Vstupenka do ráje – jak se připravit na noc v klubu Sweet Paradise Dolly

Pražský erotický klub Sweet Paradise Dolly se nachází na pražském Žižkově jen pár minut chůze od centra. Jak to v něm probíhá a jak se připravit na noc strávenou zde? Ponořte se do svůdného světa stripbarů v Praze.

Řada hostů se při prvním kontaktu ptá, jak to chodí ve stripbaru a erotickém klubu. Musejí s dívkou na pokoj a jaký přístup se od nich při návštěvě očekává? Pro nováčky u nás jsme sepsali jednoduché instrukce k tomu, jak si užít společnost krásných slečen.

S rezervací nebo bez?

Jestliže svoji návštěvu plánuješ několik týdnů nebo dní dopředu, zavolej našim manažerkám a udělej si rezervaci předem. Má to několik výhod.

Ty nejlepší pražské erotické kluby navštíví za noc desítky i stovky klientů a může se stát, že tvoje oblíbená slečna zrovna nebude k mání. Když se zarezervuješ na konkrétní hodinu, máš jistotu, že dívka bude v klubu připravena plnit ti všechna přání.

To ale neznamená, že se u nás bez rezervace neobejdeš. Jsme připraveni i na návštěvníky z ulice. Pravidelně k nám míří turisté, kteří si vyrazili do Prahy za zábavou. I na ty myslíme a po jejich příchodu jim vyjdeme maximálně vstříc.

S dívkou jednej jako se sobě rovnou

Někteří hosté mají strach z prvního kontaktu z dívkou. Návštěva erotického baru je pro ně něco tajemného a nemají jasnou představu, jak to u nás chodí.

Objednej si drink a pohodlně se usaď na bar nebo do křesílka. Jakmile si tě všimne manažerka, domluví si s tebou přibližný scénář večera. Ten obvykle zahrnuje i striptýz a noc strávenou s dívkou na jednom z tematických pokojů.

Při kontaktu s dívkou se chovej jako pravý gentleman. Naše dívky nejsou prostitutky, ale profesionální společnice. Pravidelně dělají společnost ve vyšší společnosti a preferují slušné jednání.

Dívky u nás netolerují oplzlé řeči, plácání po zadku a další praktiky, které patří do období neolitu. V případě, že některý z hostů přesáhne hranici snesitelnosti, večer pro něj s okamžitou platností končí a security ho decentně vyprovodí ven. Podobně dopadnou i ti hosté, kteří to na baru přeženou s alkoholem.

Tanec na stole nutně neznamená volný přístup do dívčího klína. Preferujeme společnou dohodu ještě před tím, než spolu odejdete na pokoj. V soukromí se drž scénáře, který si s dívkou předem domluvíš a nedělej nic, s čím by nesouhlasila.

Bezpečnost především

Jakmile se s dívkou odebereš na pokoj, následuje společná sprcha. Na té u klientů, kteří jsou u nás poprvé, obvykle trváme. Horká voda ve sprše doprovázená třením mokrých těl navíc podnítí společné vášně a zažehne netušený žár.

Dívky v erotickém klubu pravidelně podstupují testy proti pohlavně přenosným nemocem. Víme, že tím chráníme naše klienty. Přejeme si ale také, aby naši klienti respektovali zdraví dívek. Pokud víš, že s tvým zdravotním stavem není vše v pořádku, rádi tě u nás obsloužíme později.

Respektuj soukromí hostů

Věříme, že pobyt v erotickém klubu Sweet Paradise Dolly na tebe zanechá velký dojem. Přesto ale respektuj soukromí našich klientů, nech telefon v kapse a zážitky si uchovej v paměti, nikoliv na fotografiích nebo dokonce videích. Ostatní hosté se chovají stejně.

Pokud potkáš svého známého nebo kolegu z práce, nech si tuto informaci pro sebe. Návštěva v erotickém klubu sice není nic špatného, přesto si ale vážíme soukromí hostů a rádi bychom, aby se cítili pohodlně a v bezpečí.

Užij si večer se vším všudy

Scénář večera obvykle ponecháváme na hostech. Přesto ale doporučujeme, abys vyzkoušel všechny služby, které ti ty nejlepší erotické kluby a stripbary v Praze nabízí.

Objednej si na baru jeden z luxusních drinků a nech se unášet pulzující atmosférou erotického klubu. Jakmile si tě všimne manažerka nebo společnice, domluv si s ní průběh večera.

V nabídce toho máme opravdu mnoho. Naši hosté si oblíbili soukromé tance na klíně, pobyt s dívkou na pokoji, vášnivě strávenou noc i netradiční praktiky, které některé z našich dívek rády provozují.

Po uplynulém čase s dívkou se ještě zastav na baru a nech na sebe působit všechny uplynulé chvíle. Věříme, že tě erotický klub Sweet Paradise Dolly zaujal a rádi tě u nás uvidíme znovu. Těšíme se na viděnou.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás