Prozkoumej erotické fetiše a BDSM svět ve Sweet Paradise

Přibližně pětina sexuálně aktivních lidí pravidelně zkoumá hranice vlastní sexuality. Prvním krokem pro vstup mimo komfortní zónu jsou netradiční erotické praktiky. Těm se oddávají s partnerem, případně navštěvují nejlepší erotické kluby, které je nabízejí.

Co řadíme mezi netradiční erotické praktiky? Každý si tuto hranici stanovuje jinak. Zatímco pro někoho začíná hrana na návštěvě erotického klubu, jiný tuto hranici dávno překročil a tradiční vanilkový sex už ho dávno nezajímá.

Teoretické okénko…

Ještě než se ponoříme do tajů netradičních erotických praktik, fetišů a BDSM, ujasníme si pojmy. Jakýkoliv výkyv z běžné normy se nazývá jako sexuální úchylka – odborně parafilie či deviace. Tyto výjimečnosti se projevují různým způsobem. Zatímco někomu stačí vlastní fantazie, jiný potřebuje silnější prožitek a praktikování na vlastní kůži.

Zde se ovšem setkáváme s prvním problémem. Kdo stanovuje normu? Odborníci na lidskou sexualitu se shodují na tom, že norma je daná kulturními zvyklostmi. Jakmile se tedy setkáme s praktikou, která se vymyká běžnému pojetí sexu, označujeme ji jako úchylku (parafilii).

Z této definice vyplývá, že na sexuálních úchylkách není nic špatného. Jestliže si libuješ ve sledování erotického styku cizího páru, nejsi sám. Pro okolí je voyerství možná zvláštní libůstka, existují ale národy, které ho praktikují v nebývalé míře.

Sexuální úchylky ve světě

Právě na cizích kulturách si ukážeme, že co jeden považuje za úchylku, pro jiného je zcela normální. Tradice a rituály po celém světě se často pojí právě se sexuálními praktikami. Ty byly běžné i v Evropě do té doby, než je církev vyřadila na okraj společnosti.

Vezměme si například indický stát Čhattísgarh. Zde v domorodých vesnicích zřizují takzvané ghotuly. Jde o sexuální klubovny, ve kterých se nesezdané páry oddávají divokým hrátkám. Má to ale háček – nesmí se do sebe zamilovat. Jakmile je místní přistihnou více než třikrát, postihne je trest.

Indové totiž věří, že by mladý člověk měl před manželství vystřídat co nejvíce partnerů. Přinese tím do vztahu jednak sexuální zkušenost, hlavně pak ale nemá zálusk na cizí partnerky.

Jinak na to jdou ve Francouzské Polynésii. Rodiče zde běžně souloží před dětmi, což považují za jistou formu sexuální výchovy. Ostatně voyerství je v tradičních kmenech běžná praktika. Sledování druhého páru vyzkoušíš i ve Sweet Paradise Dolly. Dívky v klubu se ti rády předvedou během autoerotických hrátek.

S nevěrou si nelámou hlavu na indonéském ostrově Jáva. Zde sedmkrát do roka slaví svátek Pon. Při něm musí mít účastníci sex s kýmkoliv, jen ne s vlastním partnerem. Jestliže se náhodnému páru podaří pomilovat během všech sedmi Ponů v roce, manželský pár čeká rok štěstí.

Co je důvodem netradičních úchylek a praktik v různých kulturách? Podle odborníků jde o vztah sexu, sebevědomí a zdravého partnerského vztahu. Jinými slovy – přiznaný sex s jiným partnerem povzbudí vztah a kromě toho podpoří psychické zdraví všech zúčastněných.

Nejčastější sexuální úchylky v České republice

Dost už ale bylo teorie. Vraťme se do naší domoviny. V erotickém klubu Sweet Paradise na pražském Žižkově se setkáváme s různými požadavky. Dívky v klubu hostům splní většinu jejich přání. Která patří mezi ta nejžádanější?

Fetišismus

Parafilie označující užívání neživých předmětů pro sexuální vzrušení. Jde o velkou skupinu dalších erotických úchylek, které se zaměřují na různé materiály a jejich využití. Najdou se milovníci latexu, silikonu nebo silonových punčoch. Stejně tak obsloužíme i milovníky vysokých podpatků a erotického prádla.

Transvestitismus

Tak se označuje nošení šatů opačného pohlaví. Jedná se o podmnožinu fetišismu, kdy muže vzrušuje nošení dámského oblečení a naopak. Jak na to reagujeme v klubu? Pokud si s dívkou předem domluvíš módní přehlídku, nebude proti. A možná spolu vyberete i oblíbené kousky.

Exhibicionismus

Rád bys vytáhl svoji chloubu před nic netušící ženou? Na exhibicionisty se většina lidí dívá jako na úchyly z parku zabalené v baloňácích. U nás si přijdeš na své. Pochlub se dívce, která tvoje přirození patřičně okomentuje. Jen nic neuspěchej a nech si svoje radovánky až na pokoj.

Voyerství

Sledování cizí osoby při sexu a jiném intimním chování patří mezi běžné kratochvíle hostů v erotickém klubu. Dívky ve Sweet Paradise Dolly ti předvedou svůdný tanec zakončený masturbací. Nebo si vezmi na pokoj dvě dívky a sleduj jejich společné hrátky v pokoji s vířivkou.

Kandaulismus

Speciální forma voyerství při které vzrušuje partnera sledování partnerky při sexu a jiných hrátkách s cizím mužem. Líbí se ti, když si to manželka užívá s cizím? Přijď k nám do klubu. Společnice se o tvoji ženu postarají a oba se brzy budete zmítat na vrcholu blaha.

Tajemství fetišů a jiných pomůcek

Jak z výše uvedeného textu vyplývá, spousta úchylek a sexuálních preferencí vyžaduje patřičné rekvizity. Milovníci latexu a kůže si libují v oblečcích, oblíbená je také umělá vůně silikonu na erotických pomůckách a hračkách.

S tím v erotických klubech Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly počítáme. Dívky si po dohodě připraví erotické oblečky a vybaví pokoj oblíbenými erotickými pomůckami. Nebo nech vše na nich a objev jejich erotické preference.

Erotické pomůcky ti pomůžou při zkoumání hranic vlastní sexuality. Hosté klubu si oblíbili hry a sexuální role. Populární je scénář se sexy lékařkou a pacientem, případně společnice z eskortní služby a jejího klienta. Dívky v klubu jsou nejen profesionální společnice, ale také schopné herečky. Pro některé scénáře u nás máme speciální tematické pokoje.

Speciální druh fetiše je preference análního sexu a to jak v aktivní, tak pasivní formě. I na to u nás myslíme. Vyber si dívku preferující anální sex a oddejte se společným hrátkám. Ještě než se pustíte do akce, na všem se předem domluvte. Nezapomeň také na to, že součástí análního sexu je hygiena.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás