Za zábavou přímo z letiště – zajistíme ti nezapomenutelný večer

Za víkendovou a barovou turistikou v Praze míří turisté z celého světa. Noční kluby v Praze přitahují tisíce zájemců. Jenom ty nejlepší pražské night cluby ti ale zajistí nezapomenutelnou zábavu. Obvykle se nenachází v centru na nejlepších adresách, ale o pár stanic metra dále.

Zavolej našim manažerkám a zajistíme ti dopravu z letiště nebo hlavního nádraží vlastním taxi do jednoho z klubů Sweet Paradise. Zábavní klub Sweet Paradise – Doli najdeš kousek od Parukářky. Mekka pražské noční zábavy Sweet Paradise je na Praze 3 v centru barů a restaurací.

Noční kluby mimo pražské centrum jsou levnější

Pražské noční kluby jsou známé vysokými cenami. S těmi se ale potkáš hlavně na známých adresách. Václavské náměstí přitahuje spoustu turistů. Toho kluby využívají a několikahodinová zábava se společnicemi a dívkami vyjde na desítky tisíc korun.

O to více se vyplatí návštěva pražských klubů mimo centrum. Stačí si zajet o pár tramvajových stanic dále, nebo si objednej taxi přímo z letiště, a najdeš pražské noční kluby s jedinečnou atmosférou a férovými cenami. Existuje lepší recept na zábavný večer?

Žádní naháněči

Na nic si nehrajeme. Po Praze nám nechodí armáda naháněčů, kteří tě sladkými slůvky lákají na erotické hrátky a sexy tanečky. Pravidelná klientela si nás našla sama a my si toho patřičně vážíme. Jsme tu pro stálé hosty i turisty, kteří míří do Prahy za zábavou.

Zajistíme ti nezapomenutelný večer v Praze plný krásných tvarů, ladných křivek a erotické zábavy. Je jenom na tobě, jakou cestou se vydáš. Pokud plánuješ večírek s partou kamarádů, ozvi se našim manažerkám – naplánují ti program podle tvého přání.

Zábavu si volíš sám

Kluby Sweet Paradise nenabízejí pouze noc strávenou s krásnou dívkou. Pokoj si u nás sice pronajmeš, ještě před tím se ale posaď na bar a vychutnej si pohled na tančící dívky. Záleží na tobě, jaký druh zábavy zvolíš. Do ničeho tě netlačíme a večer je v tvojí režii.

Večer můžeš strávit na baru ve společnosti komunikativní dívky. Pokud se ale rozhodneš a zatoužíš po její intimní společnosti, stačí kývnout.

Naše pokoje jsou plně vybavené. Máme místnosti s vířivkou až pro 4 osoby a najdeš u nás i tématické pokoje vybavené ve stylu romantické jachty nebo jako vzpomínka na táborové osady a první lásky.

Naše tanečnice to umí s jazykem, což dokládají znalostí angličtiny, němčiny a další řečí. Vyber si z naší galerie dívek a tanečnic, zamluv si ji předem a vyzkoušej netypickou zábavu v Praze. Naše dívky milují společnost gentlemanů, rády si povídají a některé si oblíbily dokonce netradiční erotické prakticky.

Levná zábava v pražských nočních klubech

Pražská zábava v nočních klubech nemusí vyjít draho – stačí najít správný stripbar a noční klub. U nás je tvoje peněženka v suchu. Ceny drinků jsou přijatelné a pokud nás navštívíš v odpolední šťastné hodince, chvíle strávené se společnicí tě vyjdou ještě levněji.

Stačí si zajít o pár ulic dále od nejširšího centra Prahy. Cesta netrvá déle než pár minut, pokud nám ale zavoláš, dovezeme tě až na místo. U nás tě čekají příjemné chvíle strávené ve společnosti krásných dam.

Jsme diskrétní, komfortní a brzy se naladíš na naši atmosféru. Při vstupu se tě ujme manažerka klubu, která tě uvede na místo. Objednej si drink a pomalu se ponoř do smyslné atmosféry pražského klubu Sweet Paradise.

Večer je ve tvých rukou. Nehrajeme si na větší klub, než ve skutečnosti jsme. Poznáš u nás krásné dívky, luxusní pití a osobní přístup, který jinde nepotkáš. Zavolej nám a připravíme ti nezapomenutelný a sexy večer v Praze.

O vše se postaráme – naše vlastní taxi tě vyzvedne přímo na letišti a odveze tě až k nám. Neplať cenu pražských taxikářů, ale užívej si komfort a férový přístup od prvních minut v hlavním městě České republiky.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás