Uspořádejte si privátní párty v nočním klubu

Hledáš místo pro oslavu narozenin, soukromou party nebo netradiční oslavu výročí? Erotické kluby v Praze představují exkluzivní a originální možnost pro setkání s přáteli. Uspořádáme pro tebe oslavu přesně na míru, ze které odjedeš příjemně spokojený.

Stripbary v Praze jsou netypická varianta pro setkání v přáteli. V našich klubů Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly pravidelně pořádáme pánské oslavy narozenin, setkání po letech nebo luxusní posezení s obchodními klienty.

Oslava v pražském erotickém klubu neznamená skupinový sex. V našem stripbaru pořádáme striptýz i burlesku, které potěší tvoje oko. V kombinaci s luxusními drinky si večer užiješ na maximum. Fantazii se ale meze nekladou.

Výhody privátní párty v nočním klubu

Nejlepší noční kluby v Praze si zakládají na profesionálním přístupu. Klubové manažerky tu jsou pro vás. Strávit čas s přáteli v obklopení spoře oděných společnic není nic zvláštního. Profesionální prostředí ho ovšem povýší na novou úroveň.

Naše kluby jsou klimatizované a vybavené bankomaty. Platit u nás můžete v různých měnách s výhodným kurzem. Na baru podáváme luxusní drinky a v nabídce máme i kvalitní doutníky.

Hlavní výhodou jsou ale společnice a hostesky. Stripbar Praha potěší tvoje chuťové pohárky, ale především oko náročného diváka. Záleží na tobě, zda ve skupině zůstanete u popíjení na baru nebo se přesunete s dívkami do soukromé VIP zóny.

Naše kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly jsou plně diskrétní. Při pořádání VIP akcí razíme jednoduché heslo – co se stane v klubu, zůstane v klubu. Zkušené tanečnice jsou naprosto diskrétní, což platí o všech zaměstnancích.

Jak uspořádat VIP párty v erotickém klubu?

Je to jednoduché. Nejdůležitější je výběr erotického klubu. Z naší zkušenosti víme, že hosté preferují erotické kluby mimo centrum Prahy. Jsou levnější, diskrétnější a při pořádání nehrozí, že tě klub obere o zbytečně moc peněz.

Důležitý je výběr termínu a času konání. Na to máme jednoduchou radu – kontaktuj manažerky klubu, které ti sdělí vhodný termín. Pokud si přeješ užít stoprocentní zábavu, nechoď k nám bez ohlášení. Naopak pokud zavoláš předem, zajistíme ti ty nejlepší tanečnice v Praze.

Naši hosté jsou pro nás vším. Proto ti na požádání zajistíme dopravu do klubu a z klubu. Smluvní ceny našeho taxi ti sdělí manažerka. Přejezd mezi kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly je navíc zdarma.

Bezpečnostní opatření v pražských erotických klubech

O naše hosty se staráme se vší parádou. Samozřejmostí jsou dívky testované na pohlavní nemoci. U vstupu se připrav na ochranku. Ta slouží především pro tvoji bezpečnost. Díky ní se do klubu nedostanou podnapilí kolemjdoucí a hosté se zakázanými látkami.

Pobyt v klubu má ale jasná pravidla chování. Při návštěvě a privátní party tedy ber zřetel i na ostatní hosty. Ti se přišli pobavit stejně jako vaše party. Pokud se chcete s partou přátel odvázat a nebrat ohledy, pronajměte si soukromý VIP pokoj.

Zábava v erotickém klubu

Jakou zábavu si u nás na VIP party užiješ? To záleží jenom na tobě. Fantazii se meze nekladou. V klubu Sweet Paradise Dolly máme VIP pokoj, kde si vybereš hudbu podle svého gusta. Profesionální tanečnice a striptérky pak zatančí na přání tobě i tvým přátelům.

Pokud si nevybereš VIP pokoj, zastav se na našem baru. Profesionální obsluha ti namíchá luxusní drinky. V nabídce máme také kvalitní doutníky. Po usazení od naší manažerky navíc tvoje skupina potěší oko pohledem na stripbar.

Další program záleží už jenom na tobě. V obou klubech máme tématické pokoje podle tvého gusta. Široká je také galerie striptérek a společnic. U nás si vybere skutečně každý a některé z našich společnic mají v oblibě i netradiční praktiky.

Erotický klub Sweet Paradise nabízí možnost velkého pokoje pro sex ve třech. Tento pokoj často volí dvojice mužů toužící po netradiční zábavě. Z jejich pohledů vždy poznáme, že jim dívka splnila všechna jejich přání.

Originální párty v Praze

Vyraz do Prahy a objev ty nejlepší erotické kluby. Profesionální pražské stripbary uspořádají oslavu a party přesně podle tvých přání. Záleží jenom na tobě, zda si vybereš divoký večírek nebo klidné posezení u drinku na baru.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás