Vydej se do světa fantazie v pražském erotickém klubu

Splň si svoje nejtajnější sny. Pražské erotické kluby Sweet Paradise a Sweet Paradise Dolly ti otevřou všechna svoje tajemství. Historická zástavba Žižkova v sobě skrývá dva klenoty s nádhernými dívkami, které vyhoví nejtajnějším fantaziím.

Dva nejlepší erotické kluby v Praze v sobě skrývají tématické pokoje pro milovníky milostných hrátek. Plně vybavený stripbar s tanečnicemi tě strhne a nepustí. Ochutnej slasti pražského nočního života a odevzdej se do péče našich dívek.

Privátní pokoje ve Sweet Paradise Dolly

V historické zástavbě pražského Žižkova najdeš nenápadný erotický klub Sweet Paradise Dolly. Vydej se stylovým schodištěm dolů a navštiv bar naplněný kvalitním alkoholem. Pohodlně se posaď na luxusní sedačku a užij si pohled na svůdný pražský stripbar.

Naše stylově zařízené pokoje se nacházejí na stejném podlaží jako bar. Přesto poskytují dostatek soukromí k milostným hrátkám. Samozřejmostí jsou vana, sprcha a sociální zázemí. Odvětrávané pokoje vytápíme na optimální teplotu a o atmosféru se stará eroticky podmanivá hudba.

Pohodlí hostů je pro nás vším. Užívej si privátní show a objednej si telefonicky drink přímo na pokoj. Nemožné plníme na počkání.

Typy pokojů

Prozkoumej vlastní fantazie a zatímco si užíváš privátní tanec na jednom z pokojů. Naše tématické pokoje se zaměřují na fantazie i fetiše a každý má vlastní specifickou atmosféru.

Whirpool pokoje

Mezi hlavní atrakce našich erotických klubů patří pokoje s vířivkou. Vana pojme 2 až 4 osoby a přímo vedle ní se nachází postel se stejnou kapacitou. Kombinace černé, bílé a červené podnítí tvoji fantazii, zatímco se o tebe stará jedna z našich dívek.

Větší whirlpool pokoj s vanou až pro 6 osob odkazuje na padesátá léta. Pokoji dominuje retro Škoda Octavia a dobové červenobílé sedačky. Je jen na tobě, zda o sebe necháš pečovat vsedě, nebo se s dívkou přesunete na pohodlnou postel.

Whirlpool pokoj v tematice Egypta tě přesune do doby královny Kleopatry. Věděl jsi, že je historiky považována za náruživou milenku? Vana připomínající egyptské lázně tě přenese do dávnověku a vybízí ke hrátkám, při nichž se červenají i ti nejodvážnější.

Romantika na jachtě

Vydej se na dalekou plavbu plnou erotických dobrodružství. Palubkami obložený pokoj s červeně podbarvenými kulatými okny vybízí k milostným hrátkám. Ve sprchovém koutě na tebe navíc čeká překvapení. Vydáš se do vod plných dobrodružství?

Podmanivé osvětlení tě ukotví na postel ještě před akcí. Siluety svůdné dívky se promítají na sprchový závěs a do pozoru postaví každého kapitána. Je jen na tobě, zda využijete lana a sítě, nebo společně vstoupíte do pohodlné kajuty.

Časy táborových osad

Vzpomínáš na svoje poprvé, o které tě připravila starší táborová vedoucí? Pokoj ve stylu táborových osad je vyzdobený malbami od renomovaného umělce. To vše v koloritu podsadové postele se střechou ze stanové celty.

Naše zkušené táborové instruktorky se o tebe postarají stejně jako před lety. Svůdné dívky ti splní každé přání. Nyní ovšem bez strachu, že vaše sladké tajemství odhalí zbytek táborového osazenstva.

Doba králů a princezen

Středověké erotické hrátky zahrnovaly nejen obrovské postele s nebesy. Typické byly i zástupy dvorních dam, které potěšily krále, když si to jeho majestát žádal.

Užij si královský harém v pokoji plném mihotajícího se světla. Dubový džber sloužící jako vana z tebe smyje starosti všedních dní. O vše ostatní se postarají dvorní dámy.

Exotické terárium

Pokoj plný svůdných zrcadel odhalí dívčí tělo z nečekaných úhlů. Užij si exotiku v jednom z nejlépe vybavených pokojů v pražském erotickém klubu. Exotika a živočišnost je tím pravým afrodiziakem a naše dívky se odvážou jako správné Amazonky.

Velká postel a prostorný sprchový kout poskytují dostatek prostoru pro divoké milostné hrátky. Díky světelným efektům, které vrhají nepravidelně rozmístěná zrcadla, nemáš pocit stísněnosti a užiješ si džungli v celé její kráse.

VIP erotické pokoje v Praze

Vstup do našich klubů na Žižkově a popusť uzdu fantazii s jednou z dívek. Přání plníme i těm nejnáročnějším klientům. Společnice v našich klubech na tebe už čekají a visí na tvých rtech.

Užij si večer ve společnosti krásných slečen. V našich pokojích objevíš erotické hračky pro muže a po dohodě obsloužíme i větší skupinky mužů. Zavolej jedné z našich manažerek a domluv si s námi zážitek, na který jen tak nezapomeneš.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás