Vyzkoušejte nové praktiky v nejlepším nočním klubu v Praze

Zapomeň na strasti všedních dní a ponoř se do vzrušujícího prostředí nočního klubu. Naše dívky v klubu splní tvoje nejtajnější přání. Nejlepší noční kluby v Praze totiž nabízí více než klasiku na misionáře.

Neobvyklé praktiky patří k sexuálnímu životu jako třešnička do chupita. Na různé úchylky, kinky a fetiše jsme připraveni. Díky tomu si užiješ hrátky ve třech, trochu bolesti nebo pořádně vlhké vzrušení.

BDSM

Sado-maso má mnoho podob. Zkratka zahrnuje kombinaci slov bondage a disciplína (BD) a sadismus a machismus (SM). Skrývá se za ní celá řada erotických praktik, na které jsme v klubu připraveni.

Objednej si speciální sado-maso pokoj a užij si vzrušení s trochou bolesti. Pokoji dominuje ondřejský kříž určený ke svazování, dále se zde nachází nemocniční lůžko na clinic hrátky a v zásuvkách se schovávají bičíky, pouta a důtky.

Společnice u nás jsou zkušené dominy, rády se ale vžijí i do submisivní role. Před samotným aktem proběhne domluva, na jejímž základu hrátky probíhají. Díky tomu je vše bezpečné a se souhlasem zúčastněných.

Anální sex

Někdo ho miluje, jiní ho nenávidí. Pro řadu lidí je anální sex tabu, obvykle se ale jedná o ty, kteří ho ještě nevyzkoušeli. Na penetraci zadním vchodem se musí pomalu – poté se z něj ale stane nezapomenutelný a při správném postupu zcela bezbolestný zážitek.

Jak provozovat anální sex?

  • Lubrikační gel – bez něj to prostě nejde. Lubrikant určený k análním hrátkám máme vždy připravený.
  • Pomalý postup – začni jedním prstem a postupně přidávej další. Ve výbavě máme i anální kolíky. Po důkladném roztažení začni s penetrací penisem.
  • Hygiena je základ – ještě před samotným aktem se s dívkou důkladně osprchujete. Z pochopitelných důvodů doporučujeme při análním sexu použít kondom.
  • Ne znamená ne – a to platí oboustranně. Naše společnice umí být v pasivní i aktivní roli, jakmile ale dojde k odporu, hrátky se zastaví.

Anální sex je pro muže nezapomenutelný zážitek a dopřejí ti ho jen nejlepší noční kluby v České republice. Dráždění mužské prostaty někdo přirovnává k ženskému bodu G. Při hrátkách s prostatou také dochází k větší erekci a bouřlivější ejakulaci.

Pissing

Někdo to rád vlhké… I na to jsme u nás připraveni. Pissingje speciální praktika zahrnující moč a močení. Může být kontaktní i nekontaktní – nemusí dojít k přímému styku s močí.

Vyber si v galerii společnice, které provozují pissing. Naše dívky při aktu dbají na hygienu a před i po hrátkách se spolu osprchujete. Z klubu pak odcházíš čistý a spokojený jako miminko.

Švédská trojka

Podle kanadské studie What People Want po sexu ve třech touží 89 % populace. A když to říkají Kanaďané, kdo jsme my, abychom to rozporovali. Vyrazte s kamarádem na netypickou oslavu a užijte si společné hrátky, při kterých se o vás postará jedna z našich slečen.

Před vstupem na pokoj si s kamarádem stanovte pravidla. Kdo se koho bude dotýkat, kam až zajdete a kdy je čas skončit. Zároveň se neporovnávejte. Naše společnice jsou profesionálky a muskulatura, délka penisu nebo tloušťka pro ně nehrají roli.

Nejlepší noční klub v Praze ti splní i ta nejtajnější přání. Intimita a diskrétnost znamenají, že se o tvých fetiších nikdo nedozví a zůstanou zamčené za dveřmi pokoje. Neboj se experimentovat a pořádně se odvaž. Se slečnami v klubu zažijete nezapomenutelný večer.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 24.5 CZK

cad

1 CAD 16 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás