Jak na orální sex?

Pro někoho představuje orální sex nedílnou součást milování. Pro někoho je naopak nepříjemnou předehrou, které by se nejraději vyhnul. Ať už to máte s orálním sexem jakkoli, vězte, že nabízí pořádnou dávku rozkoše a rozhodně se za něj nemusíte stydět. Stačí jen vědět, jak na to.

Zajímavá čísla

Pro začátek můžeme zmínit pár zajímavých statistik. I když o tom dámy většinou nerady mluví, dle výzkumu až 89 % žen orální sex pravidelně praktikuje. Naopak ale 45 % z nich tuto sexuální praktiku nemá rádo a dopřává ji partnerovi tak trochu z donucení.

Důležité je se orálního sexu neobávat a snažit se si ho co nejvíce užít. Zkuste se tedy s partnerem či partnerkou před intimním večerem uvolnit. Skvělou variantu představuje noční klub. Praha jich nabízí stovky, i v dalších městech ale najdete řadu podniků, kde se uvolnit a nasát tu správnou atmosféru.

Jděte na to pomalu

U sexu nikdy příliš nechvátejte. Postupné svádění a přidávání intenzity pomůže vyvolat žhavou atmosféru plnou chtíče. Pomalým rozjezdem docílíte toho, že po vás bude partner neskutečně toužit, a celý prožitek si tak oba lépe užijete. Tohle platí pro pánské i dámské orální praktiky. Sami uvidíte, že není kam spěchat.

Nebojte se využít jazyk i ruce

Pokud chcete partnerovi dopřát nezapomenutelný orální sex, zapojte nejen ústa, ale také špičku jazyka a ruce. Pozornost věnujte celému pánskému přirození, tedy nejen penisu, ale také varlatům. Jazykem můžete pomalu postupovat od špičky ke kořenu a zpátky zatímco o zbytek se postarají ruce. Opatrná buďte naopak se zuby, které mohou partnerovi způsobit příliš velkou bolest.

Noc plná vzrušení

Ať už jste v orálním sexu zběhlí nebo ho teprve objevujete, nebojte se ho zařadit do svého sexuálního života častěji. Funguje totiž jako skvělé osvěžení běžného sexu. Pokud se provádí správně a citlivě, každý si ho rychle oblíbí. Noční kluby mohou být skvělým místem, jak poznat nové známosti, abyste nemuseli experimentovat sami.

Přijďte ochutnat krásu orálního sexu do našeho klubu. Vyberte si jednu ze zkušených dívek nebo lolitek a nechte si udělat dobře ještě dnes!

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás