrzelý a s prázdnou peněženkou jako bonus.

Po příchodu do klubu si sedni na bar a objednej si pití. Po chvíli si tě všimne manažerka nebo některá z dívek. S nimi si vyjasni, co od návštěvy očekáváš. Je to tanec na klíně, dívka na pokoj, nebo jsi přišel na drink? Čím víc si toho řeknete předem, tím hladčeji proběhne zážitek.

V klasických erotických klubech panuje intimní atmosféra vybízející k postelovým zážitkům. Stejně jako v jiných klubech zde platí jasná pravidla – chovej se jako gentleman, nesmlouvej a nenuť dívku do ničeho, s čím nesouhlasí.

Stripbary

Zatímco se erotické kluby zaměřují na fyzické prožitky, pražské stripbary podráždí tvoji fantazii. Při striptýzu se dívka svléká před obecenstvem a představení zakončí kompletní nahotou. Někteří z návštěvníků tanečnici dávají štědrá dýška, jiní pouze přihlížejí.

Zde může zážitek skončit – nebo taky ne. Nejlepší stripbary v Praze disponují soukromými pokoji určenými k privátním tanečkům. Zde si dívku vychutnáš sám, s dobrým pitím a plnými doušky. Nezapomeň ale na to, že vše končí pouhým tancem a letmými doteky.

Stejně jako v erotických klubech, i zde platí přísná pravidla. Zážitek začíná už ve veřejném prostoru, kde se od tebe očekává slušné chování. V žádném případě si dívky nefoť, ani nenatáčej. Kromě toho tanec na stole neznamená, že ti dívka automaticky roztáhne nohy.

Tematické erotické kluby

Některé priváty a kluby se zaměřují na konkrétní klientelu. Patří sem například bary určené pro milovníky BDSM a obecně místa, kde se setkávají lidé preferují určité praktiky.

Vedle nich v Praze najdeš i erotické kluby s tematickými pokoji. Zde se vžiješ do role egyptského faraona, učitele a žačky nebo Vikinga dobývajícího (nejen) anglické břehy. K tomu si vyber dívku podle tvých preferencí, která s tebou roleplay scénář sehraje.

Tematických erotických klubů je méně a vstup vyžaduje členství. To běžně získáš na základě doporučení stálých návštěvníků, případně po první tvé návštěvě, během které se osvědčíš. Sex zde nehraje hlavní roli – spíše jde o setkávání lidí se stejnými erotickými preferencemi.

Wellness erotické kluby a masážní salony

Co bys řekl na vířivku, erotickou masáž a hýčkání spojené s příjemným erotickým jiskřením? Od toho tu jsou privátní wellness a erotické masážní salony. Návštěvu si objednej předem – kapacity wellness salonů málokdy pokryjí náhodného návštěvníka z ulice.

Wellness erotické kluby jsou připravené na tvoji delší návštěvu. Jde o tvoji pohodu a zrelaxování a ty vyžadují dostatek času. Během návštěvy se ti věnuje dívka, která se s tebou vysprchuje, užijete si společnou vířivku a pobyt zakončíte například vzájemnou masáží celého těla.

Swingers erotické kluby

Na swingers akcích panuje svobodná atmosféra. Swingers erotické kluby jsou zaměřené na výměnu partnerů a uspokojení erotických fantazií jako voyeurismus, exhibicionismus a skupinový sex.

Obvykle je navštěvují páry, některé swingers kluby ale pouštějí i samotné muže. Počítej ale s vyšší cenou za vstupné. Samotné ženy jsou naopak velmi žádané a často dostávají vstupné a část útraty na baru zdarma.

Při návštěvách swingers klubu se od tebe neočekává aktivní účast na sexuálních hrátkách. Počítej ale s částečnou nahotou. Samotná akce se odehrává buď v menších soukromých kójích, nebo na velké posteli, kam se vejde většina návštěvníků najednou.

Při návštěvě swingers akce dodržuj nastavená pravidla. Ty určuje její pořadatel. Vždy ale platí přísný konsenzus. Před samotným aktem se s párem domluv a stanovte si limity. Na akcích se vyskytují lidé s různými preferencemi i hranicemi vztahu. Respektuj to.

Kde hledat erotické kluby v Praze?

Praha se stala oblíbenou destinací turistů z celého světa nejen pro svoje historické krásy. Milovníci sexuálního turismu zde na erotický klub narazí téměř na každém rohu. Často na ně ale čeká nepříjemné překvapení.

Buď se nechají zlákat některým z naháněčů na ulicích a nabídka zdaleka neodpovídá jejich slibům. Případně dají na reklamu a vydají se do některého z pražských klubů v centru. Čekají na ně sice půvabné dívky a noc plná zážitků, utratí zde ale až desítky tisíc korun.

Nejlepší erotické kluby v Praze najdeš mimo centrum. Zavolej nám do Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly a vymyslíme program podle tvých představ. Naše dívky jsou zkušené masérky a milovníci zábavy u nás najdou i tematické pokoje.

Jestliže toužíš po zábavě ve více lidech, vyhovíme ti také. Pro kamarády vymyslíme speciální program zahrnující i hrátky ve více lidech. Stejně tak se nebráníme tvé návštěvě, pokud chceš pouze relaxovat na baru a obdivovat křivky dívek u tyče.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás