Jak si udržet vztah na dálku?

Partnerka dostala jedinečnou pracovní příležitost. Má to ale jeden háček. Její nové pracoviště se nachází v jiném časovém pásmu. Vztahy na dálku jsou s ohledem na možnosti práce v zahraničí mnohem častější než dříve. Jak si vztah na dálku udržet a čeho se vyvarovat?

Vztahy na dálku se týkají jak manželství, tak párů na různých vysokých školách. U každého se přitom projevuje jinak. Někdo prožívá stest a odloučení, jiné páry si užívají pocit svobody a odloučení vztah naopak utuží. Nejistota toho, jak vše dopadne, ale provází obě varianty.

Jestliže se pár dostane před rozhodnutí, jak si udržet vztah na dálku, má dvě možnosti. První je dočasná pauza. Dáte si svobodu a tváříte se, že mezi vámi nikdy nic nebylo. Ze zkušenosti ale víme, že takový způsob nefunguje a páry se k sobě vrací jen zřídka. Proto je lepší vymyslet, jak si vztah na dálku udržet.

Udělejte si pravidelné rituály

Běžné vztahy jsou založené na každodenních rituálech. Před odchodem do práce se rozloučíte s ještě spícím partnerem, před spaním se k sobě přitulíte a na každou středu máte naplánované milostné hrátky. Díky rituálům vám doma vše šlape jako dobře namazaný stroj.

Některé rituály ve vztahu na dálku neudržíte. Jiné jsou na to ale jako dělané. Vytvořte si rutinu také ve vztahu na dálku – popřejte si každé ráno hezký den, volejte si ve stejnou dobu, nebo si vymyslete něco vlastního. Rituály ve vztahu jsou intimní, spojující a udrží příjemnou dynamiku.

Dejte si pozor na to, abyste vztahovou rutinu nepřeplánovali. Rituály nesmí být zavazující. Oba v páru musí mít dostatek vlastní svobody a pokud jednou vynechají zprávu na dobré ráno, nebo se jim nehodí společný hovor, nic se neděje a vynahradíte si to jindy.

Sexting

Vztah na dálku nepřináší jenom emoční odloučení. Na frak dostane i tvoje fyzická stránka. Absence partnerky s sebou logicky přináší sexuální abstinenci. Té se ale snadno zbavíš.

Jednou možností je stará dobrá ruční práce. Ta ale po chvilce omrzí. Moderní technologie ale umožňují propojení i přes velkou louži a společné sexuální chvilky si užijete třeba před webkamerou.

O tom ale sexting není. Příjemné erotické pnutí navodí třeba pikantní zpráva nebo odhalená fotka ze sprchy. Fantazii se meze nekladou a po chvilce ostychu sami uvidíte, co vám sedí nejvíce.

Pravidelné návštěvy

Žádná vzdálenost není tak dlouhá, abyste se nemohli s partnerkou jednou za čas vidět. Navštěvujte se pravidelně – jednou za měsíc, čtvrt nebo půl roku. Záleží na vzdálenosti a časových možnostech. Díky dlouhodobým plánům koupíš levnější letenky a snáz si najdeš čas.

Program návštěv přizpůsobte vlastním zájmům. Obecně se doporučuje věnovat se běžným činnostem, které navodí pocit všednosti. Sledujte společně filmy, posnídejte, pomilujte se. Když z návštěvy uděláte něco speciálního, následující odloučení bude o to horší.

Žijte!

Vztah na dálku neznamená nutnost asketického a osamoceného života. Naopak se ti otevírají nové možnosti a dostatek času na koníčky, kterým by ses jinak věnoval jen stěží. Netvrdíme, že to s partnerkou nejde, najednou jsi ale pánem svého času. Tak toho využij!

Dělej aktivity, které jsi běžně dělal s partnerkou. Zaplň volný čas novými koníčky. Stejně tak se neizoluj od její rodiny a přátel. Známé tváře z jejího okolí navodí pocit, že je partnerka v tvé blízkosti.

Žádné šmírování

Chápeme, že pocit odloučení je psychicky náročný. Nedovol ale, aby se ti černé myšlenky dostaly pod kůži a přiměly tě k ponižujícímu chování. Vztah na dálku vyžaduje důvěru a není zde prostor pro nenápadné vyzvídání.

Vyvaruj se neohlášených návštěv a podbízejících otázek. Věř tomu, že partnerka prožívá stejné obavy. Sama je ale daleka toho, aby od tebe vyzvídala. To, co ti řekne, považuj za její čestné slovo. Díky tomu projdeš odloučením bez ztráty kytičky.

Kdy funguje vztah na dálku?

Vztah na dálku potřebuje jasně stanovená pravidla a velkou dávku důvěry. Neber ale pravidla jako svazující a zavazující. Každý naplánovaný hovor lze přeložit a pokud se ti partnerka neozve do pěti minut, neznamená to, že si užívá s opáleným kolegou z nového zaměstnání.

Kamenem úrazu vztahů na dálku jsou žárliví partneři. Jestliže se během odloučení partnerka s někým spustí, stejně se to nedozvíš, a proto si nevěru nepřipouštěj. Partnerka na druhé straně navíc prožívá stejné obavy a na zahraniční zálety nemá ani pomyšlení. Jste totiž na stejné lodi.

Současná doba přináší moderní technologie, které usnadňují kontakt. Videohovory a zprávy umožňují prakticky nepřetržitý kontakt a snadno ztratíš pocit, že se partnerka nenachází v tvém okolí.

Velkým tématem jsou překvapivé návštěvy. Za nás záleží na nastavení vztahu. Jedno je totiž jasné – ne vždy se překvapení hodí. Neplánovanou návštěvou dostaneš partnerku do rozpaků, protože na tebe nemá dostatek času. Anebo se staneš svědkem něčeho, o čem vlastně nechceš nic vědět.

Erotické aplikace pro dva – udělej partnerku za velkou louží

Jak jsme řekli – moderní doba s sebou nese spoustu možností, jak přežít odloučený vztah. Po emoční stránce se s absencí partnerky dříve či později vyrovnáš. S fyzickou touhou se ale bojuje mnohem hůře.

Jako první tě napadne zmiňovaný sexting a společná masturbace před webkamerou. To je ale pouze špička ledovce…

Pro situace sexuálního odloučení vyvinuli výrobci erotických hraček speciální pomůcky pro dva, které ovládáš přes mobilní telefon. Partnerka si aplikuje vibrátor na patřičná místa a ty po telefonu přidáváš na intenzitě vibrací a rychlosti přírazů.

Situaci okořeníte ještě více pořízením erotické hračky pro dva. Umělou vagínu a vibrátor propojíte s mobilním telefonem a jejich využíváním simulujete v hračce druhého pocit pohlavního styku. Partnerčin vibrátor v reálném čase reaguje na tvoje přírazy a ty ji přivedeš do stavu slastné extáze.

Mezi výrobce takových hraček patří například We-Connect a Lovense. Mezi takzvané teledildonické hračky se řadí i duo masturbátoru a vibrátoru Kiiroo Pearl 2. Známá značka Durex vyvinula i speciální spodní prádlo, které simuluje doteky na ženských i pánských intimních místech.

Zapomeň na odloučení v erotickém klubu

Co oči nevidí, to srdce nebolí. A my k tomu dodáváme, že lepší je předem domluvený zálet než utajovaná nevěra, která přeroste do milostného vztahu. Sexuální frustraci se ve vztahu na dálku nevyhneš. Připrav na ni sebe i partnerku.

Sex v erotickém klubu je bezpečný na několika rovinách. Dívky si od tebe udrží přirozený odstup a poskytnou jen to, kvůli čemu přijdeš. Nemusíš se bát nepříjemných zpráv den poté, kdy si užijete s kolegyní z práce.

Druhá rovina je zdravotní bezpečnost. U dívek v erotickém klubu si můžeš být jistý jejich stoprocentním zdravím. Sex probíhá bezpečně a s ochranou. Dívky podstupují pravidelné testy na pohlavní nemoci a pečují o svoje zdraví.

Vztahy na dálku lze řešit různě. V erotických klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly se zaměřujeme na opuštěné muže a plníme jim všechna jejich přání. Vše bezpečně, diskrétně a podle tvého scénáře. Navštiv nás na pražském Žižkově a zapomeň na sexuální odloučení.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás