Zábavu v night clubu si volíš sám

Noční kluby mnozí považují za sídla neřesti. V některých případech nejsou daleko od pravdy. Ty nejlepší noční kluby v Praze jsou ale místem setkání gentlemanů, které hledají kvalitní zábavu. Prvořadý není sex, ale vizuální prožitek a chvíle strávené ve společnosti krásných dam.

Noční kluby v České republice jsou různé. U nás zažiješ příjemný večer ve společnosti milých společnic a dalších gentlemanů. Jak se bude zábava odvíjet, záleží na tobě. Vše může skončit jenom na baru a pohledem na krásné tanečnice.

Nejlepší striptýz v Praze

Jako striptýz se označuje forma vystoupení, při které se tanečník nebo tanečnice postupně svléká. Svůdnými pohyby se vytváří erotická a vzrušující atmosféra, která láká návštěvníky Prahy z celého světa.

Míra erotiky při vystoupení je různá. Některé tanečnice využívají erotické pomůcky a jejich vystoupení připomíná spíše autoerotický zážitek, jiné dívky chápou striptýz jako ryzí formu umění a předvádějí neuvěřitelné vizuální a estetické estrády.

Striptýz jako takový je forma umění, při kterém tanečnice využívá k vyjádření postupné odhalování svého těla. Důležité je si uvědomit, že se jedná o formu zábavy. O erotiku jde až ve druhém plánu. A na to myslíme i v našem stripbaru.

Jak to chodí u nás ve klubu?

Rozhodl ses, že navštívíš nejlepší stripbar a noční klub v Praze, ale nevíš, jak to u nás chodí? Není se čeho bát.

Při vstupu si tě všimne sympatická ochranka. Ta zde, na rozdíl od klasických diskoték, zajišťuje bezpečí dívek i klientů. Záleží nám na příjemné atmosféře, proto do klubu nepustíme jen tak někoho.

V klubu panuje přítmí a hraje příjemná hudba. Po security checku si tě všimne manažerka, která tě uvede k jednomu ze stolů, nebo na bar. Pak je všechno jenom na tobě. Vybereš si dívku a odejdeš s ní na pokoj, nebo si vystačíš s vizuálními vjemy?

Atmosféra v erotickém klubu se neliší od luxusního baru. Jediný rozdíl spočívá v tom, že tu a tam potkáš více či méně odhalenou dívku. Vše působí nenásilně a do ničeho tě nenutíme. Večer je výhradně ve tvých rukách.

Noční zábava v Praze

Pokud do klubu míříš taxíkem, dej si pozor na to, kam tě odveze. Pojem night club chápou taxikáři různě. Někteří tě odvezou na klasickou diskotéku, jiní do předraženého bordelu, který tě odradí hned při vstupu.

Pokud toužíš laciné zábavě v noční Praze, zavolej a objednej si naše taxislužby. Nesedřeme tě z kůže a řidič tě odveze nejkratší cestou za nejkrásnějšími dívkami v Praze.

Tanec na parketě nebo na klíně

Záleží na tobě, kterým směrem se večer vydáš. Někteří hosté vidí stripbar jako příležitost ke sledování krásných dívek u tyče. Vychutnávají si u toho kvalitní drinky a pokuřují doutníky z barové nabídky.

Jiní návštěvníci se raději odeberou do soukromí a vychutnají si erotický tanec na klíně. Bližší kontakt s tanečnicí bývá spouštěč k dalším erotickým hrátkám. Záleží jen na tobě, jak moc k tělu si krásku připustíš.

Poslední možností je VIP salonek, kde tě s dívkou nikdo nevyruší. Vezmi si sklenku oblíbeného pití a vychutnej si soukromý taneček. Dívky tančí podle hudby, která hraje a vždy se jedná o neopakovatelný zážitek.

Naše striptérky ti splní každé přání. Kromě toho, že je zdobí elegantní křivky, to jsou zkušené tanečnice. Některé z dívek jsou profesionální tanečnice, které tančili i jinde než ve stripbarech. O tom, která slečna zrovna tančí, se informuj předem u naší manažerky.

Všechny dívky jsou přitažlivé a zvládají komunikaci v češtině, angličtině i dalších jazycích. Naše dívky tu jsou pro tebe, a tančí proto, že je to baví. Zda se s nimi odebereš na pokoj, je pouze na tobě.

Současné kabarety v Praze

Cabaret Praha a další odkazují na gentlemanskou atmosféru první republiky. Užij si příjemnou atmosféru šantánů ve společnosti krásných dívek  a luxusního pití. Kabarety jsou profesionálně zrežírovaná představení s různou mírou intimity – tu si určuje tanečnice sama.

Některá naše kabaretní představení jsou zdařilý striptýz, jiná jsou ale profesionální taneční vystoupení. Lehká erotika vždy pouze doprovází atmosféru v klubu. Je zcela na tobě, jak moc popustíš uzdu svojí fantazii.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 25 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás