Mužům vstup zakázán aneb erotické kluby v Praze z ženské perspektivy

Existují erotické kluby pro ženy? Pánskému publiku nabízí noční Praha nespočet možností zábavy. Erotické kluby mimo centrum Prahy zaujmou muže sexy striptérkami a svůdnými společnicemi. Přijde si v erotických klubech na své i něžné pohlaví?

Rozmach služeb zaměřených na ženy je neoddiskutovatelný. Fitness centra, sauny, wellness a tělocvičny pořádají speciální akce určené něžnému pohlaví. Muži sem mají vstup zakázán, případně si připlatí. Jak je na tom tak maskulinní prostředí jako erotické kluby v Praze?

Služby zaměřené na ženy

I ženy mají své dny a teď nemyslíme ty, kdy přijíždí teta Irma. Celá řada prostředí a služeb svoji klientelu kombinuje a obsluhuje obě pohlaví. To se týká například fitness center, kde dámy čelí mužským pohledům a posilovací stroje jsou přizpůsobeny pánské postavě.

V důsledku toho vznikají speciální služby zaměřené na ženy. Jak jsou na tom v tomto ohledu erotické kluby? I takové existují. Stripbar okupují vypracovaní tanečníci a společnost během večera nedělá sexy dívka Jana, ale tmavovlasý Honza.

Erotické kluby pro ženy se kromě obsluhy příliš neliší. Panuje zde stejně příjemná atmosféra a hodí se k rozlučkám se svobodou a dámským jízdám. Zde to ale obvykle končí – co když ovšem náročná dáma vyžaduje trochu více?

Jsou erotické kluby Sweet Paradise pro ženy?

Pražské erotické kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly nedělají rozdíly. Obsloužíme muže a ženy bez výjimky. V praxi se setkáváme se třemi variantami dámských návštěv.

V té první přichází samotná žena toužící po netypickém zážitku, který dívky v klubu rády splní. Sexy společnice umí masáže zaměřené na ženy. Tím to ale nekončí. Ženy v erotickém klubu si mohou domluvit lesbickou show, společný pobyt ve vířivce a stejně divokou noc jako muži.

Druhá varianta je návštěva muže a ženy. Ani zde nepřijdou zkrátka. Erotický klub Sweet Paradise je skvělé místo pro netypický milenecký azyl. Na rozdíl od hodinových hotelů u nás panuje příjemná atmosféra spojená s hudbou a tancem. Zážitek pár může zpestřit i trojkou s dívkou.

Poslední typ návštěvy je společnost více žen. V takovém případě je třeba domluva předem. Připomínáme, že kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly nedělají rozdíly, a proto může být mužské osazenstvo některých dámám trnem v oku. Manažerky v klubu ale skupině připraví večer podle jejich gusta.

Jaké ženy chodí do erotických klubů?

V historii Sweet Paradise jsme se setkali s různými druhy návštěv. Z dámského osazenstva nás nejčastěji navštěvují ženy mezi 25–35 lety. Ty zde hledají hlavně netradiční zábavu, kterou v klasickém klubu nenajdou.

Erotický klub funguje i jako místo k seznámení. Zde je ale třeba vědomí toho, v jakém prostředí se návštěvnice nachází. Pánská klientela k nám chodí za jasným cílem a často preferují krátkodobé seznámení, které končí po zaplacení služeb na baru.

Bezpečné a příjemné prostředí pro ženy

Jak to vypadá v erotickém klubu? I takové otázky ženy kladou manažerkám. Ve Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly panuje příjemná atmosféra a obsluha respektuje všechny návštěvníky stejně.

Samotné ženy se u nás mohou cítit jako doma. Stejně jako v případě mužů je jen na nich, jakým směrem se bude ubírat jejich večer. Scénář si u nás píše každý sám za sebe.

Po příchodu se dámy ujme zkušená manažerka, která ji usadí na bar nebo soukromé kóje. Zbytek je na klientce. Může sledovat svůdné pohyby striptérky, objednat si drink a unášet se příjemnou atmosférou.

O bezpečí v nočním klubu se stará zkušený personál. Ten nekompromisně vyprovodí všechny návštěvníky, kteří jakýmkoliv způsobem porušují pravidla erotického klubu. A neboj se – každá návštěva zůstává jen mezi námi.

Erotické kluby rády využívají také lesbické páry. Zamilované dvojice mají dostatek soukromí pro společně strávené chvíle i milenecké hrátky. Společnice na pokoji je pak příjemný bonus, který jejich pobyt učiní nezapomenutelným.

Striptýz a masáže pro ženy

Mužské a ženské chování v erotických klubech se v mnohém liší. Zatímco muži lační především po fyzickém prožitku, ženy hledají, stejně jako v životě, zážitek v emocionální rovině.

Proto se erotické kluby soustředí na to, aby návštěvnicím nabídly služby šité na míru. Striptérky respektují diskrétní zónu a netlačí na pilu. Více kladou důraz na hudbu, rytmus a tanec jako takový.

Odlišný je také přístup k masážím. Dáma na pokoji se nejprve dostane do příjemné nálady a uvolní se. Chvíle strávené s jinou ženou připomínají spíše tantrický prožitek než erotické masáže zakončené vyvrcholením. Fantazii se ovšem meze nekladou.

Nejlepší erotické kluby nedělají rozdíly

V pražském centru i mimo něj se nacházejí různé služby zaměřené na ženy. Jen málo z nich se ale specializuje přímo na intimní život. Ve Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly preferujeme férový přístup ke všem pohlavím.

To ale neznamená, že ženy obsluhujeme stejně jako muže. Naopak. Vždy se snažíme o to, aby si návštěvník a návštěvnice odnesly jedinečný zážitek, za kterým se rády vrátí.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás