Pravidla chování v nočních klubech

Pražské erotické kluby lákají turisty a hosty lačnící po netypických zážitcích. Originální večer má ale svoje hranice. I ten nejlepší noční klub v Praze má svoje pravidla a kodex, jejichž dodržování od návštěvníků vyžaduje. Jak se chovat v nočním klubu?

Základní pravidlo zní – buď sám sebou. Uvolněná atmosféra v erotickém klubu tě rychle vtáhne do centra dění. Zdravé sebevědomí ale neznamená nevhodné chování. Nezapomínej na to, že nightclub je místem setkání slušných gentlemanů.

Respektujte pravidla klubu

Erotické kluby v Praze bývají ohledně chování klientů velmi benevolentní. Ani ve Sweet Paradise nesvazujeme hosty zbytečnými mantinely. Přesto máme jasně nastavené hranice slušného chování.

Při jejich prvním překročení pouze přimhouříme oči. Opakované porušení ale vyústí ve vyloučení z klubu, nebo dokonce zákazu vstupu.

S pravidly chování v nočním klubu se seznam ještě před příchodem. Zavolej našim manažerkám a zeptej se, zda ti v klubu splníme tvoje netypické přání. Nezkoušej hranice metodou pokus–omyl. Takové chování vyústí v oboustrannou nespokojenost.

Chovej se jako gentleman

V pražských nočních klubech potkáš nádherné dívky, které splní všechna tvoje přání. Neznamená to ale, že jsou to služky nebo otrokyně – pokud s tím samy nesouhlasí. Ve Sweet Paradise dbáme na slušné chování ke všem dívkám.

Gentlemanské chování ti otevře dveře i k netradičním praktikám. Dívky se díky tomu cítí bezpečněji a na pokoji se více odvážou. Se společnicí se předem domluv na tom, co se na pokoji odehraje. Nezapomeň ale na to, že ne znamená ne.

S dívkami na pokoji mluv slušně a nebraň jim, aby po uplynulém čase odešly včas. Nevyptávej se jich na zbytečně osobní informace – dostáváš je tím do nekomfortní situace. Pravidlům chování k dívkám se věnujeme ve speciálním článku.

Slušné chování se netýká pouze dívek. V nočním klubu potkáš různé profese – od security přes barmana po manažerky. Všichni se starají o tvoje blaho a příjemně strávený večer. Nevhodné chování k zaměstnancům vše pouze komplikuje.

Alkoholu s mírou

Někteří klienti si u nás dodávají kuráž panáky alkoholu. Náš bar s vybranými drinky vybízí ke konzumaci, vždy je ale dobré znát svoji míru.

Se vzrůstající konzumací sice klesají zábrany, ne vždy je to ale ku prospěchu věci. V klubu Sweet Paradise si zakládáme na slušném chování k dívkám, obsluze i ostatním hostům. Pokud některému z klientů alkoholové opojení zatemní mozek, příliš dlouho se u nás nezdrží.

Přemíra alkoholu má mimo nevhodné chování i další nevýhodu. Pití má neblahý vliv na kvalitu erekce. Pokud plánuješ návštěvu pokoje s jednou z našich dívek, dobře si rozmysli, kolik toho vypiješ. V kritické chvíli nechceš přece selhat.

Drogám a zbraním říkáme ne

Noční zábava v Praze vypadá všelijak, u nás má ale jasná pravidla. Drogy, zbraně, nápadně velké předměty a další do Sweet Paradise jednoduše nepatří.

Nespoléhej na to, že si zakázané látky odložíš na šatně, nebo ti je pohlídá security služba. Jestli se chceš bavit, nech je doma. Držitele drog, zbraní a dalších zakázaných látek obracíme hned u vstupu a do klubu je nepustíme.

Pozor na osobní věci

Zejména v nočních hodinách se v pražských nočních klubech vyskytuje množství návštěvníků. Podobně jako v restauraci, baru nebo na diskotéce za odložené věci neručíme. Jediné bezpečné místo je ve skříňce na pokoji.

Naše dívky pečlivě prověřujeme a garantujeme bezpečnost tvých osobních věcí. Odložený telefon, peněženka nebo klíče ve veřejné části klubu ale přitahují pozornost i jindy slušných hostů. Svoje osobní věci tak měj vždy při sobě.

Rozkoš bez rizika

Ty nejlepší stripbary a noční kluby v Praze se řídí heslem Rozkoš bez rizika. Co to znamená? Společnice se pravidelně podrobují testům na pohlavně přenosné infekce a další pohlavní nemoci.

To samé očekáváme také od našich klientů. Pokud víš, že tě podobný problém trápí, návštěvu klubu odlož. Na pokoji máme sice zásobu prezervativů, ani ty ovšem nejsou stoprocentní. My jednáme na rovinu a to samé očekáváme od našich hostů.

Buď diskrétní

Potkal jsi v klubu známého nebo kolegu z práce? Nech si to pro sebe a setkání nevytahuj na veřejnosti. Mottem Sweet Paradise je diskrétnost na prvním místě. Nikdy nevíš, kdo v klubu pozná tebe.

To samé platí o našich dívkách. Pracují u nás společnice různého věku a z různých společenských vrstev. Stejně pestrá je i jejich motivace k práci. Jestliže v některé z dívek poznáš sousedku nebo bývalou kolegyni, ráda se o tebe postará. Nedovol ale, aby se společné chvíle staly tématem debat mimo noční klub Sweet Paradise.

Dodržujeme bezpečnost v nočních klubech

Bezpečnostní pravidla v nočních klubech tu nejsou od toho, aby svazovala hosty. Všechna vycházejí z etikety a kodexu slušného chování. Tím, že je naši klienti dodržují, nenarušují průběh večera svůj i ostatních hostů.

Jinými slovy – chovej se u nás jako ve své oblíbené restauraci nebo baru. Intimní atmosféra a erotické hrátky vybízejí k větší otevřenosti a povolení míry fantazie, tu si ale předem domluv se společnicí.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás