Znamení zvěrokruhu, která milují sex aneb jak ovlivňují hvězdy postelové hrátky?

Někdo považuje zvěrokruh a horoskopy za vábničku na peníze a vyfabulované lži. Existuje ale část populace, která postavení hvězd věnuje pozornost a dá na něj. Lze nalézt spojitost mezi konstelací hvězd a sexuálním životem? My si myslíme, že ano. Jaká znamení jsou v posteli nejlepší?

Vášnivá, tajemná, tichá, divoká nebo romantická… Ideální milenku si každý muž představuje jinak. Proto jsme ti připravili pět znamení zvěrokruhu, ze kterých si vybereš nejlepší společnici. A pak už je jenom na tobě, zda si vybereš podle preferovaných praktik nebo oblíbeného znamení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš rád ženy, které jdou hned na věc? Hledej dívky, které se narodili v prvních jarních týdnech. Možná je to všudypřítomné pučení a nová energie v přírodě, která jim dává neskutečnou energii a v posteli ti ukážou to pravé beraní skotačení.

Berany charakterizuje vášnivý, spontánní a impulzivní sex. Člověk se s nimi nenudí a ony se nebrání ani vztahům na jednu noc. To z nich dělá ideální aspiranty na práci v erotickém klubu.

Orgasmus si užívají i několikrát za noc a jejich oblíbenou polohou je reverse cowgirl – poloha na koníčka, kdy žena sedí na muži zády k němu. Poloha plně odpovídá jejich povaze – dívka má vše ve vlastní režii, je spontánní, divoká a trochu anonymní.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestliže patří berani mezi nejvášnivější a v posteli nejspontánnější znamení, raci jsou jejich pravý opak. Milují romantiku, dlouhé pohledy do očí, cituplné líbání a pomalé milování zakončené intimním vyvrcholením.

Raci si užívají nejen samotný akt lásky. Za samotný sex považují i to, co předchází samotnému milování. Dobývání, flirtování a nekonečně dlouhá předehra.

Pokud nepatříš k fanouškům romantických gest, svíček a okvětních lístků na posteli, račice pro tebe nejsou to pravé. V opačném případě na tebe ale čeká oddaná milenka, která si nejvíce užije polohu na misionáře, případně jakokouliv jinou, kdy dochází ke vzájemným dotykům celého těla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Štíři v ženském těle vykazují podobné vlastnosti jako rak. Mají v sobě ale mnohem více vášnivé energie a naplno si uvědomují svoji fyzickou ženskost. Není divu, že v posteli se rády věnují hlavně samy sobě a v nočním stolku pravděpodobně najdeš slušnou zásobu erotických hraček.

Štírky se rády označují za nymfomanky, ať už si pod tím představují cokoliv. Sex považují za svého koníčka a věnují se mu i několikrát denně. Když ne s partnerem, tak samy se sebou. Ostatně nuda v posteli je častou příčinou rozpadu jejich vztahů.

Jelikož patří k vodním znamením, vyznačují se touhou po milování ve vodě. Jakmile proto vidí na hotelu vířivku, oči se jim rozsvítí v předtuše pořádně vlhkého sexu. A když už se s nimi ocitneš na suchu, sedni si na kraj postele a nech, ať si to společnice užije čelem k tobě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Znáš přísloví o tom, že tichá voda břehy mele? Pokud ne, najdi si do postele kozoroha ženského pohlaví. Navenek vypadají tiše a možná tě na první pohled nezaujmou. Jakmile ale pronikneš pod jejich tenkou slupku, čeká na tebe nastartovaná sexuální mašina.

Ženy kozorozi rády určují vlastní tempo. V osobním životě je často provází milostná zklamání. Rády mají věci ve svých rukou a nenuť je, aby se chovaly podle tebe. Na druhou stranu od nich ale nečekej první milostné impulzy – nechávají se přemlouvat a jen málokdy iniciují samotné milování.

Ve vztahu s kozorohem je důležité vzájemné souznění. Neznamená to ale, že si nelibují v rychlovkách a jednorázovém sexu. Potřebují ale cítit něco víc, než jen fyzický chtíč.

Mezi jejich oblíbené polohy patří trakař – stojící muž chytne ženu za pánev, ona se nohama omotá kolem jeho pasu a přitom stojí na rukou. Náročná poloha, která ale přesně odpovídá charakteru tohoto zemského znamení.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Kreativní a tak trochu bláznivé znamení nevyjde jen tak s každým. Ženy vodnářky tě v posteli často překvapí – mnohdy to navíc nebude překvapení, které bys nadšeně uvítal. Jestliže zrovna netoužíš po netradičních praktikách, měj se na pozoru.

Vodnářky jsou v posteli uvolněné a jejich morálně sexuální kompas je, řekněme… velmi volně nastavený. Neřeší kde, kdy, s kým, ale také v kolika lidech. Pokud chceš vyzkoušet trojku, čtyřku nebo snad swingers, hledej společnice narozené na konci ledna.

Vášnivé vodní znamení očekává to samé na oplátku. Pokud narazí na nevýrazného muže, pravděpodobně kolem něj jenom projdou. Milují zábavné pozice a polohy a nevadí jim, když se u nich trochu ztrapní. Jejich nejoblíbenější je ale pozice, kdy leží na zádech s podepřeným zadečkem a ty do nich zepředu pronikáš.

Jaká znamení se k sobě v posteli hodí nejvíce?

Dáváš přednost romantickým rychlovkám, dlouhému milování nebo něčemu úplně jinému? Představili jsme ti znamení, která tě v sexu překvapí. Co když vám to ale nebude klapat dohromady? Ostatně i ty patříš k nějakým znamení a máš svůj temperament.

Velmi době to v posteli funguje beranům spolu s býky. Energická znamení se dobře doplňují, obě jsou stejně vášnivá a citově založená. Skvěle to klape i vodním znamením. Muž rak se skvěle vcítí do ženy, která mu vše vrací svoji vášnivostí a péčí.

Univerzální milenci jsou blíženci. Sami o sobě nevykazují speciální charakterové vlastnosti. Velmi rychle ale přizpůsobí tempo protějšku. Skryté touhy si plní kombinace vodnáře a střelkyně. V této konstelaci fungují i otevřené vztahy – v posteli si plní přání, ale dopřávají si také tolik potřebnou svobodu.

Zaujalo tě některé znamení? V erotickém klubu Sweet Paradise ti splníme i tato přání. Ozvi se našim manažerkám a připravíme pro tebe dívku narozenou ve vysněném znamení zvěrokruhu. Na vlastní kůži si tak ověříš teorii, jak horoskop ovlivňuje milostný život.

usd

1 USD 22.5 CZK

euro

1 EUR 24.5 CZK

1 GBP 28.5 CZK

chf

1 CHF 25 CZK

cad

1 CAD 16.5 CZK

pol

1 PLN 5.5 CZK

✱ Bankomat k využití uvnitř klubu ✱
× Dobrý den, vítáme Vás