Horečka vánoční noci – erotické dárky pro muže, které rozproudí vztah

Vánoce se  blíží mílovými kroky a spolu s nimi i nikým oblíbené přemýšlení nad nejlepšími dárky. Erotické dárky k Vánocům byly ještě před pár lety tabu. Dnes jsou oblíbený prezent nejen pro manžela, ale také pro kolegu nebo obchodního partnera.

Vybrali jsme erotické vánoční dárky pro muže, které mu udělají skutečnou radost. Vyhnuli jsme se trapným dárkům z obchodů se žertovnými předměty. Naopak se zaměřujeme na sofistikované erotické dárky, které podpoří partnerský vztah a prohloubí kamarádské pouto.

Dárkový balíček do erotického klubu

A začneme pěkně zostra… Erotické kluby v Praze jsou známé svou pohostinností. Ve Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly jsme si proto připravili speciální nabídku. Ta zahrnuje dárkový balíček upravený na míru, který se hodí pro kamarády nebo obchodní partnera.

Pobyt v erotickém klubu není jenom o sexu. Dárkový poukaz si nakonfiguruješ podle toho, co obdarovaný preferuje. Může jít o voucher na lahodné drinky na baru, stripbar, ale také na noc strávenou s krásnou společnicí. Zájemcům nabízíme také možnost zaplacení odvozu domů.

Certifikát dodáme diskrétně v luxusní dárkové krabičce. Ostatně luxus je naše druhé jméno. V dárkovém poukazu vybereš služby až za několik desítek tisíc. A to už je slušný dárek pro obchodního partnera, na kterého chceš udělat dojem.

Erotická hračka jako vánoční dárek

Teď pro změnu zbystří manželky a partnerky. Fantazii se v posteli meze nekladou a erotické hračky patří k oblíbeným předmětům, které zpestřují milenecké chvíle. To víme i u nás, a proto mají na pokojích dívky vlastní oblíbené erotické hračky.

Předpokládáme, že svého partnera dobře znáš a víš nejlépe, co by ocenil. Zatímco někteří muži preferují erotické hračky pro muže jako masturbátory a umělé vagíny, jiní si rádi užijí pohled na ženu, která si pořídila nový vibrátor.

U erotických hraček to ale nekončí. Existují i jiné doplňky do ložnice, které posunou adventní večery na novou úroveň. Jiskřivou atmosféru umocní afrodiziakální svíčky, vonné tyčinky a lávové masážní kameny.

Populární jsou také erotické hračky pro páry. Vibrační kroužky dráždí penis a klitoris zároveň a milování povýší na zcela nový zážitek. My doporučujeme také erotické hračky na dálkové ovládání, které ovládá partner prostřednictvím aplikace v telefonu.

Erotický poukaz do ložnice

Pokud nevíš, jakou erotickou hračku si tvůj miláček přeje, nech to na něm. Vymysli vlastní dárkové poukazy, které mu splní jeho tajná přání. Erotické poukazy v dárkové krabičce podnítí jeho fantazii a tebe zbaví zodpovědnosti ze správného výběru.

Oblíbené erotické poukazy jsou na tanec na klíně a striptýz. Ostatně víme o tom své, protože patříme mezi nejlepší pražské stripbary.

Tím to ale nekončí – zábava pro páry má mnoho podob. Co by tvoje polovička řekla na poukaz na erotickou body-to-body masáž, při které prozkoumáte křivky vlastních těl? A pokud si chcete vánoční večery opepřit, zahrajte si na sexy policistku a vyslýchaného.

Lechtivý adventní kalendář

Pokud zatím nevíš, co bys mu dal nebo dala, máme pro tebe to nejlepší řešení. Erotické adventní kalendáře mají 24 okének a v každém je dárek s jinou tématikou. Ano, je to trochu předčasné řešení, párům ale zajistí doslova jiskřivý advent až po strop napěchovaný erotickými zážitky.

Erotické adventní kalendáře obsahují erotické pomůcky, hračky, lubrikační gely i anální kolíky. Některé jsou tematicky zaměřené, takže v nich obdarovaný najde BDSM pomůcky jako bičík a pouta.

Adventní kalendáře s erotickou tématikou jsou skvělý dárek pro páry, kteří se chtějí posunout a samy nevědí kudy a kam. Různě zaměřené pomůcky a dárky podnítí fantazii a na konci adventu všechny páry vědí, co se jim líbí nejvíce.

Masáž pro páry

Párové masáže prohlubují vzájemnou intimitu, kterou spojují s relaxačním zážitkem. Nemusí jít nutně o erotické masáže pro páry. Na výběr jsou také thajské párové masáže nebo tantra masáže pro dva, které se zaměřují na zcela jiný druh zážitku.

My ale doporučuje erotické masáže. Pocit, kdy tvého muže masíruje jiná žena, je prostě k nezaplacení. Sdílení dotyků, kdy se o vás stará někdo jiný, prospívá párovému životu. Dvojice se před sebou více otevře a zjistí, co vyhovuje a líbí se tomu druhému.

Erotická masáž pro páry může mít různé scénáře. Většina salonu před samotnou masáží s párem probere jednotlivé možnosti. Po masáži následuje chvíle, kdy spolu pár může sdílet vlastní prožitky. Jakým způsobem a zda si u toho ponechá i sexy masérky, je jenom na něm.

Sexy spodní prádlo

Znáš muže, který by nemiloval krajky a další sexy prádlo? Výhody erotického prádla spočívají v tom, že toho víc skrývají, než odhalují, a proto podněcují mužskou fantazii. Striptýz spojený s odhazováním jednotlivých kousků oděvu pak muže odpálí do světa fantazie.

Erotické spodní prádlo prospívá také ženám. Jakmile něžná polovička vidí, co s jejím miláčkem dělá její svůdný tanec, naprosto logicky jí to zvedne ego. Erotické spodní prádlo proto patří k základní výbavě dobře fungující ložnice.

Jak vybrat erotický dárek pro muže?

Dobrý výběr erotického dárku vyžaduje znalost obdarovaného. Jak píšeme v úvodu – někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Proto jsme ti představili různé návrhy a způsoby toho, jaký vánoční erotický dárek pro muže je ten nejlepší.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás