Oslav Vánoce ve Sweet Paradise a zažij nezapomenutelný večer s přáteli

Překvap kolegy z práce a uspořádej vánoční párty na netypickém místě. Erotické kluby v Praze představují originální příležitost k tomu, abys zaujal kamarády a známé. Připravíme pro tebe program na míru plný chlípné zábavy, kvalitního pití a tanečků na klíně.

Stripbary v Praze jsou známé svojí pohostinností. Ve Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly si na ní přímo zakládáme. Rádi přivítáme každého hosta společně s jeho požadavky. U nás si přijde na své i milovník netypických praktik.

Připrav originální večírek pro kolegy

Panuje u vás v práci přátelská atmosféra a sdílíte rádi společné zážitky? Erotická párty v night clubu je ideální příležitost k tomu, jak utužit kolektiv. O kolegů tím stoupneš na ceně a sám sobě připravíš noc plnou originálních zážitků.

Párty v erotickém klubu kombinuje zábavu a uvolnění. Příjemná a vzrušující atmosféra pomůže s postupným odhazováním zábran a jiných svršků. O zbytek se postarají profesionální manažerky a společnice v erotickém klubu.

Pro tebe i tvoje kolegy připravíme program přesně podle přání. Ve VIP saloncích se vám věnují krásné dívky. Připravený je také bohatě vybavený bar. A samozřejmostí jsou pokoje skrývající nejedno sladké tajemství.

Stripbar podle tvého gusta

Každý muž alespoň jednou snil o večírku plném alkoholu a odhalených těl. Párty, kde všichni odhodí zábrany a užívají si večer plnými doušky. Striptýz a sexy tanečnice rozproudí každou párty, ať už je to přímo ve Sweet Paradise,nebo si objednáte striptérku do kanceláří.

Tanečnice v klubech odhalují svoje těla u pole dance tyče a v soukromých saloncích. Na pokoji ti odhalí všechna tajemství a ty prozkoumáš křivky jejich těl. V neposlední řadě se také postarají o tebe a tvoje kamarády.

Oblíbenou striptérku si u nás vybere opravdu každý. Preferuješ mladé studentky, nebo dáš přednost zkušenější MILFce? Zavolej manažerce do klubu a po domluvě zajistíme, že se na večírek dostaví dívky podle tvých představ.

Bav se plnými doušky

Společnice, striptérky a hostesky ovšem nejsou jediná lákadla vánoční párty v erotickém klubu. Nejlepší noční kluby a stripbary si dávají záležet na kvalitní nabídce pití, koktejlů a dalších služeb.

Stejně tak je tomu i ve Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly. Nápojový lístek na baru obsahuje lahodné drinky, luxusní vína a nechybí ani šampaňské. Luxusní alkoholické drinky povýší zábavu na vánočním večírku na zcela novou úroveň.

Pro fajnšmekry nabízíme letité skotské a irské whiskey, rumy a jiný alkohol. Na baru nechybí ani cigarety a doutníky, které si vychutnáš po skvělém čísle na pokoji. A pokud se stane, že alkohol ovlivní tvého kapitána, myslíme i na to. Afrodiziaka seženeš na baru taktéž.

Program večírku je jen na tobě

Vánoční párty u nás se nesou v různém duchu. Některé skupiny preferují popíjení na baru, jiné zase po čase zamíří na soukromé pokoje. U nás si scénář píše každý sám. Nikoho nenutíme a respektuje svobodu volby.

Nezapomínej ale na pravidla chování v nočním klubu. Na vánočních večírcích teče alkohol proudem, což v některých případech ovlivní osobnosti jinak milých hostů. Vzpomeň si na svoje vychování – jednáš s dámami na úrovni, i když s tebou zrovna provádí cokoliv.

Naše dívky jsou skutečné mistryně lásky. Samy ti předvedou, co mají opravdu rády. Pokud toužíš po speciálních praktikách, vždy se domluv s manažerkou klubu. Ta nejlíp ví, jaké speciální kousky každá z dívek umí.

Pokud vánoční párty zakončíš s dívkou na pokoji, připrav se na skutečné tornádo vášně. V klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly máme perfektně vybavené salonky s vířivkou, erotickými hračkami i BDSM pomůckami.

Originální vánoční dárek pro kolegu i obchodního partnera

Díky párty v erotickém klubu stoupneš v očích svých kolegů i obchodních partnerů. Erotické kluby v Praze jsou oblíbeným místem setkání gentlemanů. A pozvánka na návštěvu v nich se hodí také jako vánoční dárek.

A jestliže ti přijde, že společné sdílení intimních zážitků, je trochu moc, máme pro tebe řešení. Dárkový poukaz na noc v night clubu zachová bariéry mezi dvěma muži, přesto s ním ale daruješ neotřelý zážitek.

Pro klienty nabízíme dárkové balíčky přesně podle jejich představ. Vyber si z různých služeb od krátké 15minutové rychlovky až po hodinu a půl strávenou ve vířivce s dvěma nejkrásnějšími dívkami. Fantazii se meze nekladou.

Kromě večerního programu může dárkový poukaz do erotického klubu obsahovat i možnost odvozu řidičem a otevřený konzumační lístek až do částky 5000 Kč. To už je dost možností na to, abys daroval opravdu luxusní dárek.

Tím ale naše nabídka nekončí. Dárkový poukaz doručíme na adresu diskrétně zabalený s odesilatel SM Investment s.r.o. I když balíček dorazí do firmy na recepci, nikdo se nedozví, co obsahuje. Uvnitř ovšem čeká luxusně zabalený certifikát a dárkový balíček.

Užij si Vánoce v netradičním stylu

Vánoce jsou svátky klidu, míru a tradic. Proč si ale tradice neohnout podle vlastního gusta? Vánoční večírek nemusí být setkání kolegů v neosobním prostoru pražského baru. My ti zprostředkujeme mnohem víc.

Jaký způsob oslavy Vánoc zvolíš, je jenom na tobě. Večírek v night clubu ale bezpochyby zaujme přátele a známé. Ze zkušenosti hostů totiž víme, že o vánočních mejdanech u nás se povídá ještě dlouho po Novém roce.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás