TOP 7 mužských erotických fantazií

Všichni máme svoje erotické fantazie a touhy. Některé se odehrávají za uzavřenými dveřmi naší mysli, jiné pouštíme do intimního života a postupně si je plníme. Mužské erotické fantazie jsou pestré a fascinující, v mnohém ale překvapí.

Co si muži v posteli představují nejčastěji? Možná z toho budeš překvapený. Tvrdí chlapi sní o romantické lásce a uzdu svojí fantazii mnohem více popouští něžné polovičky. Jak se liší erotické mužské a ženské erotické představy?

Vlastní partnerka

Ano, jedna z nejčastějších mužských fantazií se týká vlastní partnerky. Manželky a přítelkyně se stávají předmětem erotických snů a fantazií a ženu si muži představují v různých erotických polohách a rolích.

Důvod této představy je prostý. Na rozdíl od jiných žen nedá představa té vlastní mužům takovou práci. Vlastní partnerku znají ze všech úhlů a v případě potřeby si ji snadno vybaví. Žena tak v mužských představách nabývá velmi konkrétních tvarů a nejde jen o bezejmenou tvář.

Skupinový sex

Jakkoliv se skupinový sex jeví jako bouřlivá swingers akce, ve skutečnosti si ho představujeme mnohem střízlivěji. Nejde o šílené sexuální orgie, ale spíše o decentní trojku, ve které hraje roli partnerka a cizí žena.

Stejně oblíbené je fantazírování o ruské trojce – tedy sexu ve složení dva muži a manželka. Zde si muži užívají představu o tom, že partnerka představuje objekt sexuálního vzrušení i pro někoho jiného.

Nefantazíruj o trojce – zažij ji naživo. Dívky v erotickém klubu Sweet Paradise ti splní všechna přání.

Orální sex

Pornofilmy nám vnukly představu, že orální sex patří k běžně provozovaným praktikám. S tím ale mnoho žen nesouhlasí a felaci se vyhýbá. A to přesto, že v opačném gardu si jazykové tornádo a hrátky s klitorisem užívají.

Představa laskání a uctívání penisu se stala oblíbenou niternou představou mnoha mužů. To platí zejména v případě, že si žena orální sex užívá a saje s nevídaným nadšením. K manželskému loži se ovšem tato praktika dostala v menší míře, než bychom na první pohled čekali.

Role-playing

Hraní rolí patří k oblíbeným fantaziím, které se překrývají nezávisle na pohlaví. Více či méně připravený scénář si zkusila většina párů, ať už šlo o učitelku a žáka, policistu a trestankyni či doktora s pacientkou.

V mužských erotických fantaziích ale role-playing zasahuje mnohem dál. Oddávají se představám o sexu s postavami z oblíbených filmů (mezi nejpopulárnější patří Star Wars a Avengers) a vlastní partnerku vidí například v sexy oblečku princezny Leiy.

Partnerka s cizím mužem

Přestože si muži partnerku chrání jako oko v hlavě, fantazie o jejím sledování při sexu s jiným mužem se týká více než 60 % pánského publika. Řeč v tomto případě není o již zmiňované trojce, ale o pasivním sledování a nezasahování do samotného styku.

Podle odborníků se tím muž vyrovnává ze strachu z partnerčiny nevěry. Představa drobného záletu je pro něj přijatelnější, když se ho přímo účastní, byť není hlavním aktérem. Pro někoho se jedná o narcistický stimul, kdy se jeho žena stává sexuálním stimulem pro ostatní muže.

Sledování cizích lidí – voyeurismus

O tom, že muže sledování cizích lidí, praktika nazvaná jako voyeurismus baví, svědčí míra sledování porna. Na to se dívá většina z nás a Češi si podle statistik oblíbili zejména kategorii lesbiček a žánr porna, které předstírá sex dvou amatérů (reality).

Muži se často vidí v roli pánského protagonisty, který souloží s krásnou herečkou. Případně ho vzrušuje pohled na souložící pár. Důvodem populární erotické fantazie je také to, že legálně jí dosáhneš pouze na swingers party či po domluvě s jiným párem. V opačném případě jde o značný zásah do soukromí.

Starší ženy

Sex se staršími ženami si představují zejména mladí muži. Ti v dámách kategorie MILF a mature vidí sexuální symbol a podle některých sexuologů u nich touto fantazií dochází k potlačování Oidipovského komplexu.

Milování se starší ženou patří k fantaziím, které si muži plní nejčastěji. Většina mladíků ochutnala zralý ženský klín a to buď sami, případně po domluvě s jejím partnerem, který si tak plnil vlastní mužské erotické fantazie.

Oblíbené ženské erotické fantazie

Nejoblíbenější mužské erotické fantazie známe. O čem ale sní ženy? A liší se ženské sexuální fantazie od těch mužských?

Na rozdíl od mužů si ženy sex představují jinak. Zatímco muž v hlavě vidí statickou fotku vyobrazenou do posledních detailů včetně vůní a hmatových vjemů, ženy si představují komplexní příběh, se kterým si vystačí i několik dní či týdnů.

Muži jsou tak vrženi do akce teď a tady, zatímco ženy si vytvářejí vlastní svět, ve kterém budují propletené vztahy postav. Tomu odpovídají i konkrétní erotické fantazie, kterým se něžné polovičky oddávají.

Mezi nejoblíbenější ženské erotické fantazie patří představy o BDSM sexu, v některých případech dokonce hraničící se znásilněním. Ženy v jejich fantaziích láká i sex na veřejnosti, ať už se jedná o rychlovku ve výtahu nebo něžné milování na pláži při západu slunce.

Zajímavá je ženská obliba v neosobním odhalování sebe samotné. To se týká zejména sexu po telefonu, kdy si žena fantazii odžije v neosobním styku, případně zasílání erotických fotografií svým partnerům.

Po čem muži touží?

Splň si ty nejtajnější erotické fantazie a navštiv dívky v erotickém klubu Sweet Paradise. Vyber si společnici a nech se hýčkat. Scénář návštěvy necháme na tobě. Na konci ale odejdeš (u)spokojený a splníš si další erotickou fantazii. Vše anonymně a v bezpečí erotického klubu.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás