Odhal tajemství ďábelských pokojů 666

Máš chuť na něco ostřejšího? Na pikantní jídlo si dojdeš do jedné z luxusních pražských restaurací. Co když ale dostaneš chuť na pikantně strávený večer? Nejlepší erotické kluby v Praze obslouží i ty nejnáročnější klienty. Ukojí své choutky také hosté v klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly?

Pod číslem 666 se v obou klubech skrývají pokoje zaměřené na netradiční hrátky. Milovníci BDSM, ať už v aktivní, či pasivní podobě, si zde přijdou na své. Domluv si s dívkou svoje oblíbené praktiky a užij si netradiční erotický zážitek.

Pokoj 666 ve Sweet Paradise

V erotickém klubu Sweet Paradise jsme na milovnících bolestivé zábavy nešetřili. Opulentnímu pokoji výjimečně nedominuje pohodlná postel, ale ondřejský kříž s možností svazování ve stoje. Samozřejmostí je sociální zařízení, ve kterém se s dívkou připravíte na společně strávené chvíle.

Na dohled ondřejského kříže se nachází nemocniční lehátko pro milovníky clinic hrátek a dřevěný rám ke znehybnění oběti. V zásuvkách se také skrývají oblíbené erotické pomůcky našich dívek – plácačky, důtky, jezdecké bičíky a další pomocníci, které okoření tvůj večer.

BDSM ve Sweet Paradise Dolly

Jen pár metrů od prvního klubu najdeš pražský erotický klub Sweet Paradise Dolly. Pokud tě atmosféra v prvním nezaujme, zdarma tě převezeme do druhého. To platí také o oblíbených společnicích, které se vyskytují v obou klubech.

Pokoj 666 ve Sweet Paradise Dolly je zařízený ve stylu ďáblovy kanceláře. Dráždivá červená barva podnítí tvoji fantazii. Na stěnách dominuje podmanivé umění zachycující akty a erotické výjevy. A o vše ostatní se postará společnost krásné hostesky.

Noční klub Sweet Paradise Dolly ti umožní všechny myslitelné hrátky. Stejně jako ve Sweet Paradise se zde nachází velký ondřejský kříž. To je ale jediná spojitost. Kožené křeslo ve znehybnění vypadá jako by ho poslalo samo peklo. Nechybí ani erotické hračky, se kterými si užiješ netradiční praktiky.

Dívky s oblibou v BDSM

Ne každá společnice v klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly se shlédla v tvrdších praktikách. Pokud zatoužíš po návštěvě pokojů 666, ověř si u našich manažerek, že se v klubu nachází modelka praktikující BDSM. Ptej se zejména po těchto dívkách.

Esther

Půvabná třicátnice s bujným poprsím najdeš v klubu Sweet Paradise Dolly. Kromě klasiky a orálu si zamilovala i odvážnější praktiky. Zrzka Esther se totiž ve tvé společnosti pořádně odváže a kromě autoerotické show ti předvede i pissing a praktiky BDSM.

Angell

Tichá voda břehy mele. Angell totiž rozhodně není andílek. Černovláska s italskými kořeny ti zatančí a přitom tě pořádně ztrestá. Máš pocit, že ti to ještě nestačilo? Angell si s tebou pohraje i ve společnosti druhé dívky.

Vanessa

Zasněná tmavovláska Vanessa má pěkně hříšné myšlenky. Zavolej našim manažerkám a drobná hubená společnice tě doprovodí do společnosti. Po společné večeři zavítejte k nám na pokoj. Vanessa ti svoje divoké fantazie ukáže v praxi.

Sabina

MILFka Sabina je jako doma v klubu Sweet Paradise. Hubená blondýna je dáma se vším všudy a její věk bys jí tipoval jen stěží. Zkušenosti ale mluví za vše a Sabina si umí říct o to, co se jí líbí. K tvému potěšení je to výprask na holou a další tvrdé praktiky.

Markéta

Sympatický obličej, dokonalá postava a krásné pětky korunují postavu půvabné Markéty. Po tom, co tě smyslně namasíruje vlastním tělem, si tě blondýna osedlá a ukáže, co všechno umí. Máš to rád tvrdě? Pobyt s Markétou ti vykouzlí slastný úsměv na rtech.

Jak si užít BDSM v erotickém klubu?

Zavolej našim manažerkám a předem si domluv hostesku podle tvé chuti. Navštiv veřejný stripbar a objednej si drink. Mezitím si s dívkou domluv tvoje oblíbené praktiky. Zamezíš tím nedorozumění po tom, co se společně odeberete na pokoj.

Na pokoji vše probíhá podle tvého scénáře. Je jen na tobě, zda zvolíš aktivní nebo pasivní roli. Nezapomeň ale na to, že každá dívka preferuje jiné praktiky. Nevyžaduj tedy po dívce nic, co byste si předem nedomluvili a s čím by ona nesouhlasila.

Mezi oblíbené BDSM praktiky patří mučení, plácání, škrcení a tvrdý sex. S dívkami se můžeš pustit i dál a okusit kouzlo análního sexu. Společnice u nás se nezdráhají a rády podráždí i tvoji prostatu. Pro ty nejnáročnější pak máme společnice s oblibou v pissingu a dalších praktikách.

BDSM hrátky v erotickém klubu ti představí zcela nový zážitek. Nejhezčí dívky v Praze se podrobí tvojí vůli, nebo naopak samy ukážou své kočičí zoubky. Vše ovšem probíhá bezpečně a na základě předem dané dohody.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 29 CZK

chf

1 CHF 26 CZK

cad

1 CAD 17 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás