Jak na BDSM?

BDSM je poměrně známé označení pro různorodé sexuální praktiky. Ne každý ale ví, co přesně tato písmena znamenají a co vše si pod tímto pojmem představit. V následujícím textu se dozvíte nejen, jaká slova se pod písmeny skrývají, ale také jak je přenést do praxe a zažít jedinečnou noc plnou vzrušení a rozkoše.

Co je to BDSM?

BDSM značí několik oblastí sexuálních praktik, kdy prostřední písmena mají vždy dva různé významy. Zkratka představuje:

B – poddanost (z anglického bondage)

D – disciplína a dominance

S – submisivita a sadismus

M – masochismus.

Nenechte se však pojmy zbytečně vyděsit. Během BDSM praktik je zcela zásadní vzájemná domluva obou partnerů. Využívání jednotlivých praktik je proto silně individuální a vždy se nastaví tak, aby byli všichni zúčastnění spokojeni. Standardně si partneři pro jistotu domluví únikové slovo, které lze použít k okamžitému přerušení praktiky.

Dominant a submisiv

Velice oblíbenou praktikou je hra na dominantního a submisivního partnera. Zde dominant nikdy neužívá násilí k ubližování druhému, ale poskytuje mu to, co submisiv hledá. Příkazy a drobné tresty tak přinášejí rozkoš oběma partnerům. K tomuto „výprasku“ se používá ruka, bičík, rákoska nebo důtky.

S touto praktikou souvisí také role play, což označuje sehrání různých scének či vydávání se za určitou osobu. Patří sem například převleky za sexy zdravotní sestřičky nebo chlípné policistky. Namísto obyčejného vztahu dominant-submisiv se tak sehraje například vztah pacient-sestřička.

Svazování a poutání

K praktikám BDSM také neoddělitelně patří různé druhy svazování. Nemusí se hned jednat o svazování partnera do určitých pozic. Pro začátečníky plně postačí například připoutání k posteli. Využívají se k tomu speciální pouta či pásky. Vždy doporučujeme používat produkty a materiály přímo určené pro BDSM, aby nedošlo ke vzniku drobných zranění.

Pokud chcete zažít BDSM na vlastní kůži, neváhejte přijít k nám. Naše dívky vám splní každé přání. Spolehnout se můžete na plnou profesionalitu a dostatek zkušeností. Vždy však myslete na to, že BDSM lze praktikovat pouze v rámci oboustranné domluvy a nikdy proti vůli dalších účastníků.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 29 CZK

chf

1 CHF 26 CZK

cad

1 CAD 17 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás