Jak na fisting?

Sexuální praktika zvaná fisting rozhodně není něčím, čeho byste se měli obávat. Pokud se provede opatrně a pomalu, můžete díky ní zažít nezapomenutelně vzrušující zážitek. Fisting lze rozdělit na vaginální a anální. U obou praktik platí, že se jedná o pokročilé hrátky, a proto je třeba dodržet několik pravidel, aby byli všichni zúčastnění spokojeni.

Co je to fisting a jak k němu přistupovat?

A co si vlastně pod pojmem fisting přesně představit? Jak už název napovídá, jde o penetraci vagíny nebo análního otvoru celou pěstí (fist znamená anglicky pěst). Pro někoho tabu, pro někoho příjemné ozvláštnění běžného sexu. Ať už jste fisting někdy sami vyzkoušeli, nebo ne, rozhodně se ho nebojte do svého sexuálního života zařadit.

U vaginálního fistingu je velice důležité, aby byla žena naprosto uvolněná. To samé platí i fistingu análního. Nenechte se vyděsit, pokud to napoprvé úplně nepůjde. K této pokročilé sexuální praktice se musíte postupně dopracovat. Věřte ale, že se tato cesta vyplatí.

Základní pravidla pro vzrušující zážitek

Stejně jako u běžného sexu dbejte i u fistingu na dostatečnou hygienu. Předejdete tak nepříjemnému zážitku i riziku infekce. Od věci rozhodně není ani použití dostatečného množství lubrikačního gelu. Ten může celý proces usnadnit a zážitek zpříjemnit.

Nikdy v praktice nepokračujte, pokud se objeví známky krve. Pro některé ženy může být vaginální fisting příliš bolestivý, jelikož mohou mít menší vagínu. V takovém případě vyzkoušejte například anální fisting nebo další sexuální praktiky.

Nebojte se fisting vyzkoušet ani vy

Chtěli byste také jednou prozkoumat neznámou oblast fistingu? Takové pokročilé sexuální praktiky je vhodné vyzkoušet s někým, kdo má dostatek zkušeností. V našem klubu najdete mladé dívky, u kterých se můžete spolehnout na naprostou diskrétnost a profesionalitu. Nebojte se přijít i vy a splnit si svá nejtajnější přání.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 29 CZK

chf

1 CHF 26 CZK

cad

1 CAD 17 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás