Jak to chodí v nočním klubu – poodhalujeme roušku tajemství

Gentlemanské noční kluby jsou běžnou součástí pánské zábavy. Přesto je ale obestírá tajemná aura. Ti, kteří tam byli, toho mnoho neprozradí. A ti, kteří se teprve chystají, mají ostych zeptat se zkušenějších. Noční klub je přitom zábava jako každá jiná.

Dávno pryč jsou doby špinavých klubů a nepříjemných bordelmamá. Nejlepší noční kluby v Praze jsou záležitost pro gentlemany na vysoké úrovni. Představíme ti, jak to chodí v nočním klubu.

Manažer jako principál

V nočním klubu potkáš několik profesí. Hned při vstupu narazíš na ochranku. Jedná se sice o drsné ranaře, ale není se čeho bát. Jsou tu pro tvoje bezpečí.

Ochranka zajistí, aby se do klubu nedostal podnapilý host a nekazil zábavu. Zároveň se stará o to, aby do klubu někdo nepronesl nůž a jiné zbraně. Jedná se o milé chlápky, kteří dbají o tvoje bezpečí.

Hned při vstupu si tě všimne manažerka klubu. Ta se stará o spokojenost hostů. Svěř se jí se svými touhami nebo si u ní objednej pití. Neboj se jí na cokoliv zeptat – vysvětlí ti, jak to chodí v klubu.

Ulož se na pohodlnou pohovku, nebo se posaď na bar. Obsluha baru ti namíchá luxusní drink, který tě ponoří do elektrizující atmosféry. Nejlepší noční kluby tě během pár okamžiků příjemně uvolní.

Hlavně s respektem

Nakonec jsou tady společnice. Žádné prostitutky nebo děvky. Dívky v našem klubu jsou inteligentní ženy na úrovni, které zajišťují maximální spokojenost hostů.

Dívky se přizpůsobí tvým potřebám. Nežádej po nich ale víc, než ti dovolí. K prvním dotykům a intimnostem dochází až na pokoji. Ovládni svůj chtíč a zachovej si tvář.

Naše společnice jsou empatické, vzdělané a splní, co ti na očích uvidí. Kromě toho se s tebou rády potkají znovu. Nezapomeň ale na to, že hrajeme tak trochu divadlo. Při sledování filmu taky nevěříš všemu, co se na plátně děje.

Zahoď stud

Návštěva nočního klubu v Praze se neliší od posezení v luxusní restauraci. Nabídneme ti příjemnou obsluhu, kvalitní drinky a skvělou zábavu. Každý potřebuje upustit páru a co je lepší než zábava a ženská krása?

Tréma k první návštěvě patří a my to dobře víme. Proto uděláme vše proto, aby ses cítil komfortně. Nech se unášet erotickým jiskřením a užij si večer plný smyslnosti. Při první návštěvě nemusíš na pokoj – užij si posezení s drinkem a sleduj krásné dívky.

Pokud ale po návštěvě pokoje zatoužíš, řekni si o ní. Manažerka ti poradí s výběrem společnice podle tvého přání. Můžete si spolu jenom povídat nebo odhoďte zábrany a vrhněte se do víru vášně. Za dveřmi pokoje se fantazii meze nekladou.

Dobrodružství beze svědků

Rád bys navštívil erotický klub v Praze ale bojíš se, že tě někdo uvidí? U nás to nehrozí. Diskrétnost je pro nás vším a respektujeme anonymitu klientů. Návštěva u nás zůstane bez povšimnutí.

Zatemněné vchody, přítmí a naprostá diskrétnost obsluhy zajistí, že z klubu odejdeš beze svědků. Nechceme po tobě osobní údaje. Ze strany dívek ale panuje naprostá otevřenost. Řekni jim i svoje nejtajnější touhy. U nich zůstanou v úplné anonymitě

Nejlepší noční kluby v České republice ukonejší i nervózní návštěvníky. Základem je příjemná obsluha a důraz na tvoje pohodlí. Erotický night club splní i tvoje nejtajnější touhy bez toho, aby se je dozvěděl někdo jiný než krásná společnice na pokoji.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás