Odvezeme tě do ráje – z letiště přímo za zábavou

Taxi služby v Praze se těší nevalné pověsti. Podvodní řidiči uměle šponují ceny a za kilometr si účtují nesmyslné částky. Některé pražské erotické kluby navíc s taxikáři spolupracují, takže tě odvezou do předem nasmlouvaných míst s vysokými cenami a nekvalitními službami.

U nás je to jinak. Odvoz z letiště a nádraží do erotického klubu si domluv s naší manažerkou za předem nasmlouvané ceny. Díky tomu nezaplatíš ani o korunu navíc. Tím ale rozvozové služby v erotickém klubu Sweet Paradise Dolly nekončí.

Pohodlně s profesionálním řidičem

Osobní přeprava z letiště do erotického klubu je první, co hosté řeší. Turisté, kteří vyrazili do Prahy za zábavou, ale často naletí prvnímu taxikáři. Ten je osloví přímo u příletového terminálu nebo nádraží a za vysokou částku je odveze do klubu, ve kterém má provize z dovozu.

Naši profesionální řidiči ti předem sdělí smluvenou cenu a odvezou tě po celé Praze. Pohodlně se ubytuj v hotelu – řidič na tebe počká a následně tě odveze do erotického klubu Sweet Paradise Dolly. Rozvozové služby u nás jsou na profesionální úrovni.

Naše auta jsou příjemná a komfortní. Díky klimatizovaným vozům se pohodlně a v suché košili dostaneš za zábavou i v těch nejparnějších letních dnech. Kdo by se za zábavou trmácel pěšky nebo hromadnou dopravou? Praví gentlemani do klubu přijíždějí s vlastním řidičem.

Hosty převezeme zdarma

Naše pražské erotické kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly se nacházejí jen pár minut od sebe na pražském Žižkově. Přesto ale našim hostům nabízíme převoz mezi oběma kluby. Oslov manažerku klubu a ona zařídí převoz mezi oběma kluby.

Hostům nabízíme převoz mezi Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly zdarma. Každý z klubů má specifickou atmosféru a osloví tě jiným způsobem. Samotný vstup do Sweet Paradise evokuje zážitek se sladkou tečkou. Ve Sweet Paradise Dolly se zase soustředíme na intimitu a VIP služby.

Dovezeme ti dívku podle tvého přání

Přivedla tě k nám náhoda a nenašel jsi oblíbenou dívku? Nebo jsi milovník netradičních praktik, které umí jen pár dívek u nás? Modelky v obou klubech pravidelně obměňujeme, aby si na své přišel každý host.

Když v klubu nenajdeš svou oblíbenou dívku, přivolej si manažerku a řekni jí o tom. Je možné, že se konkrétní společnice nachází v druhém klubu. Na přání ji ale převezeme do klubu, kde se zrovna bavíš. Tuto službu poskytují jen ty nejlepší erotické kluby v Praze.

Naše hostesky ti splní všechna myslitelná přání. Pokud toužíš po něčem speciálním, ozvi se nám a zajistíme ti dívku podle tvého gusta.

Striptérku ti přivezeme do hotelu

Jsi unavený po dlouhé cestě a cesta do erotického klubu ti není po vůli? Zavolej našim manažerkám a dívku ti přivezeme až na hotel. Naše slečny se věnují také eskortním službám, čehož naši klienti a hosté rádi využívají.

Předem si ale domluv praktiky, které u dívky preferuješ. Naše dívky ti zatančí, namasírují tě a připraví si pro tebe také orální potěšení. Vždy je ale třeba vědět, na co se mají připravit. Na hotel si můžeš objednat dokonce i dominu, která tě přivede do stavu slastného utrpení.

Sweet Paradise Dolly je plný smyslných překvapení

Odpočiň si v pražském night clubu Sweet Paradise Dolly. Náš řidič tě vyzvedne na hotelu, nebo dokonce přímo na letišti a odveze tě do náruče nádherných dívek.

Ať už patříš k milovníkům kyprých tvarů, nebo mladých školaček, u nás si vybereš. Pokoje se smyslnou atmosférou v tobě probudí fantazii, jakou jsi do té doby nezažil. Příjemná atmosféra v erotickém klubu je pro nás základ.

Tematické pokoje v erotickém klubu Sweet Paradise Dolly tě příjemně uvolní. Užij si společné chvíle ve vířivce a na obří king size posteli. Naše dívky se o tebe postarají a zažiješ s nimi večer, na který dlouho nezapomeneš.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás