Jak na anální sex?

Anální styk pro řadu lidí představuje naprosté tabu. Dle nedávného výzkumu ho během svého života nikdy nevyzkouší více než 50 % lidí. Brzy však zjistíš, že se není čeho obávat a anální sex dokáže být nezapomenutelný a zcela bezbolestný. Chtěl bys ho vyzkoušet i ty a nevíš si rady, jak přesně na to?

Neboj se experimentovat

Není náhodou, že anální sex pravidelně provozuje až 20 % párů, dokáže ti totiž dopřát chvíle plné vzrušení a rozkoše. Pokud chceš tuto speciální praktiku vyzkoušet, neboj se v našem klubu oslovit některou ze společnic. Naše dívky jsou zcela profesionální a snadno tě provedou touto cestou do neznáma.

Hygiena především

U análního sexu bys měl zvýšeně dbát na hygienu. Důvody asi není třeba objasňovat. Proto se před návštěvou našeho klubu osprchuj nebo se nebraň návrhu na umytí od našich společnic. Vždy také doporučujeme použít kondom.

Jděte na to postupně

Pro hladký průběh celého aktu je třeba použít kvalitní lubrikant, ideálně přímo určený pro anální sex. Abyste se vyhnuli jakékoli bolesti, postupujte pomalu. Nejdříve doporučujeme zavést do análního otvoru pouze prst, pak pokračujte ke dvěma prstům nebo análnímu kolíku. Ty najdete v řadě velikostí, takže opět postupujte po malých krůčcích, dokud nebudete připraveni na běžný anální styk s penisem.

Jedinečný zážitek pro muže i ženy

U análního sexu obzvláště platí, že by ani jeden z partnerů neměl na nic spěchat. Anální otvor si musí na sex postupně zvyknout. Jinak by byl styk zbytečně bolestivý, a vy byste si tuto praktiku mohli bezdůvodně znechutit do budoucna.

Vždy doporučujeme se co nejvíce uvolnit a ničeho se neobávat. Pokud půjdete na anální sex pomalu, vyhnete se bolesti i nepříjemným pocitům. Anální otvor vždy dostatečně nalubrikujte a vše půjde hladce. Nakonec nezapomínejte na bezpečnost a vždy použijte kondom.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 25 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás