Relaxace v bublinkách: Vířivé koupele v erotickém klubu Sweet Paradise Dolly

Uvěznila tě uspěchaná doba do rutiny a stresu? Během každodenního krysího závodu zapomínáme na vlastní pohodlí a relax. Účinným pomocníkem pro muže i ženy lačnící po netradičním odpočinku jsou erotické kluby v Praze. Odpočiň si v našich vířivkách!

Prostory klubu Sweet Paradise Dolly tě nadchnou intimní atmosférou v historické zástavbě pražského Žižkova. Sestup točitým schodištěm a domluv si s manažerkou pokoj s whirlpool koupelí. Nemáme pro tebe to pravé? Řidič tě zdarma převeze do vedlejšího klubu Sweet Paradise.

Vířivka jako prostředek relaxace

Kromě relaxu má whirpool koupel i další pozitivní účinky na lidské zdraví. Díky jemnému tlaku vody a hydromasáži uvolňuje napětí a zbavuje svalové bolesti. Ve vodě s bublinkami dokonale zrelaxuješ unavené svaly ve společnosti příjemné dívky.

Vířivky ovlivňují také krevní oběh – díky lepšímu zásobení svalů krví snižují krevní tlak. Nezapomeň přitom na to, že tvůj přítel tam dole je také sval. Po pobytu v horké vaně ho rychle dostaneš do pozoru a společně strávíte nezapomenutelnou noc s krásnými společnicemi.

Whirpool koupele ve Sweet Paradise ti zlepší náladu, na čemž mají velký podíl i sličné hostesky. Po koupeli se společně odeberete na velkou postel, kde se ti bude dívka podle tvého gusta plně věnovat.

Bublinkové vany v erotických klubech Sweet Paradise

V našich klubech máme tři tematické pokoje s vířivkami. Každý z nich je jinak stylizovaný a poskytne unikátní zážitek. Kromě pokojů s vířivkami máme i další erotické tematické pokoje, které probudí tvoji fantazii.

Základní pokoj s vířivkou

Svůdná kombinace černé, červené a bílé zaujme intimní atmosférou s tlumeným osvětlením. Jemný italský design elegantně odděluje sociální zařízení od zbytku pokoje. Tomu vévodí velká 400litrová vířivá vana pro čtyři osoby.

Z vany se dostaneš přímo do postele. Zde si ti bude věnovat dívka podle tvého výběru. Nezapomeň přitom na občerstvení – zavolej na bar a přímo na pokoj ti doneseme oblíbené nápoje a drinky.

Pokoj ve stylu 50. let

Patříš k milovníkům retra? Navštiv pokoj ve stylu 50. let, kterému vévodí legendární historická Škoda Octavia. Design pokoje je inspirovaný americkým bistrem z 50. let – obdobím, které někteří považují za nejvíc sexy z americké historie.

V horním patře mezonetového pokoje se nachází příjemné zázemí s bíle orámovanou postelí. Dole najdeš velkou vířivkou pro 6 osob. Pobyt na tomto pokoji si tak užiješ i ve společnosti přátel, nebo si ho užij jen sám pro sebe v objetí nádherných dam.

Egyptský pokoj

Věděl jsi, že první bublinkové koupele vznikly už ve starověku? Kleopatra přitom byla jejich velká propagátorka. Egyptší panovníci se v nich oddávali hrátkám se svým harémem, nad kterými se červenají i největší současní milovníci.

Pokoji dominuje velká postel pod dohledem královské sfingy. Zdi jsou lemovány orientálními sloupy a uprostřed se nachází otevřený sprchový kout. Nechybí ani velká vířivka pro čtyři osoby v intimně osvětleném rohu.

Bublinky nejen ve vířivce

K posezení ve whirpool vaně neodmyslitelně patří kvalitní občerstvení. Svoje oblíbené drinky z barové nabídky si objednáš jedním telefonem. Zavolej našim manažerkám a drink pro tebe i dívku přineseme přímo na pokoj a naservírujeme ti ho na okraj vany.

V barovém menu se nachází oblíbená šumivá i rozlévaná vína. Pobyt ve vířivce si užiješ se sklenkou sektu a kvalitního šampaňského. Vyber si oblíbený Bohemia Sekt nebo ochutnej luxusní Moët & Chandon. Ferrari z naší stáje představuje Champagne Dom Perignon.

Vedle šumivých vín a sektů podáváme také aperitivy a drinky. Nabídka alkoholu na našem baru je nepřeberná. Nabízíme kvalitní whisky, rumy a koňaky. Pozornost dívky upoutáš alkoholickým i nealkoholickým drinkem z nabídky míchaných nápojů pro společnice.

Nejlepší noční kluby v Praze s vířivkou

Přijď si odpočinout do nejlepších night clubů v Praze. Stripbar a noční klub Sweet Paradise uspokojí tvě tělo i mysl. Chvíle strávený se sličnými dívkami se ti navždy zaryjí do paměti a pevně věříme, že se k nám brzy vrátíš.

Dopřej si jedinečnou relaxaci v náručí elegantní společnice. Je jen na tobě, jak chvíle na pokoji strávíš. Scénář je plně ve tvých rukou. Night club Sweet Paradise Dolly je místem, kde splníme všechna tvoje přání.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 29 CZK

chf

1 CHF 26 CZK

cad

1 CAD 17 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás