Jak na pissing?

Pissing představuje sexuální praktiku často označovanou také jako zlatý déšť. Že během sexuálních hrátek využíváte i moč ještě rozhodně neznamená, že jste urofil. Jako odchylka od běžného stavu je považován až jev, kdy člověka vzrušuje samotná moč. Pokud do svého sexuálního života zařadíte i močení, není s vámi vůbec nic špatně.

Je to zcela hygienické

Pissing může do vašeho sexuálního života vkročit i úplně náhodou. Pokud vás například vzrušuje, když partnerka v koupelně močí a vy jste u toho, můžete ji klidně nenápadně navrhnout vyzkoušení zlatého deště při sexu.

Kontaktu s močí se vůbec nemusíte bát, jelikož je u zdravých lidí lékařsky považována za sterilní. Jediná stopka je její požívání, jelikož obsahuje vyloučené látky a hormony, které byste neměli konzumovat. Pokud se bojíte případného zápachu a tmavé barvy, pijte po celý den dostatek čisté minerální vody, která tělo pročistí. Před samotným aktem se pak samozřejmě důkladně umyjte stejně jako u dalších sexuálních praktik.

Spolehlivé tipy, jak si užít nezapomenutelný pissing

Jak takový pissing vyzkoušet na vlastní kůži? Pokud nemáte partnerku, která by s vámi do toho šla, můžete navštívit náš klub. Najdete zde krásné společnice, které vás provedou tajemnou cestou za vzrušením.

V domácím prostředí pak doporučujeme k sexu s prvkem zlatého deště využít koupelnu. Snadno zde vše uklidíte. Pokud preferujete sex v posteli, připravte si na ni vrstvu ručníků, případně igelit.

Nebojte se experimentovat

Jak jsme zmínili již na začátku, pissing je u zdravých lidí zcela hygienický a bezpečný. Této praktiky se tak rozhodně nemusíte bát ani vy. Můžete ji využít k příjemnému ozvláštnění sexuální rutiny. Počítejte však s tím, že při prvních pokusech se může dostavit drobná nervozita a močit nelze na povel. K hladkému průběhu výrazně pomůže, když se dostatečně uvolníte a budete dodržovat pitný režim.

Pissingu se v našem klubu věnuje spousta překrásných dívek. Vyberte si tu svojí a vydejte se s ní na výlet za nepoznanou rozkoší!

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás