Rozpal plamen vášně: Jak si doma vytvoříš sexy atmosféru?

Výzkumy dlouhodobě dokazují, že naprostá většina českých párů souloží v ložnici. Pokoj původně určený k odpočinku tím získává novou funkci a stává se útočištěm spalující touhy. S tím si ale řada párů neví rady a milostné hrátky očekávají v prostoru, který k nim vůbec nevybízí.

Zatímco mladému páru stačí několik chvilek o samotě, manželství a dlouholetá partnerství potřebují mnohem více. Vášeň postupně utichá, přicházejí děti a páry na sebe mají stále méně času. Vytvořením té správné atmosféry v ložnici ale znovu rozdmýchají plamínek touhy. Jak na to?

Jak vypadá pokoj určený k milostným hrátkám?

Představ si ložnici, ve které doma pravidelně uléháš ke spánku. Vybízí tě k milostným hrátkám, nebo se raději otočíš na druhý bok a ponoříš se do říše snů. Spánek je důležitý, partnerským vztahům ale příliš nepřeje. Správný design ložnice ale touhu vybudí, nikoliv potlačí.

Psychologové a sexuologové se shodují, že k milostným hrátkám vybízí spíše menší a útulný pokoj. Velká panoramatická okna vypadají dobře na dovolené, doma jsou ale spíše nepraktická. Vhodné jsou okrouhlé tvary, které připomínají smyslné křivky lidského těla.

Důležitá je také teplota. Většina lidí v ložnici preferuje spíše chladnější klima. Chlad je ale signál ke spánku, zatímco k milostným hrátkám a k tomu nezbytnému obnažování vybízí spíše teplota kolem 23 °C.

Čistota jako součást intimity

Nikdo nechce během sexu myslet na hromadu prádla, vyčichlé povlečení a pavučiny na zdi. Pokud chceš ložnici povýšit na Mekku lásky, překvap partnerku a uveď pokoj do provozuschopného stavu. Vyměň povlečení, zameť a ukliď po sobě oblečení na zemi.

Už jenom samotný úklid partnerku překvapí a nasbíráš při něm plusové body. Pokud využiješ příležitosti a vyměníš standardní povlečení za rudý satén, máš napůl splněno a večer se ti otevře nejen manželčina náruč.

Co do ložnice nepatří?

Jak jsme si řekli na začátku článku – hlavní funkcí ložnice je odpočinek a sexuální uspokojení. Nežádoucí jsou jakékoliv rušivé prvky, které s těmito funkcemi nesouvisí.

V době práce z domu se ložnice staly častým místem domácích kanceláří. Pohled na pracovní stůl ale uhasí všechny touhy. Pokud to jinak nejde, vymyslete způsob, jak toto místo dostat ze zorného pole – například vhodně umístěným paravanem.

Do ložnice obecně nepatří jakékoliv displeje. Před milostnými hrátkami vypněte mobilní telefony, ideálně je do ložnice vůbec neberte. Pečlivě si rozmyslete stále oblíbenou televizi, která odvede pohled k právě běžícímu seriálu namísto k partnerčině tělu.

Designéři se shodují i na rušivém vlivu knihoven, velkých sbírek a otevřených šaten. Tyto prvky vytvářejí dojem nepořádku a přeplněné místnosti. Nežádoucí jsou také poházené dětské hračky. O nevhodnosti fotografií cizích lidí snad ani nemusíme psát.

Červená barva jako sexuální podnět

O spojení erotického napětí a červené, případně rudé barvy se všeobecně ví. Jak jí ale zakomponovat do ložnice? Příliš červené pokoji dodá nádech vykřičeného domu, který jen těžko vydýcháte ve dnech, kdy se v ložnici věnujete jiným než milostným aktivitám.

Partner zahalený červenou se přesto jeví jako přitažlivější. Využij proto červenou ve speciálních případech. Až přijde TEN DEN, doplň postel červeným povlečením nebo plédem. Dobře působí i rudé závěsy, které jsou ve všední dny schované za neutrální barvou.

Každému, co má rád

Erotická touha přichází u každého různě a s jinou intenzitou. Tomu odpovídají způsoby, jakými dosáhnout toho správného vzrušení. Každý má svoje sexuální fantazie a přání, kterými se při výzdobě pokoje lásky řídí.

Roli při erotické výzdobě hrají osobní zážitky a vzpomínky. Často jde o věci, které si návštěvy nespojí se sexuálním vzrušením. Pro pár má ale nenápadná fotka často mnohem větší erotický stimul než obrovské zrcadlo umístěné nad postelí.

Intimní atmosféře ložnice pomáhají i drobné doplňky. Z vlastní zkušenosti doporučujeme příruční a dekorativní polštářky. Kromě toho, že příjemně dekorují samotné milostné lože, využiješ je třeba při podložení partnerčina zadečku.

Romantická atmosféra nejen v ložnici

Manželské páry potvrdí, že příprava na milostné hrátky nezačíná až společným vstupem do ložnice. Jak ukazují některé tantrické praktiky, důležitá je příprava, která začíná už ranním probuzením.

Udělejte si na sebe dostatek času i během dne. Vyvarujte se kontroverzním tématům, které mezi vás vnesou jablko sváru, a děti odložte k babičce. Postupně se připravujte na večer – vypněte telefony, poslouchejte příjemnou hudbu nebo si pusťte pikantní film.

Jako afrodiziakum působí i některá jídla. Oblíbené jsou lehce pikantní pokrmy ve spojení s čokoládou. Mezi klasiku patří jahody se šampaňským. Velmi dobře funguje šafrán a plody moře. Na partnerku zapůsobí i společné vaření, během kterého nezbytně dojde k letmým dotekům.

Erotická atmosféra v erotických klubech

Hledáš inspiraci na vytvoření erotické atmosféry? Navštiv s partnerkou pražské erotické kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly. Naše tématické pokoje jsou připravené na vaše milostné hrátky, ke kterým můžete přizvat i jednu z našich dívek.

Erotické kluby využívají nejen samotní muži. Pravidelně se setkáváme s mileneckými páry, které hledají erotický azyl. U nás si užijí netradičně strávený večer plný intimní atmosféry a zakončený bouřlivým milováním.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás