Jak souvisí sex a sebevědomí? Od nás odejdeš se vztyčenou hlavou

Ženy milují sebevědomé muže. Co když to ale nejde a ty se navzdory veškerému snažení v posteli neodvážeš tak, jak by sis přál? Jednou z možností je návštěva erotického klubu v Praze. Zkušené společnice tě provedou cestami vášně a ty odejdeš posílený k dalším výkonům.

Přestože většině společnosti sex přináší potěšení, někdo ho vnímá jako stresovou situaci. Muži si tyto stresy spojují s poruchou erekce, kdy jejich chlouba ukazuje takzvaně na půl šestou, případně s předčasnou ejakulací. Častou příčinou je také vnímání nedokonalostí vlastní postavy.

Ženy a muži vnímají sex odlišně

Hned úvodem se sluší připomenout odlišnosti ve vnímání sexuálního styku mezi muži a ženami. Pro muže koitus přináší uspokojení, úlevu a jde především o fyzický akt spojený s vyplavováním serotoninu.

U žen emoce vyplývají z centrálních funkcí mozku. Ženy se proto více zaměřují na jemnost, citlivost a osobní přístup. I z toho důvodu pro ně není dosažení orgasmu ve smyslu fyzického a emocionálního vyvrcholení samozřejmostí.

Podobně na tom jsou i rozdíly ve vnímání vlastního sebevědomí. Jak zmiňujeme v úvodu – muži řeší vlastní fyzické nedokonalosti a selhání mužství. Ženy se více zaměřují na partnerův prožitek, vlastní výkon a vlastní vzhled.

Trénink dělá mistra

Jak ukazují výzkumy z Pensylvánské univerzity, sex zvyšuje sebevědomí. Velmi jednoduše řečeno zde platí, že s jídlem roste chuť a trénink dělá mistra. Klíčové je ovšem hladký průběh celého aktu, během kterého nedojde k vlastnímu selhání a neporozumění ze strany protějšku.

Ztráta sebevědomí se týká zejména méně zkušených mužů. Zatímco posteloví matadoři vědí, že jedno selhání nic neznamená, nedostatek zkušeností může způsobit už u zdánlivě zanedbatelných selhání psychické problémy a prohloubení nebo vznik sexuálních poruch.

Modelky tě zbaví strachu

Není tedy divu, že se někteří muži uchylují do náručí zkušených milenek v erotických klubech. Příjemná atmosféra způsobí, že velmi rychle odhodí zábrany. O vše ostatní se postará zkušený personál a společnice na privátním pokoji.

Zkušené dívky s tebou drží tempo, které si sám zvolíš. U nás v klubu nikam nespěcháme. Scénář večera je jenom na tobě a empatické dívky udělají vše, co ti na očích vidí. Máme na tebe zkrátka tolik času, kolik potřebuješ.

Je jen na tobě, jestli na pokoj odejdeš s blondýnkou, brunetkou, nebo zrzkou. Dívky v erotických klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly ti zahrají různé scénáře od nezkušené školačky až po divokou MILFku.

Rozkoš bez rizika?

Odborníci návštěvy erotických klubů nezatracují, zároveň před nimi ale varují. Stejně jako v případě masturbace by mělo jít především o ukojení fyzického chtíče, zvýšení sebevědomí a naplnění fyzických potřeb.

Hostesky v erotickém klubu s tebou sehrají hru podle tvých představ. Je jen na tobě, jestli navštívíš stripbar a ukojíš pohled na ladné křivky ženského těla, nebo se odebereš na pokoj. Pražské erotické kluby jsou nicméně zábavní podniky a neslouží jako psychoterapie.

Smyslem erotického klubu není vyhovět všem požadavkům, stejně tak jako zasloužit si tvoji pozornost. Tedy alespoň v případech, že si takový scénář nedomluvíš předem s dívkou. Zakládáme si na rovnocenném vztahu mezi klientem a dívkou.

Přesto uděláme všechno proto, abychom pozvedli nejen tvoje sebevědomí. Společná koupel prolomí ledy, a když se necítíš na to, abys pokračoval dál, respektujeme to. Večer může skončit u společné masturbace, nebo smyslného flirtu.

Jak povzbudit sexuální sebevědomí?

Způsobů, jak si zvýšit vlastní sexuální sebevědomí je několik. Nejlepší erotické kluby v Praze ti zajistí takový večer, po kterém se budeš cítit jako světoběžník Casanova. Sexuální styk přitom není jediný způsob, jak polechtáš vlastní ego.

Pravidelný kontakt se ženami

Do třetice všeho dobrého – trénink dělá mistra. Pravidelný kontakt se ženami způsobí, že brzy odhodíš zábrany a staneš se sám sebou. Pozvi dívku na drink a zabředni s ní do příjemné konverzace. U nás nepotkáš pouhé striptérky – pracují u nás především empatické společnice.

Rovnocenný vztah

Někteří muži se uchylují k dominantní roli, čímž zakrývají nedostatek vlastního sebevědomí. Pokud se v této roli necítíš, nehraj si na to, co nejsi. Rovnocenný vztah mezi mužem a ženou je základ a staneš se v něm sám sebou.

Udělej si čas na milování

Rychlovka v kabince obchodu se spodním prádlem zní možná sexy, nezřídka ale přináší velká zklamání. Udělej si na milování s partnerkou, společnicí nebo sám se sebou dostatek času. Díky tomu objevíš hranice vlastního těla, oblíbené erotogenní zóny a utužíš svoji sexuální integritu.

Erotické pomůcky

Máš pocit, že si musíš vystačit s vlastním tělem? Opak je pravdou. Erotické pomůcky tě podráždí na nečekaných místech a přivedou tě na vrchol slasti. I z toho důvodu se na našich pokojích nacházejí pomocníci, které si dívky v nočním klubu oblíbily.

Zpomalte

Užijte si kouzlo momentu. Sex je jako dobré jídlo – chcete si ho vychutnat, nikoliv zhltnout za pochodu. Mazlení se společnicí, sladké řeči a oddalování orgasmu vás oba dovedou na vrchol slasti a pozvednout tvoje sexuální sebevědomí.

Zapomeň na minulost

Stalo se ti, že tvoje chlouba v minulosti nefungovala tak, jak má? Zapomeň na to. Lidi nejsou stroje. Užij si okamžik tady a teď. Krásná dívka čeká na tvoji pozornost a touží po tvém náručí.

Pražské erotické kluby představují skvělou příležitost k tomu, jak pozvedneš vlastní sexuální sebevědomí. Netýká se to ale pouze kritických selhání. S dívkami na soukromých pokojích prohloubíš vlastní zkušenosti, které využiješ i v civilním životě. Tak na co čekáš?

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás