Zakonči pobyt v Praze spalující vášní

Vyrazil sis na víkend do Prahy, užíváš si památky, ale po večerech se nudíš na hotelu? Máme pro tebe originální řešení. Nightclub Praha je nápaditá varianta, která zpestří sólo pobyt i výjezd do Prahy s partou přátel.

Začneme ale za světla – Karlův most, Národní divadlo a Pražský hrad už viděli všichni. Praha ale nabízí atypická místa bez front, která si užijí čeští i zahraniční turisté.

Netypické atrakce v Praze bez front

Absolvoval jsi povinné kolečko po památkách a nevíš, kam dál? Noc je ještě mladá a ty bys ještě rád něco zažil a viděl. Představujeme ti nejlepší atypické atrakce v Praze.

Zrcadlové bludiště na Petříně

Na kdysi oblíbenou turistickou destinaci v Praze se pomalu zapomíná. Petřín si oblíbili hlavně milenci, protože poskytuje intimní milenecký azyl pro ty, kteří si chtějí užít vášeň na čerstvém vzduchu.

Před Zrcadlovým bludištěm si užiješ osvěžující výšlap na Petřín a nakonec se před tebou objeví originální architektonická památka. Bludiště postavil tesař Matěj Bílek podle architektonického návrhu Antonína Wiehla. Ten se inspiroval podobnou stavbou ve vídeňském Prátru.

Národní technické muzeum

Kam se vydat s partou chlapů než mezi auta, letadla a jiné technologické pamětihodnosti? Národní technické muzeum se nachází kousek od Letné a věř tomu, že za tu krátkou frontu u vstupu to stojí.

Na své si přijdou milovníci aut, architektury, techniky nebo průmyslu. Ve sklepení muzea se navíc nachází restaurace s drobným občerstvením.

Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla – Terminál 1 a 2

Ještě než si vezmeš taxi a odjedeš z letiště, zamiř k odletovým terminálům 1 a 2. Přímo z balkonu máš letadla jako na dlani a ukáže se ti nevšední pohled na letištní plochu a stroje na ní. Křivky letadel nadšenci přirovnávají ke kráse žen a pokud patříš mezi ně, tento pohled si dozajista užiješ.

Muzeum sexuálních pomůcek

Máš chuť na něco peprnějšího? Mezi Staroměstským a Václavským náměstím se nacházejí 3 patra a přes 650 exponátů popisující dějiny lidské sexuality. Expozice balancuje na pomezí zvědavosti, dějin a lidské zvrácenosti a potěší oko nejednoho milovníka experimentů.

Den končí, co dál?

Pomalu se stmívá a na památky nezbývá energie… Do Prahy se dennodenně sjíždění milovníci noční zábavy. Ti navštěvují ty nejlepší pražské bary a nightcluby. Ty ale dost často balancují na pomezí turistické pasti.

Nejlepší noční kluby v České republice tě zabaví, ale neoškubou z peněz. To platí i v případě, že se s postupující nocí objeví první erotické choutky. Noční zábava v Praze teprve začíná a hlavní město charakterizují pamětihodnosti, ale také krásné dívky.

Nejlepší zábava v nočních klubech

Spousta turistů míří do Prague Red Light District. Ovlivněni atmosférou známé rudé uličky v Amsterdamu ale udělají chybu. Noční kluby v centru Prahy sice poskytují pohled na krásné dívky, mnohdy ale neodpovídají světovým standardům.

V obou klubech Sweet Paradise se tě ujme příjemná manažerka, která ti ukáže, jak to u nás chodí. Navštiv stripbar s pohledem na krásnou slečnu a vychutnej si luxusní drink. Na baru máme lahve toho nejlepšího alkoholu pro náročné gentlemany.

Užij si jedinečnou a živou atmosférou night clubu. Přítmí na baru i v kójích tě příjemně uklidní a postupně vybízí k sociální interakci. Jakmile se dostatečně osmělíš, stačí kývnout. Manažerka ti představí společnici podle tvého gusta, se kterou zažiješ nezapomenutelnou noc plnou vášní.

Dívky v našem klubu vyhoví tvým přáním. Objednej si pokoj s whirlpool vanou nebo společně navštivte některý z tematických pokojů. A pokud máš rád něco drsnějšího, je tu pro tebe BDSM pokoj.

Ve Sweet Paradise máme otevřeno až do ranních hodin. Na hotel nebo letiště tě odveze naše taxi služba. Přímo v klubu se navíc nachází bankomat a prostory jsou plně klimatizovány.

usd

1 USD 23 CZK

euro

1 EUR 25 CZK

1 GBP 29.5 CZK

chf

1 CHF 25.5 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás